#elulineblogi

Kogu aeg on midagi vaja.. aka Hedoni uus voodi

Alustame algusest. Postituse algus on kirja pandud 12. mail.

Kuigi ka meil sissetulekud langesid, siis see kodus passimine on pannud mind veel rohkem skrollima ja tellimusi tegema. Minu õnneks on marimelli sooduskoodid palju suuremad kui igasugused e-esmaspäevad ja “kõik -70%” (tegelikult paar asja). Ja ükspäev teatab siis Hedon: ma tahan uut autovoodit, sa lubasid, et kui me kolime, siis ma saan..

No selle lapse mälu on enivei fenomenaalne. Sõida temaga kuskil linnas ja ta teab täpselt, kes kus töötab, kellega me kus kohtusime ja isegi mööda Tammsaare teed minnes ütleb ta – seal taga on haigla, kus ma oma kipsiga käisin, olenemata sellest, et alati käisime me lastehaiglas mööda Sõpruse puiesteed.

No aga kui lapsele sai autovoodi lubatud, siis ma pean ju emana ometi oma sõna pidama. Mitte, et ma teaks, kust autovoodeid üldse saab – selle jaoks, vana hea google. Ja kohe esimesena vupsas lahti beebipood.ee – tundus justkui sobilik. Lappasin veel paari lehte ja juba oli Hedon mu kõrval, tahan seda – seda sinist! Politsei oma! No õnneks, oli see eelarvesse mahtuva hinnaga.

Ma ausalt polnud vist kuulnudki sellest poest enne suurt midagi. Hedoni beebiaastatel oli meil koostöö ühe firmaga, kust kõik vajaliku saime ja ma never pole mingeid titeasju googeldanud. Aga vapsee pood on see – seal on reaalselt kõike – turvatoolidest vooditeni, mähkumisalustest batuutideni. Kahju kohe, et ma sinna lappama ja uudistama jäin, sest ma leidsin veel mõned asjad, mida mul hädasti vaja oleks, välja vahetamist vajaks või.. No ühesõnaga oma nime igati väärt pood, sest seal on kõik beebile ja lastele vajalik olemas.

Käisime siis koos Hedoniga tuba mõõtmas, et kas see ikka mahub ja selgitasin talle, et sinna ei saa külje pealt sisse ronida, vaid peab otsast minema ja ta oli kõigega nõus. Ilmselt oleks ta olnud nõus sööma ka kaalikapüreed, sest noh.. ikkagi autovoodi saab!

Olgem ausad, tema praegune voodi hakkab talle tõesti pikkusest veidi väikseks jääma, ma kuulen kuidas ta öösiti oma jalgu vastu seina peksab, sest noh.. Tahaks laiutada veidi rohkem.

Tegin tellimuse ära. Loomulikult ei pannud ma kohe tähele, et tarne on kolm nädalat, aga.. ega meil kiiret ka pole. Kiirel vaatlusel selgus, et neid voodeid pole väga kuskil kohal, niiet vahet pole kust tellida, ootama pead ikka. Aga kuna teenindus oli hästi meeldiv ja kiire kirja teel, siis ei lasknud ma end sellest tarnest häirida. Seda enam, et magamistuba on meil magamiseks ja elab selle paar nädalat ka veel üle.

Õnnis päev..

Saabus ootamatult eile. Ma teadsin, et kunagi nüüd juunis peaks see voodi tulema, aga.. eile tuligi kiri, et millal ära saaks tuua. Ma mingi, et tavai, täna. Ja enne kui meie lasteaiast jõudsime, ootas voodi meid juba maja ees. Õnneks mitte järelvalveta.

Igal sajal juhul.. Ma eeldasin, et Hedon on superõhinas, aga.. ta jooksis esimese asjana hoopis sõprade uste taha, et tavai, õue-õue. Ega temast abi poleks olnud nagunii. Panime voodi reaalselt mingi poole tunniga kokku.

Isegi Meelis keeras paar kruvi kui ta nägi kui lihtne see on, sest.. tõesti, ma pole lihtsamat lahendust oma elus näinud kui sellel voodil. Reaalselt 16 kruvi ja koos!

Kogu oma loomaaiaga Hedon ka igapäevaselt magab. Äkki ta sellepärast ei mahugi sinna voodisse nii hästi, haha.

Võida voodi!

Hea uudis on see, et keegi meie jälgjatest võib endale ka voodi võita :) Loosi läheb selline valge sahtlitega voodi.

