Jõulud jätkuvad! Ei ole võimalik lihtsalt!

Kui ma üleeile kirjutasin jõulukingitustest, uuest arvutihiirest ja et kui seda postitust juhtub lugema keegi, kes müüb DELLi või Lenovo arvuteid, võiks mulle kirjutada ja hea hinnapakkumise teha…

Kärsitu nagu ma olen, hakkasin kohe ise ka guugeldama, et kust, mis hinnaga, mida saab. Mõtlesin, et tonnine laks jälle. Aga ei, avastasin, et 500€ eest saab juba korraliku läpaka. Küsisin oma ühe IT sõbra käest veel nõu, et kumb mu valitutest parem oleks ja mõtlesin sellega mingi hetk edasi tegeleda, et tšekkan hinnavaatlusest, kus parem hind on jne…

Samal õhtul hilja kirjutas mulle aga keegi Timo Kartim OÜ‘st. Suht tundmatu firma mu jaoks, laksasin lehe lahti, vaatasin, ohoo, tegelevad igasugu teenuste pakkumisega – alates IT alasest nõustamisest kuni tarkvara paigaldamise ja riistvara hooldamiseni. Mulle meeldib, et kaughaldust saab ka. Oled loll kui lauajalg, tuleb vend mingi koodiga sinu arvutisse ja teeb sinu nähes oma hiirega kasvõi 2000km kauguselt klikid ära ja asi töötab… Mul oli Õhtulehes sama – alati IT vend möllas mu arvutis kui midagi vaja oli.

Aga ühesõnaga, ei pakkunud ta mulle teenust, vaid DELLi läpakat – et tavai, teeme diili, sina blogid meist, ma teen omahinnaga läpaka. Ma olin nõus, et saatku hinnapakkumine, kas mahub mulle rahakotiraudade vahele või ei. Saatsin siis nö andmed, mis mu jaoks vajalikud, tegelikult ei hooma ma sest suurt midagi, saatsin screenshoti enda praegusest arvuti sisust või kuidas iganes seda nimetatakse. Tehnilistest andmetest vist. Praegune läpakas on ok kiirusega ja kõik, aga ta on vana ja katki. USBi auk ei tööta ja ükskord käis paranduses ja mu meelest retsiti seda normilt, ta on pooleks, nagu praod on vahel. Pean väga ettevaatlikult temaga ringi käima…

Nii ja eile helistas mulle Timo uuesti ja teatas, et.. “Meie firma saab 31.12 kolmeaastaseks ja me tahaks sulle läpaka kinkida!” WTF! Ma olin sõnatu. Ja niii õnnelik, et kui ma Meelisele helistasin, siis tal tuli ka õnnepisar silma, et kui faking ägedad võivad inimesed olla!

Nüüd saabki läpaka raha kokku hoida ja kodufondi hoopis investeerida ja teie, palun, ostke kõik vajalikud teenused KARTIMist – panin nende bänneri kohe paremasse veergu ka, on hea leida tulevikus.

Kas saaks jõulud ja aasta veel paremini lõppeda kui sellise kingitusega? Ah? Ma niiiii õnnelik! Tänks, maailm, et sa nii helde mu vastu oled!

26 thoughts on “Jõulud jätkuvad! Ei ole võimalik lihtsalt!

 1. Nii hea meel Sinu üle :) Alati tore, kui saavad inimesed, kes oskavad sellest ka rõõmu tunda. Mis arvuti lõpuks valituks sai?

  1. Millegipärast tundub mulle, et sa oled lihtsalt kade, et sellistes kohtades käime. Korduvalt samasisulisi kommentaare lambi postituste all!

  2. Kata, ma tahaks ka meesnaist! Sind? See sinu ossilik lahmimine ja naiselik nimi teevad sinust ka meesnaise. :D mine osta patareisid!

  1. Pidin ka kohe vaatama minema ja no tõesti super. Mida teeb traditsiooniline tööinimene ettevõtetega, mis on avatud E-R kl 9-17.. Väga lahe suhtumine nende poolt ja ainuüksi selle pärast tõusis see ettevõte minu silmis oluliselt kõrgemale.

