GoGoNano – vana lemmik uute toodetega

#KOOSTÖÖ

Kõik me soovime puhast ja korras kodu, aga keegi ei soovi selle saavutamiseks liiga palju aega kulutada (v.a Meelis) ja asjatut vaeva näha. Seepärast olen ma juba aastaid kasutanud endale nö tuntud tooteid ja igal aastal varusid täiendanud, või on siis GoGoNano mind ise varustanud. Või noh, kui palju ennast, meil koristab ikkagi Meelis.

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos tüütu ja stressirohke tegevus. Lisaks on paljudes koristusvahendites palju keemiat (aastatega oleme neid vältima hakanud), mis ärritab nahka, vänge hais tungib ninna ja mürgised osakesed lendavad mööda elamist laiali. Kes enda pärast nii väga muretseda ei viitsi, siis väikeste laste ja loomadega peredes on ilmset eriti oluline, et kodukeemia poleks ohtlik ega mürgine.

Minu aastatepikkune lemmik on Stay Dry toode, mida kasutan enne pori- ja talvehooaega kõikidel Hedoni riietel ja jalanõudel, sest nii saab kerge vaevaga pori lihtsalt veega maha lasta ja riietele ei jää plekke. Saapad ei saa nii poriseks/lumiseks ja kestavad kauem ilusatena. Ma kindaid ei olegi varem üle lasknud, aga peaks sel aastal proovima. Mis meenutab, et kas mul üldse on talle talvekindad ja juba on miinuskraadid platsis. #aastaema – aga arvestades, et ma praegu sordin pigem tema lühikesi pükse kohvrisse, siis on nende kinnastega veel natuke aega.

Uued tuuled meie kodus

GoGoNano uues sarjas ongi vaid kolm erinevat toodet, mis on naturaalsed ja loodussõbralikud ning millest täiesti piisab kogu kodu lihtsalt ja mugavalt korrashoidmiseks. Nii jääb ära mitmete erinevate vahendite kokkuostmine, millest osa ilmselt lõpuks ikkagi poolikuna prügikasti lendaks.

EcoClean on puhastusvahend igapäevaseks koduseks kasutamiseks sanitaar- ja sisepindadele, näiteks sanitaartehnikale, keraamilistele seina- ja põrandaplaatidele, ukselinkidele, mööblipindadele ja köögitehnikale.

See on alkoholivaba, veepõhine ja keskkonnasõbralik ning eemaldab mustuse efektiivselt. Nii võib kindel olla, et kui juba koristamine ette võtta, siis sellest ikka ka tolku on, mitte ei nühi lihtsalt mustust laiali. Kuna oma koostiselt on see vahend loodussõbralik ja naturaalne, on ta klassifitseeritud ohutu tarbekeemiana – ohutu nii tervisele, puhastatavatele pindadele ja keskkonnale. Toode ei sisalda allergeene ning sobib seega ka allergikutele ja kasutamiseks ei pea kindaid kätte panema. EcoClean sobib nii siledatele kui karedatele, nii looduslikele kui plastikpindadele, sisuliselt saab sellega puhastada kõike peale klaasi.

EcoCleani kasutamine on väga lihtne – vahend tuleb pihustada otse pinnale ja mikrokiudlapiga üle pühkida. Enne kasutamist võiks pudelit loksutada, et toimeained saaksid seguneda. Kui puhastatav pind on rohkem määrdunud, võib lasta vahendil pisut seista, siis niiske lapiga ja lõpuks kuiva puhta mikrokiudlapiga üle tõmmata.

Kui koristamine kord juba ette võetud sai, siis võiks see tulemus ju ka mõnda aega ikka püsida. Et EcoClean vahendi kasutamise tulemus kestaks pikemalt, võiks pinnad pärast puhastamist EcoCare vahendiga üle töödelda, see takistab mustuse kogunemist ja uute plekkide tekkimist. See toode on samuti loodussõbralik ja ohutu nii enda nahale kui materjalidele. EcoCare ei ärrita nahka ja teeb oma töö väga korralikult ära.

