#elulineblogi

TOP10: mida kinkida sõbrapäevaks?

Ma vaatasin oma kodus ringi, mida mul on nii head, mida ma hea meelega kellelegi ise kingiks või kui keegi mulle kingiks, mul oleks hea meel. Mitte, et ma arvaks, et see sõbrapäev üldse selline „peab kingi tegema“ pidupäev on, aga miks mitte endale armsaid inimesi meeles pidada?

Tegin sellise väikse topi parimatest paladest ja küsisin kõigilt firmadelt väikese sooduskoodi, et teil oleks natukene odavam ennast või oma lähedasi rõõmustada.

No kõige esmalt hakkab mulle silma minu maitseainete riiul, kus üsna tähtsal kohal on Gurmeesoolade purgid. Need on nii ilusad ja neid on nii tore ka kingituseks teha. Eriti meeldib mulle suitsumaitseline sool ja must sool :)

2S8A4401

PS! Ostes Gurmeesool.ee veebipoest vahemikul 1-14.02.2016 ja kasutades koodi „marimell25“ saate soodustust tervelt 25%!

Ja teine koht kust saab tervelt -25% soodustust on Sokisahtel.ee, mu vana hea lemmik koht kingituste tegemiseks. Päris hea ka endal seda soodustust ära kasutada :)

Seega, ostes sokisahtel.ee veebipoest vahemikul 1-14.02.2016 ja kasutades koodi „marimell25“ saate soodustust 25%!

Kui ma heidan pilgu oma kööki, ei saa ma üle ega ümber jäämasinast, mille ma sain Reset.ee lehelt. Aga lisaks jäämasinale on seal kõikvõimalikke tooteid, näiteks akupangad, mida ma olen ka blogis varasemalt kiitnud (siin!). Ühesõnaga tooteid on igas jumala hinnaklassis ja igaüks leiab sealt endale või sõbrale midagi toredat.

PS. Et on sõbrakuu, siis ostes ühe väikese akupanga endale (siit!), saad teise tasuta kaasa sõbra jaoks! Pakkumine kehtib 1-14.2016.

Samasuguse toreda, osta üks – saad kaks, kampaania tegi ka Tasku Draakon oma helkuritele. Mina ostsin neid jõuludeks, et sõbrannadele pakki panna, aga kuna on veel pime aeg ja enivei, need näevad välja nagu koti/mantli kaunistused, siis sobib neid kanda aasta läbi.

helkurid

PS. Kui tellid endale helkuri TaskuDraakoni Facebooki lehelt (siit!) ja ütled salakoodi “marimell”, saad neid tegelikult kaks :)

Kuna mul on endiselt alles suur Kallose silt, millega armsad lugejad mul reisi võita aitasid ja vannitoas paar nende toodet, siis… Kallose lehelt leiab häid tooteid – juuste-, keha- ja näohoolduseks. Eriti meeldivad mulle need suured KJMN juuksemaskid (link!). Neil on nii hea lõhn! Kirss, banaan, mustikas..

PS. Ostes kallos.ee veebipoest vahemikul 1-14.02.2015 ja kasutades koodi „marimell“, saate soodustust -15%!

Minu vaieldamatud lemmikud on astelpaju tooted, mida saab Bio2You poest ja mille kohta mul jagub ainult kiidusõnu. See juustele ja kehale mõeldud õli on imeline. Ma ei kasuta hetkel üldse näokreemi, sest see õli lihtsalt hoiab näo nii tasakaalus ja mõnusalt pehmena. Iga kord kui ma seda panen, siis Hedon tripib mu juurde, ilmselt lõhna peale. Ja ma olen sunnitud ka tema nina üle tõmbama ja laps kohe õnnelik, hea lõhn ninas ja tuju hea.

PS! Ostes Bio2You veebipoest vahemikul 1-29.02.2016 ja kasutades koodi „marimell“ saate soodustust 20%!

Ja kui minna kallite toodete juurde, siis… See Silk’n Glide Xpress 300.000 fotoepilaator, mis mulle testimiseks saadeti, no tõesti kiidan. Karvavabad jalad it is!

hairfree

PS! Ostes hairfree.ee veebipoest sellesama fotoepilaatori vahemikul 5-14.02.2016 ja kasutades koodi „Marimell_Xpress“, saate antud tootelt -15% alla (see on peaaegu 45€)!

Mul on kaks korvi – üks kosmeetika jaoks ja teine lõhnade jaoks, kindel on see, et kõige rohkem on seal tooteid Loverte.com lehelt. Sealt saab nii häid kreeme, lõhnu kui kosmeetikatooteid.

Kõik, kes tellivad Loverte.com lehelt vahemikus 1-14.02.2016 Macadamia tooteid, saavad koodi “p15marimell” sisestamisel -15% soodustust!

Ja ma ei saa üle ega ümber oma „lemmikpoest“ HotLips – kus on ikka ja alati vallatut kraami (vallalistele) sõpradele. Naissõbrannale oleks kõige mõnusam kingitus 2016 aasta uusim toode – Fun Factory Lady Bi vibraator (link!). Lisaks on praegu käimas mul blogis ka loosimine, kus võib võita vabalt valitud toote tervest HotLipsi e-poest. Loosimisest lähemalt siin!

PS! Ostes HotLipsi veebipoest vahemikul 1-14.02.2016 ja kasutades koodi „marimell“ saate soodustust 10%! Ka allahinnatud toodetelt!

No ja loomulikult meie ise, ehk marimell FOTOanname hinnas alla kuni 31% – väga hea võimalus tulla teha sõbrapäevapilte kallima või miks mitte koos sõbrannaga (erihind 59€ kehtib 7.02.2016) või kinkida lähedasele inimesele fotosessioon (erihind 55€, kestvusega tund aega; saadaval kujundatud kinkekaardid) talle sobival ajal. Lisainfo ja broneerimine foto(@)marimell.eu.

PS! Kas teil on kombeks üldse sõbrapäevaks kingitusi teha?

16 thoughts on “TOP10: mida kinkida sõbrapäevaks?

  1. Proovin sisestada sooduskoodi marimell25 gurmeesoola kodukal, aga see vastab et pole sellist koodi olemas.

  2. Helkuriks tohib nimetada ainult vastava sertifikaadiga toodet. Akulinal on juba peale vaadates aru saada, et helkiv pind on liiga väike, et helkurina funktsioneerida. Kindlasti ei tohi ainult sellele lootma jääda ja peab lisahelkurit kandma.

  3. Täiesti teemaväline kommentaar aga ….loen nii sinu blogi kui kaa Ebapärlikarbi blogi ning tekkis küsimus ,et kas teil on omavahel mingi “kana” kitkuda ? Juba mitmendat korda toob viimane Sind halvas noodis oma blogis välja..

    1. Minul isiklikult pole temaga mingit teemat. Olen teda elus ühe korra näinud. Tundus ok :D ja ma olen ka täheldanud, et ta mu blogi on välja toonud paaril korral – ju siis häiris… Ega ma ei meeldigi kõigile :)

  4. Tere,
    Kirjutasid siia selle fotoepilaatori, kas see on täpselt see sama mida sina kasutad? Ei tahaks niimoodi lampi osta, pärast ei tööta nii nagu peaks.Ja 45 eurot selle eest maksta, pole üldse palju, ma arvadin, et selline masin ikka palju kallim.

Comments are closed.