#meeliskirjutab

GIVEAWAY: 1000 euri sulli!

“Hei! Jälitatav siin! Inimjaht on alanud! Liigun mööda Eestit ringi, kes mind üles leiab ja esimesena küsib “Kas sina oled raadio Sky Plus jälitatav?”, saab sellele pearaha kuni 1000 eurot puhtalt kätte!” Seda lõiku mäletan ma eelmisest aastast liiati hästi, sest olin ka ise hasardis ja ajasin seda Jälitatavat mitu päeva taga.

Kui eelmisel aastal korraldasid SkyPlus ja Credit24 selle aktsiooni septembris, siis nüüd juba kuulsin raadios reklaami. Nojah, ega mul pole vahet, millal ma selle 1000€ puhtalt kätte saaksin.

Ma ütlen kohe, et eelmisel aastal läks mul nutuselt, ei saanud ma seda tonni. Ilmselgelt kui oleksin saanud, siis oleks ma kohe rõõmust kilganud ja head uudist teiega jaganud. Aga eestlasena, olin vait.

Ma proovisin teda eelmisel aastal kolm päeva tabada

Otseselt erilist strateegiat mul ei olnud, kuid teadsin, et loogiliselt võttes peab ta alustama Tallinnast ning pärast seda hakkab liikuma vaikselt Tallinnast eemale. Kuid kuhu oli iseküsimus – Pärnu, Tartu, Haapsalu, Ida-Virumaa, saared. Eesti on küll väike, kuid selleks, et oma 1000 eurot kätte saada, piisavalt suur.

Esimesel päeval oli ka kõige kehvem ilm, aga õnneks oli mul auto ja vihjete järgi tuvastasin, et Jälitatav liigub Tallinna linnas. Sain aru, et kuskil loomaaia juures. Vurasin siis autoga sinna kanti ning jäin ootama järgmist vihjet. Seal aga tekkis dilemma, et kas ta läheb nüüd Keila või Laulasmaa poole. Ehk siis trikk on selles, et sa pead ära tabama küll selle hetke, kus on Jälitatav praegu, kuid kõige olulisem on ette näha, kuhu ta järgmisena läheb. Kahjuks mul selgeltnägija võimeid ei ole ning sellel päeval ma ka rahast ilma jäin, sest pidin juba muude kohustuste tõttu mängu pooleli jätma.

Järgmisel päeval oli auto tangitud, sest teadsin, et ma võin lõpetada kuskil Valgas. Kodus olin siiski kõik välja arvutanud, et kas mul tasub paagi kütusega sõita kuhugi kaugele ja sealt tagasi? Tasus, isegi siis kui oleksin saanud 500 eurot. Lihtsalt ajakulu oleks suur.

Mäletan, et terve linna oli neid SkyPlusi ja Credit24 plakateid täis, mis kutsusid üles inimest jälitama. Kuidagi nägin kohe neid eriti palju, aga ju see oli selle pärast, et ma selles mängus ka nii „sees“ olin. Istusin mina siis kodus ja ootasin huviga esimest vihjet, et kuhu suunas ta liigub, et panen kohe ajama ja saan veidi edumaad. Sisetunne oli õige, aga mõistus tegutses nagu ikka. Lühidalt – ma arvasin, et ta läheb Tartusse, aga võtsin suuna Pärnusse, sest tundus, et Tartu oleks liiga lihte. No ja siis mul polnud enam mingit edumaad, sinna see tonn läks.