See vahend jätab pinna vett- ja mustust hülgavaks ega kahjusta pindu, vaid pigem aitab nad just särama ja läikima lüüa. Õigesti hooldatud pindu ei pea edaspidi väga tugevalt nühkima, mis lisaks enda ajale ja energiale säästab ka materjali. Eriti hästi sobib EcoCare vannituppa, kuna takistab katlakivi teket.

Hea mõte oleks sellega üle töödelda ka söögi-, diivani- ja kirjutuslaud ning köögi tasapind, mis ilmselt kodus kõige rohkem kasutust leiavad, kuid sobib ka sisuliselt kõigele muule peale klaasi. Kasutamine on taaskord lihtsamast lihtsam. Alustuseks tuleks vaadata, et pinnad on puhtad, pudelit loksutada, vahend otse pinnale pihustada ja lasta 10-15 minutit mõjuda ja siis mikrokiudlapi või majapidamispaberiga jäägid ära pühkida. Eeldusel, et vahendit on kasutatud piisavalt palju, et see saaks toimida, aga pinnad pole ka üle ujutatud, peaks tulemus püsima lausa kolm kuud.

Kolmas vahend on EcoGlass, mis on mõeldud kõikidele klaaspindadele alustades peeglitest, lõpetades akende ja saunaustega. Vahend puhastab tõhusalt nii uued kui ka vanemad ja rohkem määrdunud klaaspinnad ega jäta klaasile triipe. EcoGlass on kontsentraat, seega jätkub seda väga pikaks ajaks ja vastavalt olukorrale saab ise vaadata, kas teha lahus spreipudelisse või akende pesemiseks näiteks ämbrisse.

See vahend puhastab kõik klaaspinnad sügavuti ning jätab klaasile kaitsekihi ja sellise sära nagu oleks tegemist uue klaasiga. Enne kasutamist tuleb lahust loksutada, siis pinnad käsnaga pesta ning pärast aknakaabitsa ja vajadusel puhta lapiga kuivaks tõmmata. Kui pind peaks väga must olema, siis on võib-olla vaja mitu korda pesta ja veidi kangem lahus teha, aga tulemus püsib kindlasti ilus.

Mina proovisin sellega dušiklaase puhastada – katlakivi ta ei eemalda, selle jaoks on vaja midagi enamat ehk et kui teil on juba klaasid suht läbipaistmatud, siis pigem proovige midagi vängemat (GoGoNano valikust nii vänget kraami pole, aga kui saate klaasid mingi x firma keemiaga puhtaks, siis katke need GoGoNano valikus oleva Liquid Skiniga ennetamaks katlakivi probleeme tulevikus), siis tehke üle EcoGlassiga. Minul olid viimasest pesust mõned pritsmed jäänud (meelega ei puhastanud, et saaksin toodet testida) ja siis toimis EcoGlass ideaalselt.

Ehk siis, et mitte pekki lasta asju, kaitske pindu juba ennetavalt. Või kui on pekkis, siis pärast korraliku puhastust kaitse peale, et katlakivi jälle oma tööd tegema ei hakkaks.

Kokkuvõttes saab terve kodu korras hoida vaid kolme kvaliteetse puhastusvahendiga ning ära jääb leiutamine, milline vahend küll võtta ja kus see kõigi nende pudelite vahel asuda võiks. Kõik GoGoNano vahendid on veepõhised, alkoholivabad ja keskkonnasõbralikud, seega võib julgelt ka lapsed koristamisse kaasata ega pea tohutut keemiarünnakut kartma.

GoGoNano e-poes toimib alati kood marimell, mis annab ka siis soodukat kui mõni kampaania parasjagu käimas on. Ma ise tellisin endale just e-smaspäeva raames need samad tooted, mille peale nad kohe reklaampostituse tellisid.