Jälgi beebipoodi Instagramis ja Facebookis, jäta kommentaaridesse, millal sa viimati lastetoas remonti tegid või üldse oma kodus midagi uuendasid ja juba nädala pärast võidabki keegi selle ilusa voodi endale! 

See keegi on Anneli (anmand@xxx.ee), kes saab oma lapsele ülivinge ja ilusa disainiga voodi. Palun kirjuta otse neile, kuidas oma võit kätte saada! Ilusaid unenägusid!

#KOOSTÖÖ

 

118 thoughts on “Kogu aeg on midagi vaja.. aka Hedoni uus voodi

 1. Paar aastat tagasi noorendasin lastetuba, 2a preilil olekski aeg võrekast välja kolida uude valgesse voodisse

 2. Me just lõpetame oma maja ehitust, ehk kõik on veel uus Uus voodi sobiks ka ideaalselt, poja just hakkabki võrevoodist välja kolima

 3. Minu õe lapsel sai selle aasta algul valmis üks ilus printsessituba, mis siiamaani ootab ilusat valget ja praktilist voodit.
  Kink läheks printsess Vivianile

 4. Meil on praegu uues kodus remont käsil ja see voodi oleks väikesele poisile ideaalne.

 5. Meil on veel lastetoad välja ehitamata. Aga selline voodi kuluks ära küll meie mais sündinud beebile.

  1. Meie peres on kasvamas 3 last. 2 tüdrukut ja kõige pisem on poiss. Tüdrukud on ühes toas ja poiss eraldi toas. Kuna ta alles iseseisvalt seal toimetama õpib siis ega tema toas senini väga palju mänguasjade ja voodi ei olnudki. Remonti muul kujul ei vajagi. Seinad võiks üle värvida. Aga no milline poiss siis politsei voodit ei tahaks. Minu peagi 4 aastaseks saav kutt oleks über happy.

 6. Oi, ma lootsin et äkki läheb autovoodi loosi :) oleks saanud poisile… aga samas valge sobib ka igalepoole ja lepiksime ka sellega :D
  Aga remont oli täna just tütrega teemaks, et ma olevat lubanud talle eelmine suvi juba toas remonti kui me ei koli! Ja no me ei ole kolinud :( ja remont ka tal tegemata! Ehk siis, äkki võidaks voodi, siis oleks must have see remont seal toas ära teha, kuna uut voodit ei saaks vanasse tuppa panna… nii et minul põidlad igaljuhul pihku nädalaks!

 7. Me ostsime oma kodu 2015 ja hakkasime seda siis tuba toa haaval renoveerima, meie esimene laps sündis 2016 ja päris oma tuppa kolis 2017a, sinna sai ta omale kohe alguses autovoodi :)
  Nüüd on kohe kohe sündimas kaksikud, alguses on nad nagunii meie magamistoas, aga kui omad toad saavad siis kuluks uus voodi ühele neist väga ära ☺

 8. Viimane uuendus oli elutoas lae panek.
  Lapsel on tuba olemas, aga kuna seal elas enne mehe vend, siis nüüd peaks ette võtma tapeedi vahetuse ja rõdule piirde panema tema toas.
  Uus voodi oleks ka ideaalne ta tuppa

  1. Alles ostsime korteri ja 7kuud tagasi sündis poeg ning tema tuppa oleks see voodi hea

 9. Kuna kolisime just enne koroonat päris oma majja sis lastetoas pole pidanud veeel remonti tegema :) küll aga vàike venna tahaks sellist voodit, sest suurel vennal on selline voodi olemas :)

 10. Remonti tegime lastetoas viimati oktoobris ja ehitasime ühe toa lisaks, et tüdrukud eraldi toad saaks. Aga voodit oleks vaja küll

 11. Ma alles hakkan kodu uuendama aga voodi passiks ju hästi uude koju ☺️

 12. Lastetubade remondid said tehtud umbes paar- kolm kuud tagasi. Oma arvates olin kunagi jube nutikas, kui ostsin lastele pikendatavad voodid ja need ära tuunisin, ise arvates, et nad magavad nendes kuni mehele lähevad! :D Aga oh eiii..just viimasel ajal olen ka ise tähele pannud, et hommikul võin mõlemale pliksile täpselt öelda, mitu korda nad öö jooksul külge keerasid! Nimelt on need voodid millegipärast jubedalt kolisema hakanud ja teiseks on need voodid järsku kuidagi pisikeseks jäänud ja see pidev enese(vigastamine) ära löömine saanud igapäevaseks! Seega uute voodite ja madratsite soetamine on päevakorral ja uus voodi meie majapidamisse oleks igati teretulnud! ;)

