Isadepäevaks ideaalne

Nädala pärast on isadepäev. Ma olen reaalselt kuu aega nuputanud, mis oleks mingi ülilahe kingitus, mida Meelisele isadepäevaks teha… Ma ei ole suutnud leida seda ainuõiget asja.

Mu meelest need trükitud särgid, kruusid, padjapüürid jne on so yesterday.. Mul pole need asjad kunagi väga klikkinud.

Tahaks midagi erilist

Guugeldasin, mis ma guugeldasin, sattusin sellisele lehele nagu LuxGraveer (link!), kus saab enda/lapse pildiga võtmehoidjaid, kaarte, iPhone taguseid, zipposid jne tellida. Igaljuhul nõks parem kui oma pildiga kruus. Ma ei tea, mis mul nende vastu on. Aga mida siis võiks kinkida, kui kruusid ja särgid ei kliki :)

Isaga pildistama

marimell FOTO (link!) pakub isadepäevaks erilist lahendust, Meelis on nõus tulema teie valitud kohta (Tallinnas) näiteks teile koju, teiega koos sööma või parki jalutama ja seda päeva koos teiega jäädvustama. Kirjuta meile (foto(at)marimell.eu) ja küsi hinnapakkumist (oleneb kui pikaks ajaks te fotograafi soovite jne).

Kui soovite, võite meie kujundatud kinkekaardi alla laadida, välja printida ja lasta lapsel isale kinkida. Saab seda teha siit —>  isadepäevakinkekaart 

Kinkekaarti saab kasutada teile sobival ajal, leppige vaid aeg kokku :)

Meil on plaanis ka 14.11 ja 15.11 stuudiopäevad, kus saab eriti hea hinnaga (59€ tund aega) tulla pildistama. Teeme perepilte, beebipilte, jõulupilte, sõbrapilte – kõike, mida soovite.

stuudiopildistamine15112015

Kingituseks kestev raseerija

Meelis soovitas mõni aeg tagasi ühes blogipostituses MÜHLE raseerijat, mis kestab kauem kui ühekordsed ja mis näeb nii ilus välja ja sobib hästi ühele heale isale.

2S8A2505

Kingituseks kestev tööriist

Kinkisin Meelisele sünnipäevaks Makita trelli (link!), mis on meile juba väga palju abiks olnud. See laeb end mingi 20 mintsaga täis, isegi kui avastad, et aku on tühjaks saanud. Aga kellel trell olemas, võib ju ka mõne muu vajaliku tööriista valida – kõik sooduspakkumised leiad näiteks siit!

2S8A5183

Kingituseks natuke glamuuri

Kui su mees on sama edev kui Meelis, sobib talle üks vahva puidust lips – WoodenLifestyle’is (link!) on päris suur valik.

11987152_10203758982129611_8626851204445789286_n

Kingituseks kosmeetikat

Mõne päeva eest potsatas mu postkasti Loverte uudiskiri (link!), kus oli hea ports asju, mida isadele kinkida. Lõhnadest ja seepidest kehakoorijate ja šampoonideni.

loverte

Kingituseks kokale

Juhul kui teie pere issile meeldib kokata, siis hea valiku maitseaineid, põnevaid tooteid, miks mitte ka uue panni või taldrikud leiab Gemossist (link!). Minu vana lemmik maitseainete, õlide ja pastade ostukoht.IMG_8273.JPG

Ja just jäi mulle Fiskarsi FB lehel silma jääkaabits (link!), mida kohe varsti vaja läheb.

fiskars

Seega… Mida teie pere isale kingib?

6 thoughts on “Isadepäevaks ideaalne

  1. Mina kingin elamuse ehk siis Nukuteatri piletid, meie peres isale ja tütrele (laps 1a 10kuune). Teatris neile käia meeldib, niiet see selline tore kingitus – etendus täpselt isadepäeval ;) Lisaks lähevad veel koos sööma kuskile mõnusasse kohta. Selline issi-tütre päev :)
    Eelmine aasta tellisin albumi, Issi ja tütar, kuhu kogusin kõik pildid, mis meil antud hetkel oli isast ja tütrest (pilte oli siis tütre sünnist u 10nda kuuni).

  2. Kas gemossise veebilehelt pole võimalik tooteid tellida? Veebilehel on küll kõik tooted olemas, kuid hindasid pole näha ning veebipoodi ei paista ka olevat..

  3. Ma eelmine aasta tellisin mehele sealt Lux Graveer lehelt võtmehoidja. Nii ilus oli see graveeritud lapse pilt.

  4. Vau just minu arust ka need kruusid jne on nii igavad ja aegunud. Ma siin vaikselt hulluks otsinud et mis võiks olla see väike üllatus mida poja võiks oma esimesel isadepäeval kinkida.

Comments are closed.