Vana lemmik uues kuues

Kolm aastat tagasi saatis Molami Stuudio mulle kingituseks oma lõikelaua, mis on mul siiani kasutuses. Mõni aeg hiljem saatsid nad Hedonile tähestikupusle, kus sai tähed ise ära värvida ja nagu kõik maailmas uueneb, sai ka Molami tähestiku pusle upgrade’i ja natuke veel lisa.

Vahepeal olid nad pausil (beebiga kodus) ja siis nad nikerdasid niisama natukene tööd teha, nüüd on nad tagasi ja täiega hoos tööd tegema.

Kodus “istudes” on nad on loonud täitsa enda fondi, kus tähed mahuvad auku ka nö tagurpidi, kui vanasti C, I, O pidid ainult kindlat pidi oma pessa minema, siis nüüd pole vahet. Lisaks on nende pusled nii ilusate värvidega.

Aga ega nad ainult tähestikupuslesid ei tee, lisaks on ka nime- ja numbripusled, endiselt on valikus ka lõikelauad (marimelli jõulupakis olid ka Molami lõikelauad..)

Ma olen alati öelnud, et ühtpidi nii kurb, et mul tütart pole ja teistpidi nii hea, sest muidu oleks mu kodu nagu roosamanna suhkruvatt.. Kindel see, et mu kodus oleks nende nukumaja, nimelised riidepuud, klotsid ja mänguasjakastid ja kõik maailma asjad mida nad teevad, sest need on nii ilusad!
Vaadake ise Molami Stuudio kodukal ringi, kui ilusad disainid ja helged värvid. Laste sünnipäevadeks ideaalsed kingitused. Kuna Hedonil on vana pusle ka veel täiesti alles ja tegelikut tähed selged, siis otsustasingi, et kingin selle uue hoopis sõbranna lapsele, kes saab aastaseks ja alles hakkab tähemaailmas ringi vaatama.
Koodiga marimell saab märtsi lõpuni pusledelt allahindlust ka!
#KOOSTÖÖ