LOOSIMINE: rohkem vist küll naistele, aga miks mitte ka meestele

Minult on mitu korda küsitud, et miks ma kogu aeg sellest HotLipsist kirjutan. No ma käin seal poes paar korda aastas… Netipoes tihedamini :) Ookei, Gemossis käin tihedamini, aga mulle meeldib see pood. Ja nad – HotLips siis, on alati valmis koostööd tegema ja mu lugejaid rõõmustama erinevate toodetega.

Ja nüüd, sõbrapäeva eel, otsustasin ma teha ühe loosimise ja teate miks? Sest kui ma tegin jõulupaki loosimist, siis kõige enam mindi minu lehelt edasi HotLipsi poodi, seega – tõestatud – seks müüb!

less-stress-more-sex-quote-1

Ma küll olen mitmeid kordi kirjutanud igasugustest seksleludest ja soovitanud ühte või teist osta, aga ma ei ole kunagi kirjutanud enda magamistoa salasahtlist. Noh, esiteks mul pole magamistuba ja veelvähem on mul majapidamises mõni salajane sahtel. Aga meil on omajagu „vallatut kraami“.

Mu esimene sekslelu ever olid tupekuulid, mis ma ostsin endale koos õega Hamburgis punaste laternate tänaval käies. Mul olid ilusad roosad ja silikoonist, umbes sellised (link!).

Ja ma mäletan selgelt kui ma neid esimest korda „kandsin“, siis mul oli tunne nagu ma kõnniks ja koliseks. Mingit mõnu ma neist ka nagu ei saanud, või noh, pigem võiks öelda, et ma ei kandnud neid nii kaua, sest see kolin oli hirmutav. Ilmselgelt tegelt keegi peale minu seda kolinat ei kuulnud. See on umbes sama, et sina tunned kui laps kõhus luksub, ega teised ei kuule.

Kogu HotLipsi kuulivalik siin! Kõlab veits veidralt, kuulivalik..

Käerauad on minu meelest nii mainstream, et need on juba lasteaeda mineva lapse mänguasja kastis. OK. Nali. Ma igaks juhuks pean ütlema kui nalja teen, muidu mõni arvab, et Hedon mängib juba praegu käeraudade ja piitsaga.

Kogu käeraudade valiku leiab siit!

Piits ongi järgmine asi, mis meil kapis on. Tegelikult pole me seda peksuks kunagi kasutanud, vaid ostsime kunagi (ilmselt HotLipsist) fotoshootide jaoks. Oleme mitmel korral ka kasutanud, pilte kahjuks väga näidata ei ole, sest tegemist üsna privaatsete ja intiimsete piltidega. Tegelikult ühtesid pilte isegi võime jagada, need on ka Õhtulehes kunagi ilmunud.

inga_ohtuleht
Kogu HotLipsi piitsavalik on leitav siit!

Ja tegelikult on mul kapis ka vibraator, aga see on suht selline nalja teema, näeb välja nagu suur sardell ja on täis soditud mingi peo käigus mingeid tol hetkel vajalikke lauseid. Kasutanud pole ma seda kordagi.

Kogu HotLipsi vibraatorivaliku leiab siit!

Ja kui nüüd päris aus olla, siis ma olen vist vanaks jäänud ja üsna igav seksija – mänguasju me ei vaja :)

Aga, et mitte pikka juttu ajada, siis räägin asjast.

Esiteks, kõik kes ostavad endale mingit toredat kraami vahemikus 1-14.02.2016, saavad koodiga „marimell“ 10% soodustust. See kehtib ka allhinnatud toodetele. Ja teiseks, üks õnnelik saab endale täpselt selle, mida hing ihaldab.

Nüüd aga ei muud, kui poodi uudistama ja lemmiktoodet valima. Jäta kommentaaridesse link tootega, mida saada sooviksid. Lisa ka oma toimiv emaili aadress, et saaksin sind võidu korral privaatselt teavitada (mitte ei aja avalikult mööda Facebooki taga). 14.02 teen loosimise, kus üks õnnelik oma soovitud asja endale saab :) Kogu HotLipsi e-poe sooduspakkumised leiad siit! Ja kõige uuemad tooted siit!

Samal teemal

69 Comments

  1. Oi, ma suure õhinaga saatsin mehele lausa linke facebooki :D ta hetkel tööl, aga kindlasti ütleb ka oma arvamuse! Meil on tegelikult ammu plaan nö “sahtlit täiendada”, aga pole nii intensiivselt plaani võtnud. Nüüd oleks mega variant võita miskit :) Mees on eelnevalt pakkunud, et võiks vibraatori osta. Meil pole ka midagi väga kasutuses, ainult mingid roosad käerauad, mis on nii igavad minu jaoks :D
    Valisin siis välja sellise (vb on ka paremaid, aga ma võhik nende alal kahjuks :( http://www.hotlips.ee/lelo-liv-cerise.html
    Ja kui see liiga kallis ehk et ei raatsi loosida, siis valisin selle, mis kuluks ka öökappi marjaks ära :) http://www.hotlips.ee/sex-shop/pesud-riided-naistele/babydollid/maxime-lace-baby-doll.html

Comments are closed.