Tegelikkuses olin ma kõik päevad või õigemini varahommikud ikka meeletult valves, sest esimene vihje tuli juba enne seitset. Aga selleks pidin ma olema juba söönud, kohvi joonud ning stardivalmis olema, et sõita… ise ka ei tea kuhu. Ma räägin, hasart tuli sisse. Ühel päeval läks Leenu isegi taksoga lasteaeda ja tööle, et ma saaks oma 1000 eurot taga ajada, aga jälle jäin ilma. Jällegi tekkis see kahtluseuss, et kuhu edasi. Nimelt sõitis jälitatav Peterburi maanteel ja ma olin vihjete põhjal temast 10 minutit taga pool. Siis aga jõudsin kohta, et kuhu nüüd edasi, kas Rakvere või Võsu poole. Seisan ja seisan mina seal maanteel ning… otsustasin ring keerata, sest aega aina läks ja seda kaugemale jäin mina. Mõtlesingi, et ma ei hakka niisama sõitma kuhugi X suunas, sest see oleks lisaks ajale ka bensiini raiskamine. Sellel korral olekski ma valesti läinud. Siis keeras Jälitatav Võsu peale, aga mina oleks läinud otse Rakverre.  Sinna muidugi läks ka Jälitatav, aga siiski ma otsustasin alla anda. Hiljem ma seda otsust muidugi kahetsesin. Aga mis läinud see läinud.

Ma ei suuda vastu panna

Ma hoian end hetkel nii tagasi, et sirvida seda otseblogi mida SkyPlusis, kus jälitatav endast märke maha jätab, sest ma tean, et kui ma kasvõi korrakski viskan asjale pilgu peale, siis satun hasarti ja no enne rahule ei jäta, kui 1000 eurot käes on. Olgem ausad see 1000 eurot on ikka päris suur summa. Eelmisel aastal oleks ma selle raha eest näiteks perega kuhugi viimase hetke pakkumisega puhkama sõitnud. Oleks veel sellise viimase sekundi päikese reisi teinud enne kui sügis tuli.

Sellel aastal aga ma puhkama ei läheks vaid ostaks selle eest hoopiski uue telefoni (nimelt ihun ma hammast uuele Samsung Galaxy Note 10’le, aga seda ma ei tea millal see müüki tuleb) või siis investeeriks Jõuluvana tegemisse. Ehk siis telliks uue paruka, habeme ja laseks õmmelda ka punase luksusliku kuue, millega käia nii laste kui ka suurte jõulupidudel. Investeeringud on need tegelikult kõik. Reis on investeering perega koosveedetud aega, telefon investeering töösse (kuna ma teen telefonis palju asju) ning Jõuluvana kostüüm reaalne investeering mis raha tagasi toob.

Jälitatava tabamine on imelihtne

Tegelikult ei ole see Jälitatava tabamine nii raske midagi. Tuleb lihtsalt ärgata hästi vara, usaldada oma sisetunnet, mõelda loogiliselt, omada selgeltnägija võimeid, istuda samal ajal netis, hoides lahti kõik kanalid (sky.ee leht, Instagrami konto, Facebooki leht) ning loomulikult kuulata ka raadiot. Nii lihtne see ongi.

Igal korral saadi see Jälitatav ju kätte. Lihtsalt rahaline võit oli erinev. Kuid samas kui keegi ulataks sulle niisama isegi 500 eurot selle, eest kui sa küsid paarilt võõralt inimeselt, et „Kas sina oled raadio SkyPlus jälitatav?“ poleks ju üldse paha. Midagi head saab selle eest ikka lubada.

Sel aastal on veel lihtsam, teate kuidas?

Lisaks sellele, et Jälitatavat päriselt peab tabama, on Credit24 teinud teil asja veel lihtsamaks. Nende lehel tuleb sisestada vaid oma andmed ja keegi saab tonni. Ja see keegi võid olla sina! Ütle, kas enam lihtsamalt saaks tonni teenida? Umbes nii minutiga? Ei saa, veame kihla! Sisesta oma andmed siin!

Kivi kotti!

#koostöö

Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga lühinumbril 1324.

2 thoughts on “GIVEAWAY: 1000 euri sulli!

  1. Nagu vahest loen ja mõtlen kas Meelis on vaimupuudega. Alustan hommikut ja hakkan 1000 eest tuult väljal püüdma‍♀️

Comments are closed.