 2. see on hea uudis, mul nii hea meel et sellise kingituse said ja ma j’tan selle firma ka meelde!

 3. A mis nendel Tai meesnaistel viga on ah???? Täitsa kobedad ladyboyd!!! Läheks isegi neid uuesti vaatama ja katsuma!!! Haa haa. Kuidas mingi suvakas üldse julgeb võõra inimese rahakotis sobrada?? Ma läksin nii närvi praegu…

  1. Ära mine :) Ta on lihtsalt kade, et ta ühtki näinud pole :P Näppimisest rääkimata :D

  2. Oota, kas sa päriselt ka arvad, et keegi on KADE, et ta ei saa tai ladyboysid näppida?
   Ei saa ju päriselt nii rumal olla? Või saab?

  3. Jumal kui kurb, kui inimesed naljast aru ei saa. Aga õnneks on neid rohkem, kes saavad :D
   Aga samas, ega ta võib kade olla ka. Inimesed on tihti veidrate asjade peale kadedad.

 4. Wow, see on tõesti uskumatu! Täiega vedas!
  Muidugi on paljud inimesed pahased/kadedad, sest me kõik teame, kui raskelt raha kätte tuleb ja kui palju arvutid maksavad. Ja siis kingitakse “mingile” blogijale lihtsalt lambist sülekas. No kes ei tahaks! Endalgi arvuti 8 aastat vana ja vajaks uut, aga üleliigset raha lihtsalt ei ole. Küll aga mingit kadedust ei tunne, oskan teiste pärast rõõmu tunda.

  Oleks super, kui sa suudaksid nüüd kasvõi mingi osa säästetud rahast kodufondi paigutada, siis on sellel kingitusel veel eriti suur väärtus. Palju õnne!

 5. Äkki oled nii armas ja lased tänutäheks nende kodulehe tekstid toimetaja pilguga üle, sul hea keeletaju. No nii kahju on vaadata keeleliselt vigaseid kodulehti, eriti kui tegu nii toredate inimestega. Palju seal teksti pole, tundus, kuigi kõike läbi ei klikkinud .

 6. Kaughaldus on väga mõnus asi. Mul ühel töökohal on väga hästi toimiv, no lausa lust. Teisel töökohal on olemas aga kasutada nad seda ei oska/taha/suuda. Millest on hästi kahju, sest see hoiab tõega aega kokku.

  Mul on kodustes tingimustes ka “kaug”haldur olemas. :D elab 1,3km kaugusel ja aitab alati hädast välja :P

 7. Oh kuidas mulle meeldivad firmad, kes teevad koostööd blogijatega, kellel miskit vaja mitte a la kõik mallukale

  Ja aus kiidulaul (sain tasuta ja vaadake kui toredad nad on) on ka väga hea, ei mingit varjatud reklaami

 8. millised need 500-600euri ringis head arvutid oleksid? otsin ka samas hinnaklassis, aga valikut ei oska teha

 9. Minul on kyll v2ga heameel. Nyyd ikka lootus edaspidi ka blogi lugeda, muidu kui su vana arvuti oleks sussid pysti viskand siis vaevalt sa tel. V2ga toksida viitsiks oma blogi.

  (Aga kui kuskilt miskit tasuta saab siis alati leidub kadedaid ja laimajaid. Ma sain v2ga vanalt peretuttavalt lijtsalt kingituseks pea 1000eurise telefoni ja kooik kellele seda r22kinud olen arvavad et kindlasti ma ikka midagi tegin et selkist kinki saada. ) igayks ikka motleb oma rikutuse tasemel, voi elavad oma kadedust v2lja.

  Olete selle 2ra teeninud juba sellep2rast et sa tegid sellest postituse st. Sa tegid selle jaoks ka tööd ! Igati vahvad ja tublid olete oma v2ikse, armsa ja usina perega

Comments are closed.