Kellel on kogemusi? Ma ei tee vapsee ilutoodetel vahet!

Hairfree saatis mulle kingituse – Silk’n Glide Xpress 300.000 fotoepilaatori, mis muuseas võitis maineka auhinna „Plus X Award“. Tegemist siis maailma kõige olulisema tehnoloogia, spordi ja elustiili innovatsiooniauhinnaga, mille kriteeriumid on üsna kõrged – kui pakub huvi, loe lähemalt siit!

Alguses ma arvasin, et see on see masin, mis karvad välja sikutab, aga tuleb välja, et ma ei tea ilumaailmast midagi – see ei tee üldse valu. Põhimõtteliselt laserdad keha üle ja oled karvavaba. 

Kiire pilguheit megafäänsile pakendile andis mulle teada, et 20 minti ja valmis. Et on mingi app, mis tuletab sulle meelde, millal sa mida tegema pead.. Oot, mitu korda ma siis seda kasutama pean? See on ju ilmselge, et tegelt 20 minutist ei piisa. Ja no üks asi ei maksaks ka 300€ et seda korra kasutada.

Ma olen aastaid mõelnud (d)epilaatori soetamisele ja kunagi mingi junn on mul olnud ka, aga see oli nagu pardel. Ei kiskunud see midagi välja ja laserit ka sel vaesel variandil polnud… Või noh, see polegi vist laser.. Ma ei tea neist iluasjadest suurt midagi nagu näha.

No igaljuhul hakkan ma nüüd eksperimenteerima, kuidas see karvaeemaldus käib. Ma ei saagi aru, et raseerin end ära, lasen laseriga üle ja ootan kaks nädalat, et karvad maha kukuks? Jumal, ma olen nagu mingi loom siis ju vahepeal?! :D

On kellelgi kogemust? Kas siis Silk’n Glide Xpressiga või mõne analoogiga, kuidas see protsess välja näeb? Vahepeal peangi lihtsalt megakarvasena ootama, millal karvad ise välja kukuvad? Ja nii kolm korda? Sest karvakasvul on kolm faasi, seda ma tean depilatsiooni ajast, et kui need kolm korda üle elada ja depileerida, siis saadki siledad jalad. Aga samas siis ma ikka vahepeal ju raseerin neid ebamääraseid karvu.. Ah, ma ei tea, nii keeruline. Peab ikka korralikult aega võtma ja süvenema sellesse ilumaailma!

Noh, koos kaaluga sünnipäevaks siledaks :)

13 thoughts on “Kellel on kogemusi? Ma ei tee vapsee ilutoodetel vahet!

 1. Omg! Ma ikka olen poes käinud piilumas seda aparaati ja unistan, et kunagi äkki saan omale ka:)

 2. Minul on Philips sama sugune masin ja olen rahul. Alguses kartsin küll, et olen suure raha niikaua maha visanud aga nüüd pool aastat hiljem näen tõesti, et aitab. Karva kasv on tõsisel aeglustunud ja mina ei kujutaks enam elu ilma selle masinate ette!

  1. Okei, aga kui tihti sa kasutad seda ja kas sa vahepeal raseerid siis või kuidas..?

  2. Vahepeal ei raseeri. Alguses raseerisin ära ja tegin masinaga üle, siis ootasin 3 nädalat ja kordasin. Edasi tegin iga kahe nädala tagant, lihtsalt rõve karvane oli muidu olla :D. Nüüd täna sai just kolm nädalat täis ja hommikul pesus käies mõtlesin, et kui ma siin juba olen, teen korraga ära aga otsest vajadust juba täna teha veel polnud. Sellega sarnane depilatsioonile, kui karva kasv peab ühtlaseks kasvamiseks paika minema ja aega saama.

  3. Mind on ka pikalt-pikalt see Philipsi fotoepilaator huvitanud, aga kuna mingeid review’sid väga ei ole, siis ei ole raatsind osta ega endale osta lasta. Tavaline epilaator on küll olemas, aga ma olen üks neist inimestest, kes hambad ristis ka selle karvaväljatõmbamise valuga ära ei suuda harjuda ja end nõnda pidevalt piinata. :D

 3. alguses tuleb tihedamini kasutada ja jarjest vahem, kuna see nn suretab karvanaapsu . eelnevalt tuleks siiski raseerida ja siis ülekeha kàia . peale kasutamust pàike/saun/solaarium jne siis àra jàtta . ja kasutuskorrad oleneb vàgagi kui karm on karv ja kui kiire kasvuga on . Nàiteks blondidele ja punapeadele (loomulikele siiski) toode eriti ei sobi ,kuna on mingi pigment mis puudu .. antud toode kallis ja nõuab jàrjepidevust , kui seda jàrjepidevalt kasutada on lõpptulemus super . nt on inimesi kellel karvkasv vàga minimaalseks jàànd ja kasutavad sirka kolme-nelja kuutagant ,sest rohkem vajadust pole .A ja kindlasti àra àra ehmu kui nt bikiinipiirkond seda kasutades muutub nagu oleks kassihaigus .. sest et igakarv on erineva tugevusega ja karvanààps sureb erinevalt . kohakuti voib olla nii,et laiguline aga see on mööduv nàhtus .soovitan soojalt .ainult kannatust ja asi on seda vààrt .

  1. See sama tekst on ka kodukal :) siin pole ikka kirjas, kuidas ma seda alguses tegema pean.. Kui tihti?

 4. Mina kasutan ka fotoepilaatorit. Tegutsesin täpselt nii nagu kaasas olnud inforaamat ütles – algul iga kahe nädala tagant ja hiljem kui juba tulemusi näha, nelja nädala tagant. Tugevust muutsin ka järk-järgulr. Ja siis võib pikendada seda aega nii nagu endal vajadus. Oleneb karvakasvust ja tugevusest. Mul parajad traadid ja tumedad karvad. Tegin pikalt kahe nädala tagant. Siis jäi soiku ja alustasin otsast pihta. Aga on oma raha väärt küll. Algul ka põdesin et 400 eurine tühiost aga ülirahul. Kõik teised masinad mida kasutanud olen on selle kõrval ikka saast.

 5. Mind on kogu aeg huvitanud kas see fotokas tõhusam.
  Ise kasutasin kunagi seda mis välja tõmbab, mitu aastat aga raseduse ajal enam ei viitsinud enam teha ja enam ei viitsi seda valu kannatada, kaenlaaluseid teen siiani :) Aga epilaatoriga pean/pidin ikka nädalas korra ajama (ziletiga pean vähemalt üle päeviti tõmbama). Sellepärast ei raatsigi raha selle foto oma peale raisata, see korra üle lasta pole ka raske :)

 6. Ma ootasin postituse lõppu lauset “ja et ma ilmselgelt ka oma lugejaid nii heast asjast ilma ei jäta siis soovin ühele õnnelikule kinkida sellesamuse masina”

  aga…. seda lauset ei tulnud. :D

 7. Mul Philipsi masin, superhea ost oli. Ma suht traathari muidu aga alustasin töötlust ja 2 korraga on veidikene juba vahet märgata. PS. sünnImärkide peale ei tohi teda lasta, sest seal on melaniin ehk nahapigment samamoodi nagu karvadeski. Karvade puhul ongi see pigment see mida too aparaat nö ründab.

Comments are closed.