 13. Lapse tuba vajab hädasti uuendust
  Viimane remont sai tehtud eriolukorra ajal hoopis külalistetoas

 14. Just täna ostsime lapse tuppa uue laelambi ja panime paika ka kohe. Härra on maru õnnelik, sest uus lamp töötab puldist

 15. Ma tavaliselt ei võta sellistest loosidest üldse osa, olen alati tundnud, et teised ilmselt vajaksid seda võitu palju rohkem. Sel korral osalen aga venna pere eest, kus kasvab 3.5 aastane tüdruk ja mitte, et tal oleks midagi puudu, aga kuna ma olen nii vahva tädi, siis ikka. Nimelt kasvas väike pliks esimesed kaks aastat hoopis kolmanda maailma riigis ja kui ta lõpuks Eestisse kolis, said paljud asjad ostetud ajutiselt, kuniks rahaline seis on parem. Eks me teame kõik, et ajutine on parim sõna igavesele. Ja tal küll on oma voodi, aga sealt prantsatas ta suht kohe alguses maha ja enam laps sinna minna ei julge. Nii magab ta vahepeal madalal diivanil ja vahepeal põrandale pandud madratsil, et kukkumine nii valus poleks. See valge voodi oleks talle ideaalne, ääred on ees, pliks mõnusalt pesas ja sahtlitesse oleks ju nii vahva panna kõik oma mänguasjad.

  Ps! Viimati kodus sai ostetud suur voodi endale, et oleks lõpuks lai ja pehme ja niiiii mõnus.

 16. Meil polegi hetkel lastetuba, aga väiksele printsessile kuluks küll see voodi ära, pojal on juba selline.

 17. Lapsed tahavad igapäev muudatusi teha aga sellist suuremat muutust , et uus voodi pole ammu olnud . Suuremale lapsele meeldiks väga selline sahtliga voodi armastab väga oma asju ilusti kokku panna ja sahtlisse pista .

 18. Meil on hetkel maja juurdeehitus käsil. Lapsed saavad endale eraldi toad. Nii et lastetoa sisustuse mõtlemine päevakorral ja see voodi sobiks väga hästi pesamuna tulevasse tuppa

 19. Päris oma kodu meil ei ole, aga uues üürikodus natukene noktisenud oleme küll. Kuna alles kuu aeaga tagasi kolisime uude üürikorterisse, mis ei ole just värsket renoveeritud vaid lihtne tavaline vana maja, kus midagi on nagu tehtud, aga jube kehvasti. Vahetasin ära osad kardinad ja tõstsin mööblit ringi, et veidi hubasem oleks. Rahul üldse ei ole, aga midagi suuremat üürikas kahjuks teha ei saa. Kui rohkem raha, siis kindlasti ostan mingi ilusa kummuti ja pehme vaiba, et kodusem tunne oleks.
  Lapsel (5a) oma tuba kahjuks ei ole ning hetkel peame sellega leppima. Uut voodit oleks lapsele väga-väga vaja, kuna juba loetud nädalate pärast on beebi sündimas kuid suuremal pole veel oma voodit. Kuna ta selline kasiukas on, siis magab enamasti minu kaisus, oli plaan ammu juba voodi osta talle, et enne beebi tulekut ilusti ära harjuks, kuid koroonakriis mõjutas rahakotti väga palju ja polegi seda teha saanud veel. Selline sahtlitega voodi oleks täpselt sobiv meie magamistuppa, saaks ruumi maksimaalselt ära kasutada.
  Follow ja Like ka pandud. :)

 20. Pole veel midagi uuendanud, aga uut voodit oleks poisile juba vaja küll. Võrevoodi hakkab väikseks jääma

 21. 4 aastastele kaksikudele tütrugule ja poisile plaanis juunis alustada remontiga .Voodi kuluks ära

 22. Meil on plaanis suvega lastetuba korda saada. Kahelapse toast peab saama kolme lapse tuba. Ja pisemale olengi vaadanud uut voodit et saaks vôrekast välja. Aga vaikselt jupikaupa tuleb remontida.

