Jagan kleite jälle!

Sel korral tahtsin SheInist tellida mõned hilbud Tai reisi jaoks… Mõned jäid üle ja on praeguseks jagatud.

Aga seekordne valik siis…

LINK – nime ma sellele anda ei oska, kleit see pole, tuunika ka nagu mitte.. Aga paksude sukkadega oli normaalne maal käiguks ja Jouni juures kokkamiseks. Selline lebo-riietus. Piisavalt pidulik ja piisavalt mugav. Tõesti, seda soovitaks isegi osta! Kuigi mul on seal all kombinee, mille Liis mulle kinkis, sest muidu paistis üsna läbi, nagu ka rinna kohtadelt näha.

shein

See kirju kleit (link!) – on täpselt selline mõnus suvine kleit, mis reisikotti visata. Mulle paras ja ilmselt näete hiljem seda piltidelt ka.

Liis sai endale tumesinise tuunika (link!), alles jäid seega see roosa kleit (link!), või samamoodi ma ei oska nime anda nagu sellele sädelevale asjale. Ta pole kleit, ta pole tuunika, lihtsalt mingi lebohõlst, aga minu seljas oli see jäle. Sobiks ilmselt vist nõks pikemale inimesele, kes kannab suurust M (kuigi sai tellitud rinnaümbermõõdu järgi L), ja see must narmastega kleit/tuunika/hõlst (link!) sobiks inimesele, kes kannab suurust S.

PS. vaadake ise sealt kodukalt suurusi, kas need ikka sobiks teile. Ja kui miskit tahate, siis kiri FB postkasti, sealt saan ilmselt kõige kiiremini kätte.

shein2

Ja nüüd ootan ka Romwe pakki, kus peaks olema samamoodi ainult reisiriided.

8 thoughts on “Jagan kleite jälle!

  1. Kas see kirju, mille alles jätad, näeb tõesti samasugune välja nagu piltidel? Ja mis suuruse endale tellisid…pole sealt kunagi tellinud ja ei oska valida :)

  2. oi, kas see must narmastega asi on veel pakkumisel? Ma sooviksin kui see saadaval on :)

Comments are closed.