Emmede kokkutulek :)

Laupäeva õhtul viisime täide pikaajalise plaani ja kohtusime emmedega jaanuaribeebide grupist. Kohtusime minu poolt juba heaks kiidetud Köleri2 kohvikus, kus ma oma sünnipäeva pidasin (lugeda saab siit!)

Meid ootasid juba kitsejuustusalat vaarika vinegretiga, grillitud spargel parma singiga, viinamäetigudega salat. Veinid. Mõnus sööma. Mu uus lemmik on raudselt see grillitud spargel. See oli nii-nii hea. Ja see kitsejuustusalat – no mina ei tea, mis kitsejuust see neil on, aga sellel ei ole sellist vänget maitset ja isegi mulle meeldis, kuigi ma ei ole kitsejuustu austaja.

IMG_5942

Nagu ikka, kui 20 lubas tulla, siis 30% jõudis kohale, isegi vähem – meid oli viis. Aga meil oli megatore ja lõbus ja kuigi peamised teemad olid ikka meie lapsed, siis ehk järgmisel korral saame piire ületatud ja räägime ka muudest asjadest. Naljakas oli see, et kõik kokku tulnud emmed, olid poegade omanikud :)

Kuna kõrval saalis oli pulm ja maja oli reserveeritud, siis köök pandi ka varem kinni ja nii tuli üsna kiirelt otsustada, mida me veel süüa soovime. Böffi seal enam pole, see on talvine menüü, aga polnud hullu, valisime koos ühe emmega endale sinimerekarbid, aga oh, õnnetust, neid ei olnud. Palusime siis lasta kokal end üllatada, et saada midagi böffi laadset, ütlesime, et võib vabalt olla vegan. Aga saime hoopis lõhe cevichet, mis oli suus-sulav. Meeldis mulle juba oma sünnipäeval :)

FullSizeRender

Muidugi patustasime ka erineva magusaga ja kuna veinijoojaid oli vaid kaks, siis lolliks ei läinud. Mul oli mingi hetk kõht nii täis, et ma ausalt mõtlesin, et lähen ajan näpud kurku, et kergem hakkaks. Ammu pole nii palju head ja paremat korraga maiustanud. Aga no see spargel oli parim! :) Ja see lõhe ka!

Neli tundi saime olla, kui isad hakkasid juba nihelema ja sättisime end koju. Aga vähemalt minul oli küll megalõbus ja tore ja loodetavasti kohtume nende naistega veel!

One thought on “Emmede kokkutulek :)

  1. Meil ka grupis ägedad naised ja käime paar korda aastas kusagil veinitamas/istumas/pildistamas. Juttu jätkub alati ja tore on :)

Comments are closed.