Instagramis küsiti: blogiplaanid, reisiplaanid.. parim sekslelu

Likvideerin oma mustandeid siin jooksvalt enne aasta lõppu. Nagu näha, siis edukalt. Vaikselt kahanevad. Kui ma pooled suudaksin enne aasta lõppu lõpuni kirjutada, oleks super.

Kui ma Hedoniga öösel haiglas olin (jep, kuu aega tagasi!), tema juba magama keeras ja minul und ei tulnud, palusin Instagramis endale küsimusi esitada. Kuna ma mingi hetk ikkagi magama vajusin, siis jäi päris palju vastamata. Mõtlesin, et teen seda nüüd blogis. Siin palju lihtsam vastata, saab pikemalt ja ei pea pilti otsima :D

Kas laser- või fotoepilatsioon toimisid või täitsa maha visatud raha?

Ma kasutasin mingi aeg kodus seda fotoepilaatorit. See toimis. Aga sa pead megajärjepidev olema. Mina ei olnud. Lõpuks ikka vana hea žilett, eks. Siis läksin laserepilatsiooni ja see tegi juba paari korraga totaalselt imet. Kuniks ma olin reisil ja vana hea žilett. See keerab kõik pekki. Ja siis tegin kolmanda katse – käisin laserepilatsioonis ja vahatamises vaheldumisi, et kui midagi hakkas tekkima, lasin vahatada. Ja nüüd ainult vahatan korra kuus ja ma ei tea, praegu olen rahul. Väldin žiletti. Proovin ajastada enne reisi alati vahatamise, et oleks muretu ja tegelikult on uued tulevad karvad heledad ja pehmed ja ei sega üldse nii räigelt nagu vanasti žileti-siilikas.

Kust tuli nimi Hedon?

Hedoni nimega oli nii, et mina tahtsin talle nimeks panna Maru ja Meelis oli totaalselt selle vastu. Meil oli nimekiri, mida me jooksvalt täiendasime. Mina tahtsin kindlalt M tähega nime, nagu meil endil. Nii ja siis ühel õhtul.. Mäletan, et olime Meelisega voodis ja arutasime, et mõtle kui kuskil Tallinki laeval sünnitaks, et kas siis laps saaks eluaegse tasuta sõiduõiguse nagu lennukites sünnitamise puhul.. Kuna Meelis oli just käinud töökaaslastega Hedon spas ja talle seal meeldis, siis ta ütles, et jah, huvitav kas Hedonis saaks tasuta ööbida alati..

Ütlesin selle peale, et mõtle, kui tüdruk tuleks, oleks Hedone nii ilus nimi. Ja siis olin.. hm.. Aga Hedon oleks jumala ilus poisi nimi. Kuna see ilmselgelt polnud nimi, mida keegi kannaks, siis tegin järgmisel päeval päringu, et kas selline nimi oleks Eestis lubatud. Sain jaatava vastuse ja nii jäigi oktoobrist meile Hedoni nimi sõelale.

Haiglast läksime otse nime panema ja ma olin valmis, et nad seal keelduvad seda nime panemast ja mul oli email telefonis lahti kus oli kinnitus sellele nimele. Aga keegi ei kobisenud midagi ja nii saigi Hedoni nimeks Hedon :)

Kiiret paranemist ja kiidan nii mõistva suhtumise eest. Mõni teine oleks juba direktori kabinetis õpetaja kohta kaebust kirjutamas. Olge tublid.

Oh, jah. Kui mina mõtlen õpetaja, siis ma mõtlen kohe meie rühma õpetaja M peale. Ta on meie jaoks lihtsalt maailma üks olulisemaid inimesi. Võimalik, et see on ka seepärast nii, et Hedonil pole ühtki vanaema-vanaisa, aga.. M on nagu vanaema, nagu hea haldjas, kelle hoolde oma laps pikkadeks päevadeks viia. Ma ei saaks olla tänulikum, et meil nii super õpetaja on. Teine õpetaja lahkus mõne aja eest, väga mõjuvatel põhjustel. Kui Hedoniga see õnnetus juhtus, siis oli tema see, kes oli valmis kiirabisse kaasa minema jne. Täna teda enam meie rühmas ei ole, kahjuks.

Ühesõnaga, ma ei saa süüdistada õpetajaid Hedoni õnnetuses. Kõigil võib juhtuda. Nad ei ole mingi erand. Ja kamoon, nad hoolitsevad mu lapse eest päevad läbi nagu omade eest. Tänu neile teab Hedon numbreid, tähti, teeb vahet kalal ja kitsel, tunneb nädalapäevi jne jne. See pole mingi minu koht siin kiidelda, et olen hea vanem. See on lasteaia töö ja lasteaed võrdub minu jaoks imeline õpetaja M.

