LOOSIMINE: kellele plaate, kellele juua, kellele kommi

Seoses blogiauhindade ja muude koostöödega on mulle koju tekkinud hulganisti kraami, mida ma ei jõua üksi ära tarbida, seega, mis nad ikka seisavad (assistendil ka juba kapid lookas, haha), loosin need teile välja.

Talvel ilmus Sarrapite sulest mõnus jõuluplaat, kus vanad lood said uue kuue. Mul oli reaalselt Tanja “Päkapikk” mingi märtsini helinaks, sest see oli nii lahe ja alles siis kui “Verona” võitis, vahetasin ma loo välja, sest see oli järgmine normaalne lugu, mis sobis helinaks. Igasugune lugu ei sobi.

Igaljuhul on nüüd ilmunud uus plaat “Mina ka”, kus kontserdil Meelis ja Hedon ka käisid.

Tegemist siis vanemate lastelauludega, millele jälle mõnus uus biit antud. Plaadil laulavad: Ivo Linna, Kristel Aaslaid, Liis Lemsalu, Birgit, Ott Lepland, Daniel Levi, Liisi Koikson. Kaasa teevad ETV Lasteekraani Muusikastuudio lapsed.

Neid plaate on mul kaks ja annan ära sellele, kes ütleb kommentaarides, milline on tema lemmiklaul seal plaadi peal :)

Teiseks on mul kolm kasti Maiasmoka sefiirikomme metsamarjadega

Neid ma annan ära kasti kaupa, kastis peaks olema 17 pakki kommi kui mu mälu mind ei peta (ei saa vaadata, viisime keldrisse toast eest ära). Võidavad need, kes jätavad kommentaaridesse, milline on nende lemmik Maiasmoka toode. Hoidke silm peal ka Maiasmoka FB lehel, sest neil igast lahedaid loose käimas – kes loosib jalgratast, kes Polari käekellasid jne

Ja siis mul on 20 pudelit Kombuchat ehk siis teekalja :)

Nelja erinevat sorti ja sellised neljased kombod ma viiele inimesele välja loosingi. Jätke mulle kommentaaridesse, millist maitset te eriti proovida sooviks ja kas olete enne teekalju maitsnud?

Nii, ja viimaks annan ma ära kolm komplekti GoGoNano spreisid

Nendega saab kaitsta riideid määrdumise eest, jalanõusid vihma eest ja lisaks on igas pakis ka vedel ekraanikaitse. Seda ma pole ise katsetanud, aga tundub päris äge lahendus.

Jäta kommentaaridesse, millist GoGoNano toodet oled juba proovinud, millist tahaksid proovida?

PS! kirjutasin ükskord varem ka loosimistest, seal osad asjad veel käivad, näiteks kuus päeva on veel võimalik osaleda Cybex Priami vankrikomplekti loosis jne – tšekka siit!

Loosimised teen ära 22.06 ehk vahetult enne reisi, pakin kokku ja Meelis viskab Smarti :) Head loosiõnne!

176 thoughts on “LOOSIMINE: kellele plaate, kellele juua, kellele kommi

 1. Maiasmoka toodetest meeldib mulle kõige rohkem jogurti batoonike vaarikatega :) Neid sefiirikomme ei olegi veel proovinud, aga kunagi peab ikka esimene kord ju olema :D

 2. GoGoNano spreisid mulle pliiiiiiiiis. Ma ei ole veel ühtegi toodet proovinud, aga nii äga tahaks, aga no nii kahju on ise osta, kuidagi ei raatsi. Aga tundub nii ülimõnus asi, et tahaks kindlasti järgi proovida.

 3. uut plaati oleks väga vaja, eelmine on juba lapselapsel autosõitudel juba pähe kulunud. Lemmiklaul on sellel plaadil – Hällilaul

 4. Vaarika kombuchat sooviks väga maitsta :P . Pole selle tootega enne üldse kokku puutunud. Maiasmoka loos tundub ka mega isuäratav. Muidu ma väga magusat ei söö ja maiasmokast olen mingeid vaarika jogurti batoone vms maitsnud aga praegu see paki pilr ajas küll magusaisu peale .

