Kingituste paradiis – midagi minu maitsele

See oli tegelt esimene postitus, mis ma isadepäeva soovituste jaoks kirjutama hakkasin, aga see läks nii pikaks, et ma otsustasin mitu erinevat teha.

Ma ei tea, ma jõuan jälle sinna, et see on rohkem “naised kingivad meestele” ja emadepäeva eel, et “naised kingivad emadele” kui et lapsed neid kinke teeks. Noh, kui lapsed kasvavad suuremaks, naiseks, siis nad jah, teevad emale edasi ja isale ja… ehk siis tegelikult ikkagi on kogu ostuhullus naiste hallata. Mõtlesin, et korjan kokku mõned paremad leiud, mis silma on hakanud, ehk keegi otsib veel kingitust.

Kui mu isale meeldiks süüa teha, oleks Molami Stuudio kindlalt mu esimene valik. Aga neil on sel aastal väga palju erinevaid isadepäevaks või siis pigem meestele mõeldud kingitusi, mis sobiks ilmselt ka jõuludeks või mõneks muuks tähtpäevaks. Näiteks, ma nägin nende Instagramis, et keegi oli tellinud oma sõpradele isegi “kas tuled mulle isameheks” kingitused. Megalahe idee!

Ma ise olen lõikelauausku!

Ma pole ühtki nö tüüpkujundust tellinud, vaid alati ise teinud. Minu kujundustega asju saab vabalt tellida kui neile kirjutada ja öelda, et tahan marimelli disaini.

Mõned mu disainitud variandid…

Siin on kasutatud blogikujundust
Naabripoiss, kes on lennu- ja reisihull, sai sellise!

Mul pole jumala paljudest üldse pilti… Näiteks Kretele tegin lisaks teise tütre sünni puhul kaks pisemat lõikelauda, kus kirjas ABIKOKK. Ja laste parameetrid. Ma ei leia enam isegi saadetud faili sellest. Õnneks päästab päeva Viivika, kes kõik oma tooted üles pildistab :)

Need kolm ma tellisin oma blogiauhindade assistentidele eelmisel aastal (st sel aastal)
Liis sheeris Instas kama ka :)

Ja siis on veel mõned, millest pole meil kummalgi suure kiiruga olnud mahti pilti teha, aga kujundused on alles.

Need aasta ema ja vanaema omad on nö muudetavad. Isa puhul saaks ju ka kasutada :) Tegin kiirelt ühe variandi..

Suured lõikelauad maksavad 38€, väiksemad 32€ ja 22€. Kellel mees kokk, siis soovitan soojalt :)

UPD: Molami kirjutas mulle just, et isadepäeva tellimused on kahjuks juba lukus, aga see tähendab seda, et kui jõuluvana kingikotti veel midagi soovite, on viimane aeg tegutseda!

One thought on “Kingituste paradiis – midagi minu maitsele

  1. Ei saaks küll öelda, et naiste teha on kõik. Minu vennad ja mees on emadepäeva puhul väga võimelised ise tegutsema.
    Samas mingi mõttetu nännikinkimine jääb täiesti arusaamatuks emade- ja isadepäeva puhul. Meie peres tehakse sel puhul midagi koos perega, mis on siis üllatuseks vastavalt kas isale või emale. Mingit nänni ei kingi.

Comments are closed.