Leenu lemmik kirbukad

Keegi palus mul mõni aeg tagasi teha mingi top10 kirbukatest, aga kuna ma olen küll suur kirbukate külastaja, siis päris top10 ma koostada ei oska. Sellessuhtes, et kuhu linna iganes ma satun, ma kirbukaid külastan, aga niimoodi üle Eesti neid kokku koondada ma pigem ei tahaks.

Mul on mõned lemmikud kohad Paides ja Haapsalus – üldiselt eelistan neid, kus on boksimajandus. Tallinnas külastan peamiselt Sarapuu kirbukat ja Paavlit. Sel nädalavahetusel oligi mul jõhker kirbukaralli ja skoorisin normaalselt kraami kokku!

Esiteks käisin ma kolmapäeval Sarapuu kirbukas, kust ma sain onzie, tervitan siinkohal Maris Järvat, kelle boxist ma selle haarasin. See oli ka üks kallemaid oste üldse, mis ma kirbukas teinud olen – 15€. Aga tundus äge. Ja üks vähestest mis mulle ka selga sobis ja ei kiskund ja olnud muudmoodi tobe.

Ja mina ei tea, ma ei leia omast arust kunagi mingeid ägedaid asju – vaatan riideid, alla riiulitesse ma kunagi ei viitsi kummardada ja üles ma ei ulatu. Ja siis üks hetk tuleb Meelis – neid nägid või? Ma olin whaaaat… I need them! Ja nii ma nad ära ostsin. Elu kõige kallimad kirbukaostud – lillad Jeffrey Campbellid (30€) ja neetidega Jeffrey Campbellid (25€). Õnneks oli seal boxis -20%. Sinna jäi üks kott ka, mis nats kripeldab, aga ma 200€ eest ei raatsinud osta.

Tegemist on ühe mu lemmikkingabrändiga ja JC kingi on mul kapis ilmselt kõige rohkem ka. Ma olen endiselt kahe vahel, et kui ma ostsin kaks paari juurde, kas müüa mõned maha, mida ma ei kanna või oodata edasi aega, et äkki ma ikka kunagi panen jalga. Üldiselt on selliseid “hulle kingi” vist ka päris keeruline müüa. Pluss nad pole kõige odavamad. Ja täiesti kandmata kingi ma ei raatsi 25€ eest ka ära anda, kui need poes 100+€ maksavad. Niiet, las nad siis seisavad.

Laupäeval käisime Ilumessil, kus mul oli kaks kindlat soovi – osta sukkpükse ja Mereneiu boksist geellakke. Ma käin iga aasta seal sel eesmärgil, sest siis on soodukas tuntav :)

Pärast seda suundusime Paavlisse, kus ma polnud pikka aega käinud. Mul oli kindel soov saada mõned varrukatega kleidid. Ja ma sain.

Kuna mul juba on see, et üle 10€ kleidi eest ei maksa, siis see punane maksis vaid 6€

3€ koduse onzie eest on ka päris okei hind :)

Tiba lai on, aga mulle meeldib – 8€

See kleit istub seljas jube hästi, 6€

Mulle meeldis rohkem krae ja kantide pärast, kes seda pikkust ikka tähele paneb. 8€

See viimane on mingi megapehmest lõngast ja hea soe. Nats lühike, sobibki teksadega ka kanda, et talvel soe oleks. 5€
PS! Millalgi ma panen jälle portsu oma riideid Facebooki müüki, nad on mul juba välja sorditud, aga pildistamata. Pole mulle nii palju asju vaja ja ehk keegi leiab endale midagi. Lisaks on seal püksid ja pluus, mis ma Türgist ostsin (olid siis juba number suured, aga arvasin, et käib kah.. no ma upun neisse kahjuks! Eriti pärast korsetipostitust!)

Tulime koju ja kui lapsehoidja Hedoni tagasi tõi ja me Mamma suppe olime degusteerinud, siis mõtlesime, mis veel teha. Hedon läks Meelisega magama ja meie lapsehoidjaga kirbukasse. Käisin esimest korda Kadaka kirbukas. Ja skoorisin täiega ägedaid asju.

Ma olen räige külmavares ja kodus käin ka kleidi, kampsuni ja sukkpükstega… Mulle jäid mingid eriti naljakad litrite ja pärlitega dressipüksid ette, mõtlesin, et hea soe toas nendega.. Ja samas boxis oli mingi suvakas dressipluus ka. Võtsin mõlemad, kokku 5€. Ja kuskil teises boxis jäi pingviiniga pusa (3€) näppu. Võtsin ära. Nunnu.

Mulle “meeldib” igal pildil see kellarant. Unustasin kella koju… Räigelt häirib :D

Ja pildistamise ajaks ei viitsinud me Hedonit eemale ajada, ma olin – ah, las siiberdab taustaks, ongi naljakam..

