#beebiblogi #elulineblogi

Kasulik kingiidee Hedonivanustele

Kuigi Prisma arvab, et raamat jõulukingiks ei passi (tervitan siinkohal Prisma geniaalseid turundajaid), siis mina arvan, et üks hea raamat teeb igale lapsele rõõmu. Aga ma soovitan hoopis põnevamat asja kingituseks – maksab see 2,89€ tükk, tellides 15 eurot ja 61 senti, aga rõõmu jagub terveks aastaks. Nimelt avastasin ma hiljaaegu enda jaoks, õigem oleks öelda, meie jaoks, ajakirja Väike Jänku. Avastasin ta tookord koos Nunnuga, millest kirjutasin siin.

Ajakiri on praktiline tegelusajakiri, mis sobib lastega koos aja veetmiseks ideaalselt.

Sobib lastele alates teisest eluaastast ja aitab pere pisemaid kirjutama, lugema ja joonistama. Ajakirja vahel on ka hunnik kleepse, millega möllata. Kuigi need kleepsud on mõeldud ajakirjas ringi luusimiseks – no ala leia ajakirjast maasikas ja kleebi peale, siis Hedon leidis ka muud mida nendega teha, näiteks oma auto rattaid tuunida.

Kuna teksti ajakirjas väga palju pole, siis on see hea fantaasialennuks nii lapsele kui vanemale. Mulle täiega see ajakiri meeldib. Hedonile ka :)

Tellida saab näiteks Lehepunktist.

Kas olete juba Väikese Jänkuga kokku puutunud? Mida põnevat sealt enda jaoks leidnud olete?

2 arvamust: “Kasulik kingiidee Hedonivanustele

  1. Just paar päeva tagasi päkapikud poetasid selle sussi sisse lapsele. Aga kahjuks 3,8 aastase jaoks on see liiga lihtne. Meil oli terve ajakiri poole tunniga lahendatud, Nunnu samamoodi. Aga ajakirjad iseenesest on lahedad :)

Comments are closed.