Mul pole isegi piisavalt sõnu, et tänada seda inimest. Ma ei oska öelda ega teha midagi, mis saaks olla piisav.

Meil on näiteks hetkel selline seis lasteaias, et tänu sisestele draamadele läks meie teine õpetaja ära. M on üksinda ja peab hakkama saama. Abid, kes tulevad – ma saan aru, see palk ei ole motiveeriv ja isegi Maxima kassapidaja saab rohkem, tulevad, on ja lähevad sama kiirelt. Kõige viimane pidas vastu PÄEVA!

Ma ei tea, kust oleks võimalik leida keegi, kes armastaks lastega olemist ja tegelemist, kes ei pea paljuks nõusid pesta ja voodipesu vahetada. Kelle jaoks jopelukk on sama tavapärane kui kassi jaoks piimakauss. Ma juba arutasin lapsevanematega, et äkki me peaks looma mingi eraldi fondi, et maksame meie uuele abile preemiat iga kuu kui ta suudaks vastu pidada ja olla meie super õpetajale abiks ja toeks. Mul on nii jõuetu tunne, et ma kuidagi kaasa aidata ei oska ja saa. Tahaks leida mingi superinimese, mingi ingli, kes päeva päästaks ja M-i elu lihtsamaks teeks. Aga see inimene peab tahtma seda teha. Talle peavad meeldima lapsed. Ja tema lastele. Ja nagu ma ütlesin, midagi konti murdvat seal pole, aga on palju lapsi, erinevate emotsioonidega ja ma kujutan ette, et see ei ole kerge. Aga mitte võimatu. Ja ma tean, et kuskil on keegi, kes otsib tööd ja saaks selle ingliametiga hakkama.

Millal te reisile? Kas olete varem seal hotellis olnud?

Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis 8.01 läheme tõesti reisile. See selgub 30.12 röntgenis, kas Hedoni käsi on piisavalt paranenud, et teha 2.01 operatsioon traatide eemaldamiseks või ei.

Kui lähme, siis oleme sel korral Rixos Premium Seagate hotellis, ei ole seal varem ööbinud. Meelis ja Hedon käisid eelmise Sharmi reisi ajal seal hotelli veekeskuses päeval ujumas (loe siit) ja Meelis ütles, et mine pekki kui vinge, järgmine kord tuleme siia. Hinnad olid muidugi ca 500€ öö kui bookingust vaatasin. Kuniks suvel tuli varajase tellija soodustusega see paketina müüki ja ma ei mõelnud isegi kaks korda, vaid broneerisin kohe ära.

Mis plaanid blogiga järgmiseks aastaks on?

Ma just ühes postituses kirjutasin, et ma ei armasta eesmärkide seadmist. Tean, see kindlasti utsitab takka jne aga kui ma feilin, siis on eriti piinlik. Enda ees peamiselt.

Ja meil on üldse nende plaanidega kentsakas lugu. Mõtleme midagi teha ja siis keegi teeb ära, põmm. Siis enam ei taha teha ja nii me olemegi üsna tihti katkise küna ees. Mul on mõtteid, mida võiks teha ja kuidas ja mis, aga.. Mingeid kindlaid plaane pole.

No näiteks, mõni päev ma mõtlen, et prooviks nii, et ei rapsiks, kirjutan siis kui tuju tuleb ja suva kui vahepeal midagi ei ilmu. Siis jälle mõtlen, et jube mugav on kui hommikuti kell kaheksa ikkagi midagi ilmub ja siis ma tunnen kuidagi sellist survestatust. Iseenda poolt ja mul on tunne, et ma ei jõua toota ja appi, appi. Tegelikult olen ma üsna kindel, et blogilugeja ei jäta meid maha kui tal mõnel hommikul siin uut lugu ootamas ei ole.

Siis ma mõtlen näiteks, et kas teile meeldib, et ma Instas jagan postitusi “täna blogis” koos lingiga või on see liiga lamp? Kas need sarnase taustaga pildid on pigem hea või halb mõte?

Aga tulles tagasi küsimuse juurde, siis toota head ja kasulikku sisu. Kasvatada käivet 20%. Teha veel parem säästuaasta kui sel aastal.

Reaalselt parim sekslelu

Selle jätsin viimaseks, sest see oli nii rändom küsimus seal teiste seas. Ja kõige halvem on asja juures see, et ma ei oska soovitada, sest mul on rohkem sekspesu kui mänguasju. Lelo NOA paaridevibraator on päris hea :)