Eesti Blogiauhindade jagamine toimub taas!

Kui keegi arvas eelmisel aastal, et saime nii palju vastu päid ja jalgu, et häbeneme silmad peast esimese aia taha läinud vasika pärast, siis te eksisite. Me oleme kui hundid, kelle rind on rasvane (või siis haavleid täis), igaljuhul blogiauhinnad tulevad taas!

Ja me ei garanteeri ka sel aastal, et kõik rahule jäävad – kindlasti ei jää, kuigi meie lubame anda endast 125%! PS. Kui tahad kaasa rääkida, kus ja millal võiks auhindade jagamine toimuda, siis liitu EBA Facebooki lehega (siin!), seal saad vastata erinevatel küsimustele, kaasa rääkida kuidas sina teeksid jne.

Broneerige 11. juuni, sest just siis toimub Eesti Blogiauhinnad 2016. Kohta me veel otsime, esinejat me veel otsime. Õhtujuht on oma osaluse kinnitanud. Aga las miskit jääb saladuseks ka hetkel.

Kuna eelmisel aastal oli palju nurinat nii kategooriate kui seal osalenud blogide osas, sest valiku tegi rahvas (peamiselt nagu ma kuulsin siis minu ja Malluka lugejad; kuigi erinevaid blogisi esitati kokku 247!), siis sel aastal on nii mõndagi teisiti.

1. ESIMENE VOOR (15.03-1.05.2016)

1.1 esimeses voorus annavad blogijad end ise üles, valides ise kategooria, kuhu nad kuuluvad. Lisada võib end ainult ühte kategooriasse – blogi mille leiame mitmest kategooriast – kustutatakse kõikidest kategooriatest! Miks?

1.2 Nii ei lisandu blogiuahindadele blogijaid, kes sellest osa võtta ei taha.

1.3. Kõigil on võrdsed võimalused võita kui nad on vaid ühes kategoorias.

1.4 Blogija teab ise kõige paremini, mis kategooriasse ta kõige paremini sobib.

1.5 Blogija valib endale sobiva kategooria SIIN!

2. TEINE VOOR (6.05-31.05.2016)

2.1 Rahvas valib esitatud blogide seast igas kategoorias oma lemmiku – hääletada saab ühelt IP aadressilt vaid üks kord!

2.2 Lisaks saab hääle anda aasta uustulnukale, saurusblogijale, aasta üllatajale ja loomulikult oma lemmikblogile.

3. AUHINNAD

3.1 Esikolmik saab tunnustatud.

3.2 Üllatused kohaletulnutele.

Firmade esindajad, kui soovite õla alla panna ja blogijaid auhindadega toetada, andke endast märku info(@)bestblog.ee

17 thoughts on “Eesti Blogiauhindade jagamine toimub taas!

 1. Kuidas väldite seda, et mina nüüd ei läheks ja ise käru ei keeraks, st paneks sind nt spordiblogi alla, kui sina ise paned elustiiliblogi alla?

 2. Lihtsalt huvi pärast, et kui “blogi mille leiame mitmest kategooriast – kustutatakse kõikidest kategooriatest”, siis kuidas te teete kindlaks, et blogi autor just ise end nö üles on andnud? Ja kui mõni kiuslik kaaskodanik näiteks omavoliliselt kellegi teise blogi mitmesse kategooriasse topib, aga blogi autor ise sellest midagi ei tea, siis…on ikkagi pidu läbi konkreetse blogi jaoks? Ma mõtlen, et suurte blogijate sabas sörgib alati mingi hulk heitereid, et kuidas te selle läbi olete mõelnud, kui see ülesandmine sel moel käib…

 3. Lihtsalt selline väike tähelepanek, et oletame, et keegi kirjutab oma blogi mingisse kategooriasse. Näiteks Mallukas. Ja siis tulen mina ja kirjutan Malluka blogi mingisse teise kategooriasse. Siis te kustutate Malluka kõikidest kategooriatest? :D

  Okei, Malluka puhul on see, et jou, kle sa lisasid end kahte kohta, aa ei, okei siis, siis järelikult tegi keegi pulli vms. Aga kui mingi teise blogijaga, keda sa ei tunne, juhtub sama? Lihtsalt pulli tegemise mõttes võib keegi selle asja pekki keerata.

 4. Oh kui kahju, et see kuupäev just selline on :( Lootsin ka sellel aastal osa võtta, aga juba sügisest saadik planeeritud sinna reis :'( nuuks..

 5. Kas nii ei või tekkida olukorda, kus keegi teine (mitte blogija ise) mõne blogi kuskile kategooriasse kirjutab (seda siis kas meelega, et konkurent või vihavaenlane konkursilt eemaldatakse või kogemata, eeldades et kõik võivad nomineerida)?

  Seega küsimus, miks peaks blogija kannatama kui keegi teine nö käru keerab? Ja kuidas seda üldse ennetada?

 6. Kuhu kategooriasse enda blogi sel aastal paigutasid? Kes sel aastal korraldajate tiimis on (no sina ilmselgelt aga kes veel blogijatest just)? K

 7. Hah, vahel tundub, et inimesed kohe üldse ei loe eelnevaid kommentaare. Päris hea närv Leenul muudkui kopipastada ühte ja sama vastust, aga mis siis kui keegi käru keerab… :D

  1. Antud blogis ei tule kommentaarid kohe avalikuks, seega enne ei saa keegi teada, et teistel samad küsimused kui neid kommentaare pole blogiomaniku poolt kinnitatud. Niiet, enne kui teiste kaaskodanike kohta halvustavaid kommentaare hakkad loopima, tee asjad ikka endale ka selgeks :)

 8. On tore, et ka sel aastal üritus toimub. Samuti on hea, et kogu tegevus on läbi mõeldud. Tekkis aga küsimus, kuidas sissepääsudega lood on ning kas peo toimumise paik avaldatakse FB lehel kohe, kui info teada?
  Kuidas hakkab olema pileti hind blogijale?
  Mõtlesin ka tulla esimest korda kaema. Mitte kui osaleja, pigem kui blogiauhindade gala huviline blogijana

  1. Kuna koht on veel lahtine, siis kõik edasine info leiab koha nii siin blogis, bestblog.ee lehel kui ka EBA facebookis. Hoia silmad-kõrvad lahti. Piletit meil ilmselt ei ole ja oled kindlasti oodatud osa saama :) üritus on ikkagi kõigile ja nö avalik, mitte ainult blogijatele.

Comments are closed.