EBA: ettevalmistused, ettevalmistused…

marimell

Loetud tunnid on veel jäänud homsete blogiauhindade jagamiseni. Tänane päev on olnud mõnusalt sagimist täis.

Hommikul kell 10 alustasime Sandraga kingituste sorteerimist – kes ei tule, nende asju kaasa ei veagi. Kleepisime kottidele õiged nimed peale. Ženja tekste…

Raamisime diplomeid, sortisime need kategooriate kaupa ära… kes ei tule, nende omad jäävad juba eos koju. Pole seda edasi-tagasi vedamist. Seega, kui nüüd keegi, kes on mulle öelnud, et ta ei tule ja peaks kohal olema, siis saame sulle laval ainult õnne soovida :)

Meelis käis ja trippis mööda linna, tõi Valiost ja Fazerist homseks nosimiseks head-paremat. Okei, enne seda tõi veel pildiraamid ja diplomid trükist…

Olen vastanud kümnetele kõnedele ja kirjadele, veel viimased kooskõlastused, viimased mõtted, otseülekande ajad, kes kus istub, seisab, filmib, pildisab… Viimased auhinnad on minuni saabunud…

Ma tegin vahepeal seenekastet ja keetsin kartuleid.

Me oleme praktiliselt valmis. Homme hommikul kell 10 kohtume meil, sööme kogu tiimiga rahulikult hommikust (sest päeval nagunii aega süüa pole), siis lähme Venusesse ettevalmistusi tegema – kõik auhinnad tuleb Ženja tekstide järgi järjekorda panna, proovida kas tervitusvideod töötavad, ruumi kaunistada, sildid paika panna… Siis lendame koju pessu, riideid vahetama, meiki-juuksurisse, siis cateringi, siis tagasi Venusesse, siis toob MyChef süüa.. Kõik tuleb välja panna ja kell 19 peab kõik valmis olema.

Siis avame uksed ja tere tulemast kõigile. Tuletan veelkord meelde, et üritus on tasuta sissepääsuga ja kõikidele huvilistele. Tule ja ela kaasa blogijatele keda igapäevaselt loed ja kelle tegemised sind huvitavad. Tule ütle neile tere ja tee koos selfie!

Kell 20 hakkab programm pihta, eks Ženja hoiab teid jooksvalt kursis, aga näiteks, loosime me välja 40 tollise Samsungi teleka ja selleks, et see võita, peab olema kohal. Teiseks saab keegi õnnelik endale kolmeks päevaks Ruby Rentist bussi, et sõita kuhu iganes – IKEAsse mööblit tooma, niisama piknikku pidama või Jurmalasse veeparki.

Ja mulle meeldib, et naised on paanikas, mida selga panna, seda põhjusega… Aga sellest juba kohapeal :)

Kell 21 alustame auhindade jagamisega ja seda kannab otsepildid üle ka Õhtuleht.

Orienteeruvalt kell 22 on auhinnad jagatud, aga palun, ärge kiirustage minema, sest tahaksime teha ühispilte ja kindlasti on meediaväljaandeid, kes sooviksid teilt intervjuusid saada.

Kell 23 muutub Venus club tavaliseks klubiks, see tähendab, et linnarahvas saab sisse, et pidutseda. Meie teisekorruse VIP muutub nagu Tuhkatriinu tõld kõrvitsaks, ehk pärast kella 23 pole VIP ala enam ametlik VIP ala, vaid tavaline osa klubist.

Ja ma panen alaealistele südamele, lahkuge enne kella 23, sest turvamees tuleb oma tiirule nagunii ja küsib dokumente kõigilt, kes klubis sees on. Kui oled 32 ja pead ID kaarti näitama, siis võid end meelitatuna tunda :)

7 arvamust postitusest “EBA: ettevalmistused, ettevalmistused…

  1. auhinnasaajad juba teavad ära kes mis saab ja on võitnud või kes kohal kes mitte..et sellejärgi vead asjad kohale?
    teed kusagil mingeid kokkuvõtteid või otsevideo ka üritusest mingile aadressile, lingile?

  2. Mari Leen, kas su ema nimi oli Jane? (Kui ta oli see inimene, keda ma tööga seotult tundsin, siis oli ta väga tore naine.)

  3. Aga mina vaatasin pildigaleriist, kes küll on see pruuni- ja valgelaigulise näoga monster, aga selgub, et on üks tippilublogija, kes on end vist purjuspäi või pimedas toas kobamisi kontuurinud. Näol olid kakatriibud ja helendavad laigud

Comments are closed.