Kes ees, see mees!

Meelis palus mul kirjutada, et veel on vabad mõned Jõuluvana ajad – seda eriti firmadele, kes plaanivad osakonna pidu või mingit muud olengut enne jõule – mõned õhtud on veel saadaval. Küsi, kas sinu soovitud õhtu on vaba :)

jouluvana2015

Teiseks, kui keegi soovib oma jõulupidu, lasteaia jõulupidu, osakonnapidu vms jäädvustama fotograafi, siis Meelis on käpp tulema. Küsige julgelt pakkumist – foto@marimell.eu

Jõuluõhtul (24.12) oleks pakkuda Jõuluvana kellelegi, kes elab Laagri kandis, sest sinna on nagunii minek ja saaks nö 2in1 teha :) Pirita/Viimsi kanti saab ka üks kiirem endale ilmselt Jõuluvana lubada. Kirjutage kiirelt ja Jõuluvana on saaniga kohal nagu naksti – jouluvana@marimell.eu

Ja tegelikult on see, et käige oma idee välja ja küll me lahenduse leiame. Jõuluvana võib tulla lapsi hommikul ka äratama (eelmisel aastal sai seda kahel korral tehtud ja lapsed olid megasillas!) Kindlasti on teil veel vahvaid ideid, kuhu Jõuluvana kutsuda (kutsu enda mängutuppa, poodi, autosalongi vms, tee perepäev ja kutsu lapsed Jõuluvana sülle istuma ja pilti tegema – variante on sadu!) ja kui aeg sobib, siis teeme ära. Sama teema fotograafiga – me ehk ei tule selle pealegi, et pakkuda teile fotograafi juubeli või tüdrukuteõhtu jäädvustamiseks, aga Meelis on kõike seda varem teinud ja teeb ka edaspidi.

Niisiis, küsige julgelt ja leiame koos vahva lahenduse!

PS. kas need stuudiopäevad oleksid ka detsembris teemaks? Kas keegi oleks veel huvitatud tulema? Teha veel hiliseid jõulukaardipilte, perepilte, kõhupilte? 

5vrvc2v2.eed

IMG_6601-2

2S8A3798

stuudiopildistamine