Oleme popid! Teeme ka livechati!

Mõnda aega tagasi tegid Britt ja Miiu live’i, ma mõtlesin, et tavai, tahaks ka teha. Uurisin siis natuke üks õhtu, et kuidas seda teha saab. Lihtne! Mõeldud-tehtud, aga et lõbusam saaks, mõtlesin Mallu ka kampa võtta.

Olin Mallukaga väga salapärane, ei öelnud talle, mis plaan mul on, käskisin vaid järgmise neljapäeva õhtu, 24.09, mulle broneerida.

poster_livechat

Sebisin meile korteri – Goodson and Red oli nõus meile andma livechati tegemiseks ühe korteri Foorumi majas. Ja veinisõber.ee pani meile mõned pudelid NVY vahuveini kõrvale… Mmmmmm… See on mu megalemmik. Kusjuures, see on neil kodukal 3€ odavam kui poes. Soovitan täiega osta, sest paremat vahukat ma pole joonud!

Ja kui keegi meile kandikul sööke ette ei kanna, siis hüppan enne SushiPlazast läbi ja võtan küpsetatud sushit, see on seal parim!

Niisiis, broneerige 24.09 kell 19, sest just siis kohtume läbi YouTube’i kõikide oma lugejatega. Kui teil on meile küsimusi või teemasid, millest te tahate, et me räägiksime, siis jätke need julgelt kommentaaridesse. Samuti on livechat’i ajal avatud võimalus küsimusi esitada.

PS! Livechati leiab hiljem täispikana blogist ka :)

 

5 thoughts on “Oleme popid! Teeme ka livechati!

  1. Hahah, nii lahe. Classic sina ikka, kohe koht olemas, sponsorid sebitud, asi tööle :D

  2. Kahjuks sponsorid võisid väga pettuda, et sellist asja teha aitasid. Täiesti kohutav helikvaliteet (läbimõtlematus). Olemas on sellised ümarad mikrid ja kaamerad, mis paned keset lauda ja võtab 360 kraadi ning heli super. Sisust on muidugi veel eriti kahju, labane, vähe mõistlikku juttu. Oleks oodanud, et tekib selline sõbrannade stiilis jutunurk, aga keset ekraani oli lihtsalt ropendav ja vulgaarne naisterahvas. Sinu tehtud küsimuste vastamiste videod olid väga armsad, soojad ja siirad, jää pigem selle juurde. Et teed konkreetse teemaga video, ala oled trennis ja salvestad selle v miskit. Mitte ei sõltu vaatajatest, kes teile ka tegelt neid labaseid teemasid ette söödab (küsivad). Edu

    1. Tõesti, polnud enne sellist asja teinud, seega ka heli ja pildiprobleemid. Kui uuesti peaksime tegema, siis orgunnin veidike tehnikat juurde jah :) Ja kuidas üldse kaameraga seda teha saaks? Et pilt jookseks kaamerast ja heli mikrist ja kõik kokku oleks super. Peab natuke maad uurima :)

Comments are closed.