#elulineblogi #reisiblogid

Aitäh teile!

Teate, ma täna tegelesin arvetega, maksin arveid ja vaatasin arveid ja tšekkasin palju mul mingitele kontodele on raha kogunenud ja ma tahan teid täiega tänada. Ilma teieta seda ei oleks. Me ei saaks reisida, ma ei saaks teha kuskilt boonussüsteemist endale väljamakset, et osta reisikindlustus, ööbida odavamalt või üldse tasuta. Üleüldse osta mõni reis, mis reklaamirahadest koguneb jne. Ühesõnaga, ma teen kraapsu, kniksu ja kummardan ja karjun Hedoni kombel “AITÄH TEILE!” :)

https://www.instagram.com/p/BibsHP4l7Ff/?taken-by=marimell.eu

Bonusway – aastaga päris kopsakas summa

Eelmise aasta augustis tuli Eesti turule uus asi – Bonusway, millega saab korjata ostudelt raha. Kuna ma reisin palju, kirjutasid nad ka mulle, et kuule, rega end kiirelt ära ja sheeri oma linki teistega – nemad teenivad raha kui liituvad, et shopata, sina teenid nende ostudelt mingi protsendi ja enda ostudelt saad allahindlust ja lisaks kogud boonuseid. Mõtlesin, et ega mingi konto kuskil internetis mult raha ei küsi, tegin ära. Jagasin linki teiega.

Ega ma seda hullult promonud ei ole, sooduskoodide all on kirjas. Olen mõned ostud teinud ja kasutanud selleks ka Bonusway keskkonda ja täna tšekates selgus, et saan 65€ endale välja maksta. Just tuligi kiri, et pean oma reisikindlustust uuendama, sest aastane saab 21.06 läbi. No ideaalne!

Mul on aastaid PZU kindlustus, mida SEB oma klientidele pakub. Lisaks saan osta enda alla ka Hedonile kindlustuse, mis maksab aastas 25€. Ma olen küll praegu 206€ kokku maksnud meie reisikindlustuste eest, aga õnneks on seda vaja läinud ainult ühel korral ja siis ka pigem testisin, kas ja kuidas see asi töötab, kui lihtne see asjaajamine siis ka on.

See juhtus siis kui olime paar aastat tagasi Odessas ja Hedon kukkus ja me haiglas käisime – lugeda saab siit!

Kindlustuse endaga läks üliladusalt. Saatsin samal õhtul neile meili, et käisime lapsega haiglas, nemad ütlesid, et esitaksin tagasitulles kulude kohta tšekid. Tegin. Läks mõni päev mööda ja raha oli arvel tagasi. Seega, ei midagi keerulist. Õnneks ka väike kulu ja lapsega kõik korras :)

Airbnb’ga on soodsam ööbida nii teil kui meil

Teie saate läbi minu lingi registreerudes oma esimeselt ööbimiselt 21€ allahindlust ja mulle potsatab 13€ krediiti. Nagu hetkel näha, on mul 153€ krediiti. Oleme saanud katta selle krediidi eest varasemalt oma ööbimist Pattayal ja ükskord varem ka Tartus. Samamoodi kasutas Meelis seda krediiti kui Lissabonis käis.

Miks Airbnb hea on?

Esiteks on hotellid tihtipeale kallimad. Teiseks on Airbnb korterite omanikud alati megasõbralikud ja abivalmid sind aitama. Kolmandaks on ruumi rohkem.

No meil on küll üks laps, aga kui oleks juba kaks või rohkem ja läheks reisile, peaks võtma hotellis sviidi või kaks tuba, et normaalselt ära mahuks ja pead-jalad segamini magama ei peaks. Siin tulebki appi Airbnb, mis on kindlalt soodsam kui kaks tuba või sviit. Lisaks on Airbnb korterid üldjuhul alati varustatud köögi, elutoa ja magamistoaga, kuigi jah, võimalus on ka ainult tuba rentida, kui näiteks üksi reisid. Ühesõnaga, mugavam ja soodsam kui hotell.

Bookingul on limiit ees!

Samas, on mul ka booking.com sooduslink – saad iga Booking.com-i kutsutud sõbra kohta US$15. Kui su sõber broneerib ja peatub, saab ka tema 10% tagasi.

Selle rahaga on see halb asi, et see ei kogune kuskile Bookingu keskkonda, vaid potsatab suvalisel hetkel mulle krediitkaardile, kust see siis kulub näiteks taksosõidule vms, sest ma muul juhul krediitkaarti ei kasuta, kui mõnikord harva netist tellides või Uberis/Taxifys, kuhu see on ühendatud. Aga noh, abiks ikka, kuigi nö märkamatum.

Praegu avastasin, et bookingul on limiit, mis mul ongi täis tiksunud.

Võid teenida kuni 10 tagasimakstavat broneeringut. Sellegipoolest võid jätkata ka peale selle limiidi ületamist oma sõpradele soovitamist, kuna nad saavad esimeselt 5 broneeringult komisjonitasuvabastuse.

Ehk siis ma saan edasi soovitada, aga enam mingit tasu teie pealt ei teeni. Teie aga saate ikkagi viielt broneeringult soodukat. Hea, et teie vähemalt soodukat saate! :)

Need neetud bännerid = meie reisiraha

Need bännerid, mis teid häirivad, sorry! Päriselt ka, mind ennast ajavad ka vahel närvi, aga need koguvad meile uut reisiraha… Ja kui lehte refreshida, siis nad üldiselt kaovad ära. Nad on nö nägemispõhised, et kui oled neid juba näinud, ta enam ei kuva :)

Või nagu keegi siin hiljaaegu kommenteeris, et selle raha eest, mis me odavreisidele raiskame saaks sissemaksuraha.. Ma olen jätkuvalt seisukohal, et kui ühel päeval on reaalne, et mul on panka asja, st kui meil mõlemal on sellise kindla sissetulekuga töö, et pank võiks meid kui arvestatavaid laenuvõtjaid võtta, siis lähebki kõik muu pausile ja korjame reisirahade asemel sissemaksuraha ja nagu näha, siis koguneb ta erinevatel kontodel päris jõudsalt. Näiteks hetkel on jaanuarist saadik kogunenud nende häirivate bänneritega 1500€ ehk siis mingi 300€ kuus. Kunagi tulevikus on lisandumas veel 631€.

Ma tegelikult väga hästi seda biiti seal ei hooma, kuidas see koguneb. Osa, mis on “not invoiced” on juba olemas ja see 630 on tulemas, kunagi. Aga kuna mul selle rahaga kiiret pole ja ma seda korra aastas Tai reisi jaoks välja kirjutan, siis mul suht suva ka, millal see täpselt sinna kontole nö laekub. Sel hetkel kui Taisse minema hakkame, eks siis kirjutan välja selle summa mis saab ja saan kätte mis ma saan, ja siis koguneb jälle edasi. See on alati olnud meie Tai reisi fond :)

Mis järgmiseks?

Ma pean hakkama täitsa uurima, kus veel sellised soovituslingid on, kus ma võin nö passiivset tulu teenida lihtsalt lingi jagamisega. Täna oli küll üliheameel mul see 65€ eest leida.

Kuidas te reisimise jaoks säästate ja kogute?

One thought on “Aitäh teile!

  1. Mina kannan iga kuu oma palgast kindla summa teisele arvele ja nii koguneb. Võiks hoogsamalt kasvada, aga ei kannata rohkem kanda. Kuna kolmas konto veel, kuhu kogun lihtsalt igaks juhuks.

Comments are closed.