 23. Ma juba ammu plaanin lapsel voodit vahetada. Tema voodi juba 2 põlvkonda läbi käinud. Põhja oma 10x parandatud. Ning kuna mänguasju on ka parajalt iga nurga peal kastis siis see pesukast leiaks lahendust mänguasja kastina + see valge läheks ülimalt kokku ta kapiga ☺️ Hiljuti vahetasin elutoas diivanilaua välja. Sõjaaegne sai asendatud kaasaegsega ning mina olen ülirahul. Enne seda vahetus sektsioon. Aastas 2-3x leiab ikka miski vahetust.

 24. Hetkel ehitame lapsele oma tuba ja sinna oleks hädasti uut voodit talle vaja .

  1. Liiga ammu, et seda mäletada ehk siis olekski õige aeg lapsele kuluks väga uus voodi ära, siis oleks ehk nõus ka diivanilt voodisse magama kolima.

 25. Kolime varsti loodetavasti uude koju ja põnn saab esimest korda päris oma tuppa – voodit aga endiselt pole…
  Remonti sai tehtud praeguses kodus pikka aega ja ikka oma jõududega, et saaks pisema maha müüa ja veidi suuremasse kolida (lubikrohvi lõhn veel ninas ja meelel ..) :)
  Selline voodi kuluks hirmsasti ära!

 26. Lastetoas sai viimati remonti tehtud enne kolimist. Majas on nokitsemist küllaga, varsti ootabki teise korruse lõouni ehitamine ning iga laps saab siis oma toa. See valge voodi oleks ideaalne võit :) väiksem laps saab aastaseks ja siis oleks juba voodi olemas mida varsti saaks oma tuppa panna :)

 27. Pole lastetoa remonti kunagi teinud aga üldiselt sai remonti tehtud ca 5 aastat tagasi
  Uues kohas pole vaja olnud teha seda, kuid laste voodite hoian ma silma peal juba veidi aega kuna uut vaja ja arvestades, et mu noorhärra (3aastane) on hull laiutaja ja jalad ning käed koguaeg üle ääre siis oleks see voodi väga hea

 28. Viimati tegime magamistoa remondi. Aga kuna 2 toaline, magame koos lapsega. Ei ole tal eraldi tuba.
  Üks mõnus sahtlitega voodi kuluks ära küll, saaks “üleliigse” sahtlisse peitu panna. Väikese elamise võlud :)

 29. Me alles ostsime korteri ja esimese asjana hakkasime lapsele tuba tegema. Hetkel otsin sobivat tapeeti ☺️

 30. Kuna me just kolisime ja esimest korda saavad kõik lapsed oma toa.ja pere kõige väiksema toa võtab issi kohe kohe ette. Kuna meil preili veel võrevoodis aga hakkab 2 aastaseks saama. Seega oma tuppa kolimisega peaks ka voodi suurema lapse oma vaatama. Ja see võidu voodi oleks, kui rusikas õigesse kohta otseses mõttes, printsessi toa puhul.
  Kuna lapsi 3, siis olgem ausad, eks kõik tahavad oma uut tuba ja remonti ja korralikku mööblit, siis oleks 1 voodi võit ka suur pai pere eelarvere, mis tubade korda tegemiseks kuluks… vanas, kuid nüüd täitsa oma kodus! ☀️❤️

 31. Viimati aasta alguses. Sortasime garderoobikapi ja külmiku. Aga kohe on väiksemal vaja ülekolida suure lapse voodisse nö, seega oleks võit idekas. Kui ma võidan, siis see ilmselt on meil lahendatud dilemma – kas 2 eraldi voodit või nari/sahtelvoodi, sest siis teeb saatus ise selle otsuse ära meie eest .

 32. Laps magab veel meie kaisus aga peagi on plaanis ta ikka oma voodisse saada ja lõpuks ka oma tuppa mis ei ole veel valmis, vaja on varsti tegema hakata.
  See on väga hea võimalus väike “lüke” saada edasiminekuks. :)

 33. Laste tubades tegin remonti eelmise aasta lõpus (tydruku tuba) selle aasta alguses ( poisi tuba)
  Poiss sai terve toa uue. Ok peale põranda ja uue voodi kapid laua. Kuni väike mees läheb sel sügisel kooli. Siis oli kõike uusi asju vaja.

