Sõbrapäev – ikka sain kingitusi

Kuigi meil oli sel aastal kindel plaan, et ei mingeid kinke, siis ikkagi pidime me teineteist üle laskma :D as usual!

No sõpradega käisime söömas – sõbrannadega Platzis ja naabripoistega Carmen Cafes – kohe ma jõuan nende postitusteni ka, aga kuna tahan piltidega kaunistada ja teile hea ülevaate teha, siis läheb veits aega :)

Kui mina otsustasin, et üllatan Meelist autokaameraga, ma ei tea miks, aga ta mainis mingi hetk, et see oleks äge… Ma haarasin kohe härjal sarvist… Nagu rusikas silmaauku, oli Cherrys pakkumine mingitele Prestigio RoadRunneritele. Eks ole näha, mis videoid ta tootma nüüd hakkab.

Peamine on see, et see on imepisike – nagu tikutops, veits suurem :) Saab igale poole kaasa võtta. Me ei ole veel testinud, kas teeb head pilti või ei…

Untitled-2

Just jagati meil beebigrupis, et beebit tuleb palju filmida, et saaks hiljem vahva video teha – jumal teab, mis Meelisel plaanis on. Terve film võibolla :D

Ja ega minagi pika ninaga pidanud jääma. Minu kosmeetikakott sai täiendust. Levelzone’is on eraldi kategooria – greenzone (mul polnud sellest enne aimugi), kus on ainult naturaalne ja öko-möko kosmeetika ja igasugune muu põev kraam (seebid ja küünlad jne).

Mul on nüüd lisaks kõigele muule uus puuder – seda oli mul tõesti vaja. Kreem väsinud silmadele, primer ja huulepulk. Huulepulka juba testisin ka. Harjumatu oli selle maitse – või kui te mäletate 80ndatel ema huulepulga maitset, siis selline “keemia”, aga noh, tegelikult see pole keemia, vaid naturaalne värk, ei saagi mingit säilitusaineid täis maasikamaitset oodata. See oleks keemia, millega me täna harjunud kahjuks oleme. Muidu jäi huulel mõnus roosakas.

Untitled-1

Mulle eriti meeldib selle Pure 100 kollektsiooni juures see pakendus. Kõik tooted on mingis eriti armsas pappkarbis. Sellised, et ei tahaks neid üldse välja võtta ja kasutama hakatagi. Tahaks need kuskile vitriini seisma panna :)

Sõbrad, millega teid üllatati?

One thought on “Sõbrapäev – ikka sain kingitusi

  1. Selle autokaamera kiidan ma küll heaks, minumeelest olid need videod väga timmi kvalideetiga. Kahjuks jäime me sellest ilma – juu oli kellelgi seda rohkem vaja meie autost.
    Ja sõbrapäevast rääkides saime meie vihastada ennast roheliseks, ei mingit head meeleolu, ainult sõbrapäeva kook andis sõbrapäeva tunde. :)

Comments are closed.