Jõulukingid vahemikus 5,90€-29,90€

#LOOS #KOOSTÖÖ

Dermosil on marimelli blogi kõige pikaaegsem toetaja. Nii palju tooteid kui ma neilt saanud olen, olen ma saanud ehk ainult Valiolt. Aga süüa ja pesta, enda eest hoolitseda tahavad kõik. Niiet igati asjaette läinud diilid, mis ma kuus aastat tagasi tegin.

Ma olen igal aastal teinud teile ehk siis meie jälgijatele Dermosili advendikalendrit ehk siis iga päev on keegi endale midagi võitnud. Sel korral, ärge üldse muretsege, saate samuti võita. Aga, et mul on sünnitamise tähtaeg detsembris, ei tahtnud ma end igaks juhuks kohustustega selleks kuuks koormata ja otsustasin, et valin teile jõulukingitused ise.

Proovisin valida tooteid igas hinnaklassis, sest tegelikult mulle meeldibki, et Dermosil on soodne ja kvaliteetne. Ma ei ole vist ühegi tootega väga alt läinud, ma lihtsalt ei tarbi paljusid asju, aga need mis on aastatega lemmikuteks kujunenud, neid ma tellin pidevalt endale juurde. Aga lähme jõulude juurde.

Kuna õige aeg kingitusi varud on varakult, siis siin teile väike ülevaade, mida Dermosil sel aastal jõuluks pakub – kogu tootevaliku leiab siit! Mulle meeldib see, et igal tootel on kaasas kohe ka kinkepakend, mille puhul muuseas, on kasutatud ümbertöödeldud materjale. Saad ise kokku voltida ja kuuse alla poetada :) Kurb on see, et jõulutooted müüvad igal aastal nagu soojad saiad ja juba praegu on osad asjad otsas või kohe otsa saamas, seega viimane aeg endale parimad palad ära rabada.

Kingipakis Säravad jõulud (5,90€) on peidus kõige imelisem talvine Valgust peegeldav kehakreem. Toode sisaldab valgust peegeldavat pigmenti, mis teeb naha ühtlaseks ja kumavaks.

Soft Hands Käteseep (7,50€; üliäge mullitav onju?!) rõõmustab kauni välimusega ja peseb ühtlasi käed õrnalt puhtaks, ilma neid kuivatamata. 

Kingipakk Maiuspalad (8,90€) sisaldab lisaks oivalistele Goodwill kätekreemidele ka heategusid! Tõhusalt niisutavad kätekreemid on sarjast Goodwill tuttavate lõhnadega.

Marjaseid jõule (8,90€) – astelpaju pakub looduse supertoite nii nahale kui maiasmokkadele. Vastupandamatu kinkekomplekt – Astelpaju Käteseep ja Käsitsi valmistatud tume astelpajušokolaad.

Pehmed musid (9,70€). Tore kingikomplekt, mis hooldab huuli ja annab neile ühtlasi kauni heleda tooni. Kvaliteetsed tooted kindlustavad pehmed ja kaunid huuled kogu külma talveperioodi jooksul.

Jõulurõõm mehele (9,90€). Iga meest rõõmustav jõulukingitus! Käepärased tooted pesevad puhtaks nii keha kui juuksed. Tooted sisaldavad hooldavat, toitvat ja regenereerivat elektrolüütide kompleksi.

Kohvisõbra unelmate kingitus (9,90€), mis rõõmustab saajat nii vannitoas kui kohvilauas. Kingipakk pakub ainulaadset ja terviklikku hellitust selle parimal kujul!

Mesiseid jõule (11,90€). Ehtsat mett sisaldavas kingipakis on olemas kõik vajalik igapäevaseks nahahoolduseks. Tooted on pakendatud käepärasesse kotikesse, milles neid on mugav kaasas kanda. 

Kõige efektsem jõulukollektsiooni kingipakk ehk tantsiv kuusk (29,90€) sisaldab nelja erinevat komplekti, mille hulgast leiab kindlasti igale kingisaajale sobivaima. Või soovid mõne endale jätta?

Ja kõige lõpuks, oli pakis veel hulk tooteid, millest saab teile kokku komplekteerida ühe üllatuspaki. Seega jätke kommentaaridesse, millist kingitust te siit endale sooviks, kas olete varem üldse Dermosilist kuulnud, midagi tellinud? Mis on teie lemmiktooted? Kas teadsite, et marimelli kood annab aastaringselt tasuta tarne? Igal juhul, rääkige kaasa ja kuu lõpus valin viis võitjat välja, kellele pakid teele panen!

Võitjad on selgunud, kirjutasin teile emailile, mis oli siia kommentaaridesse jäetud, ootan teie Smartposte ja telefoninumbreid :)

107 Comments

Comments are closed.