#elulineblogi

Kas naised avastavadki end alles 30selt?

Ma mõtlesin, et ma kirjutan vana aasta sees kõik seksijutud ära, siis saab uuest aastast vaguraks hakata. Haha, mitte, et ma hakkaks. Aga naljakas kuidas need paar avameelset seksipostitust on mõned nii ahhetama pannud. “Mõtle, kui Hedon loeb” – hm… kümne aasta pärast kui ta seda loeb ja ehk biiti hoomab, on maailm nii vabameelne, et need minu jutud tunduvad ilmselt ikka jumala vanamoelised. Ja kui keegi seda talle ette tuleb heitma (noh, need kellel skreenid tehtud ja välja prinditud juba), siis see on rohkem nende probleem :)

Ühesõnaga, mu liblikas tuli kohale. Mäletate, kirjutasin, et mingi blogilugeja soovitas vibraatorit ja ma siis tellisin. Tegelikult tuli see pakk juba mõni aeg tagasi, aga tahtsin ikka testida enne kui kirjutama hakkan.

Kui ma olin 20ndate alguses, siis tegelikult elasin ma päris raju (seks)elu, pole väga asja mida ma proovinud ei ole.. siis sai umbes kümme aasta rahulikult võetud ja nüüd ma taban end pidevalt mingitelt imelikelt mõtetelt, unenägudelt, fantaasiatelt ja huvidelt. Järgmisel aastal saab kümme aastat meil Meelisega koos oldud aega ja tegelikult oleme me ikka väga vagurat sekselu elanud.

Mul polnud reaalselt kuni eelmise talveni olnud vibraatorit. Ma ei osanud sellest unistada ega puudust tunda. Nüüd kui mul on kolmas, tahaks ma veel kolme(kümment). Ma olen avastanud end hoopis teistmoodi. Ma tahaks proovida veel mingeid erinevaid asju, poose, kohti…

Aga, nutivibraatorist siis… Mõnusalt pisike. Ma ei taha kirjutada, et mahub hästi sisse, aga ma just tegin seda. Tegemist ei olegi mingi megavändaga, vaid mõnusa meelelahutusega :D Teate, ma ausalt, seda kirjutades, tahaks meelega mingit vunki anda ja kirjutada mingit iba, sest ma tean kuidas mõni läheb nii pöördesse mu naljadest.

Ühesõnaga, selle vibraatori saab endale sisse lükata ja siis telefonis äpi kaudu juhtida. PS! Äpile saab peale panna eraldi parooli, seega pole muret, et keegi teile sinna sisse häkib ja teie vibratsioonieelistused välja nuhib.

Seal on erinevad juba nö valmis mustrid, mida seal mängida, aga saab luua ka täitsa isikliku vibratsiooniplaani ja siis selle salvestada ja järgmisel korral ei pea enam telefon näpus istuma. Samamoodi võib selle anda oma kallimale, kes siis juhib su vibraatorit vastavalt oma äranägemisele ja sina saad lihtsalt mõnuleda.

Minu kolmest vibraatorist kindlalt lemmikuim, aga väike must LELO on ka omal kohal. Just tegin nalja, et mõtle kui läheks Taisse ja kogu arsenali kaasa võtaks, siis käsipagasikontrollis, kellel oleks piinlikum kas mul, või töötajal kes pingsalt ekraani jälgib?

Milline on teie lemmik seksmänguasi? Millega võiksid päkapikud meid veel aasta lõpul üllatada? 

Iga jumala kord kui ma FiFi Boutiquest blogin ja sinna lehele linki lähen otsima, jään sinna mingi tunniks ajaks uudistama ja uut valima…

Viis uudistoodet minu jaoks:

G-punkti stimulaator – meestele ja naistele

Kliitorivibraator “Makroon” – täiega lahe kujundus

Näpuotsavibraator – kindlasti põnev mänguasi paaridele

Südamega minivibraator – nii nunnu

Yoni muna –  kindlasti üks veidramaid asju, aga kuna Yoni on hetkel teema, siis kindlalt mõnele naisele nagu rusikas silmaauku kingitus.

Kogu valik jõulukinke on leitavad siit! Kui soovite, et FiFi boutique teie kingi ära pakiks, siis koodiga marimell on see täiesti tasuta! Seksikaid valikuid ja mõnusat jõuluõhtut!

18 arvamust: “Kas naised avastavadki end alles 30selt?

 1. Haha, Taisse minekuga tuli mulle meelde, et minul on kunagi Taist tagasi tulles vibraator kotist välja tiritud ja turvakontrolli töötaja ei saanud aru mis see on hoidis seda kõrgel, kõikide silmade all ja uuris.. ma pidin maa alla vajuma, selja taga kõik inimesed irvitasid

 2. Minuarust polnud postituses mitte midagi avameelselt, väga vaguralt kirja pandud. Lootsin enamat :D

 3. Nüüd on see mul listis ja tellin endale ,olen kohekohe 30aastane aga juba olen testinud umbes 20 vibraatorit,kodus hetkel on neid 10 alles.Aga lemmik on hetkel front row laetav vibraator.Mul on ka mees aga temaga on kuidagi 8 abieluaasta jooksul läinud rutiinseks seks kuid viimasel ajal oleme hakanud igasugu asju katsetama Jah meil on piits ,käerauad ja kõis ka kodus olemas.

 4. Proovinud igasugu asju ja proovin ka edaspidi. Hoolitsen, et abikaasaga seks rutiinseks ja igavaks ei muutuks. Ja siiani ei ole muutunud. Hea, et naabrid pole veel kaebama tulnud.

 5. Vähe ei tahaks proovida.. olen palju neid vaadanud aga no ei raatsi osta.. aga igakord kui neid vaatan siis mõtlen et no peaks.. :D
  Usun,et see oleks midagi eriti mõnusat avastamiseks :D

 6. Kõik muidu okei, aga ei ole vaja ajuinvaliide küll nii solvata ja neid seada samale pulgale nendega, kellele te ei meeldi ja kes ometi blogi loevad ja siis samas mingeid skriine seivivad jms.

  Aga see selleks, liblikas on vinge! Libedat sulge edaspidigi!

 7. Miks on vaja reisile vibraatooreid ja asju kaasa vedada? Saan aru, et minnakse kaheks kuuks ja ilma meheta aga kui mõneks nädalaks ja veel mehega ka?

 8. Meelis võiks arvustada G-punkti stimulaatorit (naistele ja meestele mudel), nii nagu ta alatihti mõtleb, et miks ka mitte. Oleks huvitav lugemine jõuluõhtul ;-)

 9. Kas sa Fifi butiigist mingisugust alet ei saaks alla kaubelda :) nii tahaks sealt mõnda asja! ;) ja selle liblika prooviks ka kindlasti ära!
  Kas oled seda veel kasutanud ja siiani rahul?

  1. Uurisin. Kõik TOP9 tooted (sh liblikas) on koodiga “marimell” -7% :)

   Ja ma siiani liblikaga rahul! See ausalt megamõnna :)

Comments are closed.