 5. Ei ole enne proovinud ühtegi teekalja, kuid california raspberry tundub huvitav.

 6. Mulle meeldib kõige rohkem maiasmoka šoks -piimašokolaadiga karamelli maitseline.
  Ja olen suur maiasmokk niiet ei ütleks ära küll kasti täiest maiustustest

 7. Lemmik Maiasmoka toode on Jogurtibatoonike vaarikaga.
  Kuid neid sefiirikomme pole proovinudki veel :)

 8. Teekalja pole varem proovinud, aga olen suur kaljasõber. Täitsa tavaline original tundub kõige rohkem huvitav, et asja ehedust tunda.

 9. Seda GoGoNano tekstiili- ja naha kaitsevahendit sooviks küll võita, ilmselt paneks lapsele tantsupeole kaasa. Parem üks pudel kotis, kui viis paari jalatseid

 10. Mina tahaks kombuchat, enim vist vaarikamaiselist :P varem proovinud ei ole :)

 11. Huvi pakuks CoCoNano toode, kasutanud pole, ehk joppab ja nüüd saaks proovida. ✌

 12. Plaaat “mina ka” lemmik laul on õnneseen- Ott Lepland.

  Maiasmoka šoksid ja sefiirikommid on kõik niii head ju, eriline lemmik on maasika batoonike

  Teekalja pole proovinud, aga sooviks maitsta pineapple peach splash.

  GoGonano asju pole proovinud veel ühtegi aga tahaks proovida veekindlat kaitset. Meie vihmaste ilmadega ideaalne ju

 13. Lemmiklugu on “Metsas”. Maiasmoka toodetest kõige lemmikum on Mandel jogurtis ja kookoshelvestes, kuigi igast marjad šokolaadis ka väga head :)

 14. Mina ka plaadilt laul ” Kes see laulab köögis? “. GoGoNano spray ” Always dry “.
  Teekalju pole veel proovinud.
  Sefiiri komm Metsamarjadega.

 15. Minu lemmiklaul plaadil on õnnesen-ott leplandi poolt esitatud.

  Gogo Nano spreidest tahan kindlasti proovida seda spreid, mis muudab veekindlaks.

 16. Maiasmoka Šoksid (küpsis šokolaadis) on mu lemmik Maiasmoka toode.

  Neid teekaljasid on taevani siidetud ja eriti värske tundub see sidrunimaitseline. Seda tahaks kohe kindlasti proovida.

 17. Maiasmoka toodetest meeldibki mulle kõige rohkem sefiirikommid metsamarjadega aga ka teised on väga head. Neid tahaks küll nosida! :)

 18. Hullult fännan Maiasmoka jogurti batoonikesi vaarikatega. Nii head Need kommid v6ib vabalt kotti unustada. No ja kui teised magavad, siis ilma igasuguse piinata põske pista ja hiljem mõelda, et elul on ikka super maitse

 19. Osalen plaadi loosimises. Kuna endal ka väike põnn, siis oleks lahe koos kuulata :) Tundsin nime järgi ära laulu Suvi Ivo Linna esituses, teisi laule kuulaks hea meelega juba plaadi pealt :)

 20. Need samad Maiasmoka sefiirikommid metsamarjadega ongi mu lemmikud, seega neid nosiks küll! :)

 21. Minu lemmikud ongi need metsamarjadega! Ja kalja prooviks ka hea meelega, pole kuulnudki sellest. Väga põnev tundub originaal ja vaarikaga. :)

 22. Ivo Linna- Suvi!
  Eriti mõnna suvistel trippidel lastega kaasa laulda.

 23. Olen vaid osasid Maiasmoka tooteid proovinud ja senini on meeldinud väga need samad kommid, cappuccino maitsega :)

 24. Mulle meeldib Maiasmoka toodetest jogurti batoonikesed, nämmmiii.

  Kombuchat proovinud ei ole, aga vaarika oma kõlab nagu peaks sammud poodi seadma. :)

 25. Tahaks teekalja võita, sest pole kunagi sellist asja proovinud. Eriti põnev tundub kookose oma :)

 26. Osalen Kombucha loosis – varem proovinud ei ole aga viimasel ajal on sattunud ette artiklid ja õpetused kuidas ise kombuchat “kasvatada” ja näpud hakkasid sügelema küll, üks kombuchapurgike võiks ju kusagil nurgas käärida alati! Kindlasti võtan selle teo kunagi ette, aga enne siiski prooviks ära, mis tuu om :D Alustaks originaaliga!

