Imeline maailm ehk Mida kõike ei anna netist kokku tellida

Tahtsin äsja sünnitanud sõbrannale üllatust teha ja talle midagi haiglasse kingituseks saata. Sattusin lillede ja kommikarpide saatmisvõimalusi uurides hoopis Vitamiinikulleri lehele.

Vitamiinikullerist saab tellida õunamahla, värskeid puuvilju, puuviljakrõpse. Lisaks saab kokku panna erinevaid kinkekomplekte või valida valmiskorvide vahelt. Kahjuks õunamahl ja šokolaad ja maasikad pole äsjasünnitanud naisele kohane, sest head emad neid asju ei söö, muidu tulevad beebil gaasid…

Aga jah, uudisena nende lehel saab tellida maaskaid. Seda ma ka tegin. Ükspäev nägin poes, ilusad suured, lõhnasid hästi, aga kuna mul oli see „sel nädalal poes ei käi“ eksperiment pooleli, ma neid ei ostnud… Mõtlesin, et tellin nüüd netist, polegi varem puuvilju netist tellinud. Maailm on ikka nii lihtsaks läinud. Klikk ja olemas. Mida kõike pole võimalik netist tellida. Ilmselgelt kõike!

Egas muud kui ootan homset hommikut ja Vitamiinikullerit ja asun maiustama!

Maasikaid (no ja muud kraami ka) saab tellida nende kodulehelt ja et eriti kiirelt kursis olla, mida neil pakkuda on, tasuks Facebooki lehele like panna! :)

Mmmm, maasikad, ei jõua ära oodata…

IMG_0839.JPG

Sõbrannale saatsin sületäie roose :)