  Plika toas sai vahetatud tapeet ja lagi sai uuenduse. Ühe riide kapi sai kuna kleidid ei mahu kummutisse ja ei taha et ned kortsus ka oleks.
  Tydrukule oleks vaja tõesti suuremat voodit sest pikkus jõuab voodile kiirelt järele :)
  Aga ilusaid unesid Hedonile tema uues ja uhkes voodis

 34. Meil just plaanis üks laps ümber kolida oma tuppa ja seal vaja enne remonti teha. Lisaks ka uut voodit. Viimati tegime uuendusi see aasta jaanuaris.

 35. Tegime lapse toas remonti aprillis. Vahetasime tapeedi ära. Mööblit veel ei ole, aga voodi kuluks kyll ära :)

 36. Viimati 5 aastat tagasi sai tapeeti jm. Sama proble ees, et uut voodit vaja. Praegune autovoodi on vaid 70×1.55 m, kui sirutab, siis varbad üle

 37. Tegime kolm aastat tagasi terves korteris kapitaalremondi ja “lastetoa” tegime neutraalseks valge ja halliga, sest last veel polnud. Laps sündis täpselt aasta hiljem ja sai nüüd kaheseks ja praegu otsimegi täpselt sellist äärtega lastevoodit, sest aeg oleks võrevoodist välja kolida :)

 38. Kahjuks pole mul ja mu lapsel olnud kunagi täitsa oma kodu ega lapsel oma tuba. Sügisest on plaan üürida mõnus kolmetoaline pesa, et laps saaks lõpuks omale enda toa ning sinna oleks väga vaja uut voodit :)
  Ema kodus sai viimati 4a tagasi magamistoas remont tehtud, ostetud uus riidekapp ning vaibast põranda asemele tuli parkett :)

 39. Minul oleks hea meel, kui võidaksin voodi oma lapselspsele, pojatütrele Carmenile. Ta elab Soomes hetkel ja eelmine voodi läks katki

 40. Kolisime 1,5 aastat tagasi oma majja ja oleme terve selle aja jooksul muudkui tasapisi remontinud ja olemist meelepärasemaks teinud. Lastetuba sai esimeste seas ette võetud, st seinad lapsesõbralikumat värvi, suuremat remonti ootab siiamaani.
  Väiksem poiss kohe võrevoodist välja kolimas ja loosis olev voodi oleks väga superluks võit ☺️

 41. Kuskil 4kuud tagasi. Värvisime väiksema lapse toa seinad ära . Aga kahjuks sisustama pole veel jöudnud hakata .

 42. Eelmine nädal lõpetasime magamistoas remondi ja järgmisena ongi kord lapse toa käes. Ühtlasi oleme ka uue voodi otsingul ja see valge voodi sobiks imeliselt tema peagi valmivasse tuppa. :)

 43. Oleme aastakese ehitanud omale uut kodu ja on lootust juuni lõpuks sisse kolida. Nii et sisustamine on våga päevakohane ja pere pesamunale sobiks see voodi ideaalselt. Pöidlad pihku! :)

 44. Meie hakkasime eelmine aasta ehitama 0-st oma maja. Varsti hakkavad sisetööd pihta ja beebi saabki lõpuks oma toa, mille värvime õrnalt helesiniseks. See valge voodi sobiks valatult tema tuppa ❤

 45. Koguaeg järjest teeme midagi aga nyyd kohe varsti saabki valmis meie uus magamistuba ja seega saavad 2 väiksemat last omale meie praeguse magamistoa ja ka suurem laps oma toa uue ja molemas lastetoas tuleb ka siis väike uuendua teha..seinte värvimine ja veidi roosat tapeeti vms :D

 46. Ei ole vist 10 aastat teinud,nüüd muidugi vajaks meie viies laps voodit küll uut,magab veel hetkel võrekas aga saab juba suve lõpus kolm!

 47. Viimati tegime remonti september-detsember 2019, kui olime vana maja ostnud ja kõik ümber tegime.
  Ja lapsele oleks uut voodit vaja küll, et reisivoodist lõpuks välja kolida

 48. Aua olla siia remont alles algab. Ja kogutäiega sest poisu tiba hetkel konkreetne kolatuba. Kuid see suvi on poisu uus tiba suurem projekt kui kunagi varem sest poisu juba 3 aastane ja magab kahjuks siiani võrevoodis. Sest pole nii kaugele asjaga veel jõudnud et uut voodit soetada. Seega uus voodi oleks meie peres kõrgelt hinnatud.

Comments are closed.