 27. Mina ka! plaadilt on minu lemmikutest lemmikuim Õnneseen!

  GoGoNano spreidest pole veel midagi proovinud, aga enim tõmbab justnimelt “Always dry”. Kuna ma ise olen totaalne tenniseinimene, siis oleks nii hea, kui kergema vihmaga ei peaks kummikuid jalga tõmbama vaid saaks lastega rohu sees joosta muretsemata märgade jalgade pärast :)

 28. Olen varem joonud teekalja korra. Eriti tahaks proovida vaarika maitselist :)

 29. Minu lemmik maiasmoka kommid on capuccino maitselised sefiirikommid :)
  Olen vist kõik need uued kommid ära proovinud ja tegelikult onnad kõik head :ł

 30. Alles hiljuti taasavastasin kalja. Kirsikalja näol siis.
  Neid põnevaid Kombuchat-i prooviks küll :) kindlasti mõnus jahutus jaanipäevaks!

 31. Kombuchadest tahaks proovida enim vaarikamaitselist, nämm.

  GoGoNano spreid ei ole kasutanud, kuid tahaks proovida küll.

 32. Lemmik Maiasmoka toode on küpsise-iirise-šokolaadu maius! Sellist sefiirikommi polegi veel proovinud!

 33. Sooviks proovida GoGoNano veekindlat spreid :) nendega laseks kohe ühed mu tennised üle, mis vett ei kannata. :)

 34. Maiasmoka kommi tahaks küll. Hektel lemmik on vanilje sefiiri komm. Metsmarja oma ei ole proovinud, aga ehk saaks sellest uus lemmik.

 35. GoGoNano nano tooteid pole proovinud, aga valged ketsid tahaksid küll seda spreid omale saada. :D

 36. See metsamarjadega šefiirikomm on minu kalli maiasmokast ema lemmik viimasel ajal. Oleks vinge üllatus talle kogu algavaks puhkuse ajaks magusavarud kappi saada

 37. Just eile rääkisin elukaaslasele, et oi kuidas tahaks GoGoNano spreid auto jaoks ja noh, hiljem mainisin, et lapsele ka vaja – jalanõud, riided jm vajaks kaitset. Varem kasutanud ei ole, aga oi kuidas ajas hamba verele :)

 38. Sooviks Maiasmoka komme. Ja minu lemmik Maiasmoka toode on needsamad kommid, aga cappucino maitsega. Nojeebuskuihead.

 39. Nonii, loosiõnn :) Esimese hooga tundusid kõik laulud selle plaadi peal võõrad, aga “Kati karu” mäletan ikka. Muidugi mina kuulasin vinüüli pealt seda väiksena. Lahe. Magusaloos on küll kurjast, aga okei: mulle meeldisid täiega Maiasmoka mingid piparkoogipallid vms, mida jõulude ajal müüdi, need olid ülihead. Batoonid on aga külmaks jätnud. Teekalja proovinud pole, seega alustaks originaalist. Ära peaks nagunii kõik proovima. Vedelast ekraanikaitsest olen kuulnud, tahtsin isegi osta seda, aga rahast hakkas kahju (tavaline ekraanikile on kõvasti odavam ju), seega prooviks hea meelega :)

 40. See teekali on kyll huvitav. Pole kuulnudki. Aga maitsta tahaks kookost ja vaarikat..need tõmbavad kõige rohkem. Või siis kannataks äkki ananassi ja kookose kokku segada ja uus maitse saada ;)
  Ja sellest nano spreist ka ära ei ytleks. Hea laste jalanõud yle sellega lasta et jalad kohe märjad pole. Õhtuti õues olles läheb muru märjaks ja jalad ka aga siis pysiksid vast jalad ikka kuivad ;)

 41. maiasmokast meeldivad need sefiirised kirsitäidisega kommid, neid metsmarja omadega polegi maitsnud, a sööks ikka :P:)

 42. Kombuchat sooviks küll proovida. Kõik muudkui panevad igasugustesse sotsiaalmeedia kanalitesse pildikesi selle kuulsa joogiga, kuid mina ei ole seda siiani poelettidel märganud ning Umamisse satud haruharva.

Comments are closed.