#elulineblogi

Jõulukingi ideed ehk mida mina teistele kingin

Mul on juba mitu aega peas idee, et teen blogipostituse kingitustest, mida ma siis kokku skoorinud olen ja kellele ma mida kinkida plaanin, aga siis poleks see üldse nii põnev kui sõbrad siit loevad, mida ma kokku ostnud olen.

Seega, toon ma välja mõned ideed, ma ei ütle sealjuures, kas ja mida ma kellele kingin ja kas üldse – mõni asi on lihtsalt silma jäänud, mõned asjad ma lihtsalt tellisin, sest kindlasti tuleb meelde, et oo, talle võiks ju ka väikse pakikese teha, siis on olemas. Suurem osa asju, läheb loomulikult lastele ja sõprade lastele.. Suurtele on mul vähe ideid. Jätkuvalt võite soovitada, mida Meelisele kinkida.

Näiteks tahaksin soovitada teile Napsie uut megasuurt, kuueruutmeetrist tekki – see on hetkel poole hinnaga müügis ja meil sai see kohe totaalseks hitiks – terve pere mahub mugavalt onni ära kui see teha. Ma istusin sellega megalumisel päeval rõdul, nii mõnus soe oli vaadata seda lund langemas.

Siis sain üle pika aja sooduskoodi (nagu ikka – marimell) Saku Läte lehele, et tellida kohviube – ma ise olen juba aastaid nende ube kasutanud ja ma olen nii harjunud selle mõnusa hapuka ja kvaliteetse oaga, et.. ma näiteks reisidel olles küsin Meeliselt – kas ma jooksin siin kohvi või ei ja 99% juhtudest olen ma reisidel kohvivaba, sest ma ei suuda pahna juua.

Tellisin hulga asju erinevatelt lehtedelt lastele, sest ma teen esiteks ühe paki ühele abivajavale perele, osalen ühes nö loosipakis, kus peab olema tooteid kõikidele pereliikmetele ja kuna Hedon on ka suur meisterdussõber, siis läheb seda kraami meil korralikult. Kui keegi külla tuleb, siis ei ole mingit plesas või telos istumist, meisterdavad ja joonistavad ja lahendavad töövihikuid nagu miškad.

Ja no ükski minu kingipakk ei lähe välja ilma porgandiõlita. See on lihtsalt parim, mida reisikotti visata ja kaasa võtta, ka siis kui reisid ainult käsipagasiga.

Soovitusi lastele:

Taibutera lehel on väga suur valik erinevaid meisterdamisasju – alates origami voltimistest kuni lennukite ja mõõkade kaunistamiseni. Kusjuures kaks viimast on Hedoni peal ära proovitud ja talle (ja sõpradele) väga meeldis:

Lisaks saab Hedelin Taibutera lehelt ühed liivamänguasjad, millega saab ka lumes mängida. Neile kahe peale valisin ma ühe lauamängu (Võlumaa) ja ühe matemaatikamängu (Küpsised), millega Hedelin saab alguses köögis mängida.

Ja Hedoni nimekirjast täidan ma veel ühe soovi – ta saab oma Connetix magnetklotsidele lisa (soovitud torud). Igasusugused näpurulad ja BMXid ja mäkiburksid jäävad minu poolt ära. Ja kõik need reklaamid, mida ta näeb – näiteks tahab ta eestikeelset laisklooma, tore, et see on 9+ kuustele mõeldud :D Nimekirjas oli tal veel mingi 90€ne Nerfi püss, Super Mario hotwheels ja trikitõuks. Ma arvan, et siit nimekirjast jääb nii mõndagi veel sünnipäevalisti.

Minu soovid lastele:

Lisaks igasugu arendavatele asjadele, ka mõni reaalselt vajalik asi. Kui ma elus esimest korda Beebikeskuses käisin, see oli ca aasta tagasi, siis panin endale kirja ühe toote, mis mulle silma jäi – Stokke seljakott, mis tundus reisimiseks ideaalne. Alguses ma mõtlesingi, et kingin Hedonile ja Hedelinile samasugused, aga ma sain aru, et Hedelin ilmselt endale seda kotti veel selga ei vinna ja mina peaksin seda ikkagi tarima ja kuna meil on mõttes ikka uuel aastal Taisse minna, siis tundub see kohver parema ideena, seda enam, et Taisse ma kindlasti käru kaasa ei veaks. Võite heaga soovitada mingit hästi hingavat ja mõnusat kandekotti (ma linu kardan :D).

Kuna ma Egiptuse reisi pealt nägin, et me ühe kohvriga enam ei reisi ja on vaja kahte, siis tundub mõistlikum kui igal ühel on oma kott ja siis vedagi asju palju tahavad.

Üks ports on pakitud. Kasutasin Napsie saadetud jõulupakist napsiemustrilisi pabereid. Neid ei saa kuskilt osta (kõik küsivad, ma tean, megaägedad!), need olid PR pakis Napsie influenceritele.

Ja jätkuvalt ei ole mul Meelisele kingitust, kuigi ma tean ühte asja, mida meil on vaja, või noh, tema Makita kohvrist on see puudu, aga kuidagi maksimaalselt veider tundub kinkida inimesele karbitäis puuriotsikuid :D Tahaks midagi normaalsemat.

Mida teie kokku skoorinud olete ja pakki plaanite panna?

 

6 thoughts on “Jõulukingi ideed ehk mida mina teistele kingin

  1. Mul 1,4 kuune poisipõnn..eelmine aasta oli kerge asju osta kui ta kõigest 4 kuune oli..aga see aasta võttis ikka kukalt kratsima..sest kuna ta minu esimene pesamunake siis pole kursis et mis lastele üldse kinkida…jõulupakis siis mingid arendavad raamatud paksude lehtedega,rääkiv koaala(mida laps ütleb siis kordab järgi),puidust pusle,süntesaator mikrofoniga(talle väga meeldib tantsida ja laulda) tahaksin veel miskit osta..aga pole üldse mõtteid..äkki mäletad kui Hedon oli niii väike..mis talle meeldis selles vanuses:))

    1. Vaata nt 2016/2017 aasta postitusi siin blogis, mis ma talle kinkisin.. Ma arvan, et DUPLO klotsid olid peamine hitt sel ajal.

  2. Mōtlesime 1.5a reisile minnes seda ratastega kohvrit kasutada aga reaalsuses on see ebastabiilne, kui just tigu sammudel ei liigu. Soovitan ümber mōelda selles osas. Nüüd kui ta kolmene on siis vb vōtaks uuesti plaani selle osa

  3. Kas sa insta stooris ei jaganud veel mingit arvutamise teemalist mängu (kaarte)? Enam ei leia ja just seda tahtsin vaadata.

Comments are closed.