Särgi sain Paavlist (3€), seeliku Kadaka kirbukast (1€)

Kuna Meelisel on päris palju pealuudega särke, siis võtsin ka ühe (1€)

Vila kleit 7€ vöö 3€
Ja kuna me juba pildistamas olime, siis mustika pusade autor tegi meile uued riided – kahjuks selliseid tellida ei saa, sest seda kangast rohkem pole. Ma ise kunagi kaks aastat tagasi ostsin selle kanga, aga seisma ta jäi. Küsisin mustikapusa meistrilt, kas ta viitsiks veel õmmelda.. Ikka. Nii sündiski kombo – mina sain kleidi (mu enda meelest on see lai, aga ma vist jube kitsaste riietega harjunud käima), Meelis sai pusa, Hedonile jagus pusa, salli ja mütsi jaoks.

Musitasime Hedoniga Meelist…
Mustikapusad on ka endiselt lemmikud ja Hedon üsna tihti nõuab – tahan mustikapusa!

Viimased pusad on veel alles ja neid saab tellida siit!

Ja kõige vahepeal, kui meie pildistasime, otsustas Hedon, et talle aitab. Pani end riidesse ja asus teele…

Me nunnu kollane kiisupall… Kusjuures, nagu ka enda riiete osas, olen ma ka Hedoni riiete osas kooner. Ostan alati allahindluste ajal, sellessuhtes, et mul pole vahet, mis hooaja kraam on (sessuhtes, et ostan praegu talle selle hooaja sooduka järgmiseks hooajaks), peaasi, et uus (järelturult ostes ma ju ei tea, kuidas on pestud jne) – jope sain 45€ ja püksid 30€. Crocsi kummikud sain Ülemistest – esialgu jäin ilma ja siis passisin peale millal uus kaup tuli ja haarasin kohe ära – 30€. Sotine laps nagu näha :D

Ehk siis, mu lemmik kibukad – Sarapuu kirbukas, Paavli kaltsukass, Kadaka kirbukas :) Kus teie mingeid eriti häid leide olete saanud? Tahaks täiega mõnda uude kohta minna shoppama. Ja et ikka soodne oleks!

16 Comments

  1. Enamus asju minu, mehe ja laste kapist on Paavlist. Käin ka uuskasutuskeskustes ja humanates. Kannu kõrtsu juures lastekirbukas käin ka. Sealt skoorisin plikale crocs roosad kummikud kõigest 3euriga. Poisile sain samad rohelised crocs kummikud muksulast 7euriga. Sarapuu on ka hea, aga see on mu kodust nats kaugel ja seal nagu pidevalt ei käi. paavli on hea lähedal ja sinna satun tihti. Üldse tegelt uusi asju ei osta, kõik on kasutatud. Kahlan läbi erinevaid fb gruppe ja asju, et kôik vajalik kokku osta. Ennem poodi uue asja järgi ei lähe, kui olen kaltsukatest otsinud ja fb grupid läbi tuuseldanud. Kui sealt asja ei leia, alles siis lähen ostan poest. Üldse enam nagu ei raatsi poest uut osta, kui saab kaltsarist kasutatud korraliku asja palju odavamalt.

  2. Väga hästi säilinud/ilusad esemed näivad või siis in asi kvaliteetsetes fotodes. Ise käin ka palju kirbukates, lisaks su omadele Telliskivi, Kalamaja ja Pop omas, aga sellistest hindadest vōin und näha! Kui mingi asi on alla 10 eur siis taval.juba meganärakas ja kui vähegi mingi firma siis iga asi juba kosmoses oma hinnaga. Ses suhtes jama:(

  3. see punane kleit on kõige ilusam sul seljas, mõned meeldivad veel, Aga mõned on liiga lühikesed, mis sulle ei sobi. See viimane must ei ole ilus, sorry, aga nagu mingi odav lõbunaine.

  4. Mine tšekka Telliskivi Kirbukas ka üle – boksisüsteemiga ja meganunnu (vana Kukekese peal asub) – Facebookis saad ka aimu! mulle megameeldib seal!

  5. Mulle meeldis Sarapuu kirbukas ;) sealt leidsin endale püksid, tütar ei luba hetkel uusi osta,sest olen kòvasti alla vòtnud kaalust. Nii ma siis sain ainult 3 euroga püksid. Vot Paavlist mina ei leia küll midagi, ju käin valel päeval.
    Peaks jõulukinke vaatama hakkama ja teistes kirbukates ka kaema

  6. Paavli kaltsukas on mul ka totaalbe lemmik. Samas Kadaka kirbukas on miski uus ja pōnev värk, peab ilmselt järgi uurima mis seal pakutakse

Comments are closed.