#elulineblogi

EBA pildisadu ja “otseülekanne”

Tänavustel blogiauhindadel oli kohal nii palju fotograafe, et mul läks juba natuke kirjuks, koondan siia kogu pildikraami kokku.

Veel enne kui rahvas sisse sai, klõpsis Meelis mõned pildid. Noh, et kes mida süüa-juua sai ja kuidas kõik välja nägi enne pidu :)

Õhtulehest oli kohal Kalev Lilleorg, kes on üks mu lemmikuid pressifotograafe, näeb alati šikk välja ja mõtleb enne uksest välja astumist, kuhu ta läheb, kas galale või jalakat pildistama, aga see selleks.

Õhtulehe galeriid näeb siit! Jõudsin juba paari blogi ka lugeda ja jäi silma, et umbes mis galerii see on, inimesi ja nö fotoseina pole üldse näha… Noh, Õhtuleht ei olnud siiski mingi ametlik pildistaja meile, sessuhtes, et nemad tegid lihtsalt peost galerii, kus oli kõik nö esindatud. Minu meelest annab see galerii hea ülevaate üritusest küll. Aga see selleks.

Delfi galeriid üritusest näeb siit!

Meil oli eraldi inimene – Kertu Vahemets (aitäh sulle!), kes pidi tegema nö fotoseina pilte, aga… Kuna meil oli paar viimase hetke ümberkorraldust, siis otsest fotoseina meil ei olnudki ja ma palusin Kertul pilti teha trepil, see, et tema valis variandi pildistada ülevalt alla, mitte alt üles, oli juba tema valik.

Ehk siis, kui kasutate järgnevaid pilte, palun mainige ära fotograafi nimi – Kertu Vahemets :)

Ja siis oli meil üks fotograaf veel – Pille Väljataga, kes jäädvustas lihtsalt melu ja hetki. Kui tema pilte kuskil kasutate, palun pange ka nimi juurde :)

Kohapeal oli meil ka photobooth, kus sai vahvaid pilte teha. Pilte postitades palun allikana märkida www.photobooth.ee või Facebookis @Photobooth Estonia ja Instagramis: #photoboothestonia või @photoboothestonia

Ja kellel huvi, siis vaadake ka see kahe pooletunnine laiv järgi (siit), mida Anu Saagim kohapealt tootis, tema kõrval diivanil käis erinevaid blogijaid ja juttu oli ei miskist muust kui blogimisest :)

14 thoughts on “EBA pildisadu ja “otseülekanne”

 1. Leenu kleit oli vapustavalt ilus ja üldse nägi väga särav välja! Pluss Meelise outfit matchis Leenu omaga!

 2. Jube halb on, kui ei saa su pandud fotosid noolega edasi kerida, igat fotot eraldi lahti teha ja siis jälle kinni panna ja järgmist lahti teha on jube tüütu- ei viitsigi niimoodi klõpsida ja vaadata..

  1. Margega täpselt nõus, ei viitsinudki lõpuni vaadata. Nelja esimest pilti vaatasin, mis olid toidupildid ja edasi panin kinni. Kas tõesti teismoodi ei saaks neid pilte siia riputada. Ma olen ennegi tähele pannud et marimell ei pane või ei oska panna neid pilte nii, et ka lugejal oleks mugav vaadata. Või siis mingi link otse, kust saaks neid pilte edasi ja tagasi vaadata noolega.

  2. No see on blogi, mitte galerii keskkond, sp ei saagi panna noolega. Või siis minu nö platvorm ei võimalda seda.

 3. Ma tahan öelda vaid, et inimesed pole mittte millegagi rahul! Tee mis sa teed, ikka on üritus nõme, omakasupüüdlik, ilma mingisuguse”vibeta” korraldajad on nõmedad, auhinnad on nõmedad , marimell lakub laval jne jne!

  Nagu appi issand blogijad, te puhute asja nii suureks nagu seda peaks üle kandma etv ja presidendiprovva peaks kätt suruma.

  Lihtsalt lõbutsege , olge fun ja võtke kiitused vastu. Tagantjärgi muidugi hea blogida kui jura oli , eksole? Piinlik!
  Tänage korraldajad ja olge ometi inimesed…

  1. Võibolla siis telefoniga ei saa. Või mina enda omaga ei saa. Mehe omaga ka ei saa. Mitu korda proovisin. Nõme. Kahju.

 4. Ma ei käinud, vaid vaatasin laivi järgi, aga: väga lahe üritus, koht oli vinge, sina nägid väga kaunis välja (superkena kleit!), hämmastav, et te isegi korralikku toitu ja jooki suutsite pakkuda ilma mingi sissepääsutasuta – ma olin tõesti üllatunud, minu meelest Ženja oli täitsa OK, Anu Saagim oli väga elav ja vahva. Üleüldse, kõige parem, mis seni on teil toimunud….korraldus tundus hea, kõik need orgunnitud videotervitused, sujuv liikumine. Jah, ma polnud koha peal ja ei oska üleüldist aurat kommenteerida, aga douze points sulle!

  1. Vaatasin ka laivist, midagi hullu polnud. Oli täiesti õnnestunud, Fokin lasi oma absurdi naljadega siiski ule võlli. Leenu nägi hea välja, isegi parasiitsõnu ei kasutanud :) Toidulauad olid lookas, ilusad kaunistused toitudel ja nägid isuäratavad välja. See on märkimisväärne, et niimoodi taha saada hea toitlustaja, et lausa tasuta said kohalolijad maitsta head paremat. Need toidud olid kindlasti väga maitsvad, ja neid vist jäi palju järgi ka, vähemalt Fokin koguaeg reklaamis et sööge ja võtke kaasa ka :) Ainuke asi mis minu silma riivas oli see, et see VIP loož oli kuskil 2 korrusel ja inimesed olid jagunenud, lausa kaugenenud selle ürituse raames, ja see ei olnud päris ok. Inimesed olid nii eraldi, ja ei tekitanud terviklikku tunnet, sest nagu mina aru olen saanud peaks blogijad kokku hoidma ja seltsis nautima. Järgmisel aastal võiks olla kõik kõigiga võrdne. VIP-id samal korrusel, koos teistega.

Comments are closed.