Appi, isadepäev on kahe nädala pärast

Küsisin mõnda aega tagasi oma Facebooki lehel, et kas sooviksite isadepäeva kingiigeid saada. Paljud soovisid, et ma ikka infot jagaks, sest nii on valikuvõimalus suurem. Sel korral kirjutan Nodi.eest, kus ma ise üsna tihti kolan. See on parim koht kui tahad mingit emotsiooni tekitada.

PS! Mul tuleb paar soovituste posti veel, sest ma ei tahtnud ühte posti nii pikaks ajada.

Näiteks see sama digiloenduriga rahakassa, millest paar postitust tagasi juttu oli, on ka sealt pärit. Mulle meeldib, et isadepäevaks vajaliku leiab kõik ühelt lingilt, aga mõned minupoolsed leiud toon ikkagi välja.

Kui teie peres veel „parima isa karikas“ puudub, siis oleks viimane aeg see kingipakki sokutada. Ma arvan, et Oskar on selline legendaarne kujuke, suurte tegude sümbol ja mis oleks armas kaminasirmile panna pildiraami kõrvale. Oh, kui palju rõõmu, kõik külalised näevad! Ja uurivad esimese asjana, kes selle ikkagi saannud on.

Kui aga eelarve on natukene väiksem või laps tahaks oma hoiukassa rahast ise isale kingi osta, siis kindla peale minek on alati kruusi soovitada. Sellisel juhul ma valiks juba selle vähe suurema variandi, mis maksab paar eurot rohkem, aga kuna isal on reeglina suur isu, siis oleks ilmselt praktiline kingitus.

Kogu kruuside valiku leiab siit. Miks mitte kinkida oma mehele loosungiga kruus, tuletamaks meelde, et nad on päriselt ka kõige kallimad ja armsamad meesolevused siin ilmas.

Kui tahad vähe naltsi teha, siis kingi venekeelne kruus, tahaks reaktsiooni näha :D

Isa-poja T-särgid on hea idee. Kusjuures siin on selliseid variante, mida ma ennem näinud pole. Tavaliselt tehakse ikka ühesugused särgid, aga siin on loosungitega. Ühe T-särgi hinnaks tuleb 10€, mis ei ole palju, sest mehed kannavad oma särgid ju alati ribadeks. Hea, lihtne, praktiline ja silmale ilus vaadata.

Nodi.ee’l on kõik tooted laos olemas. Tallinna inimestele on asi eriti mugavaks tehtud, hüppa aga kiirelt laost läbi ja kingitus käes! Peavalu on kadunud. Aga kui teete tellimuse enne kella viite, on pakk käes nagunii järgmisel päeval.

Mis te kinkida plaanite oma isale või oma pere isale? 

4 thoughts on “Appi, isadepäev on kahe nädala pärast

  1. Mulle nii meeldib, et sa tuletad alati enne mingeid üritusi meelde, et tuleb tegutsema hakata :)

    Jõulud on mul 24/7 meeles, aga isadepäev..

  2. Kui personaliseeritud kinke soovida, siis on ka https://netikink.eu veel olemas. Lisaks ka http://funbox.ee. Neid kohti on veel, mis kiiresti huvitavaid isadepäeva kingitusi pakuvad. Väikeste laste puhul – on lapse pildiga asjad siiski üsna lahedad kingitused. Võimalik on ka näiteks beebi body ja isale t-särk sama kujundusega tellida. Netikingis on ka beebi bodyd täitsa olemas.

Comments are closed.