#koostöö

Kõige naljakam lugejakiri..

Ma olen aastate jooksul saanud sadu, ma julgen isegi arvata, tuhandeid kirju meie blogilugejatelt ja sotsmeediajälgijatelt. Olen vaielnud, nõu andnud, tänanud, aidanud.. Kõike olen teinud. Aga naljakaima kirja tiitli annan ma sellele, kes kirjutas mulle pärast Valio Viola kampaania algust kui seda Insta storys jagasin.

Valiol on nimelt hetkel nimelt käimas kampaania, et kui kogud kokku kümme Viola sulajuustu karbikaant, saad need vahetada disainer Kadri Kruusi nahast käeehtevastu. Neid on kokku neli – pruun, must, punane ja hall.

Ma pean ütlema, et kuigi need on väga minimalistlikud, siis mulle täiega meeldivad. Mu sõbrannal on ammu mingi selline nahast riba ümber käe, küll mingi kiviga, ja ma iga kord vaatan teda, et nii äge, aga ma ei kannaks välja.

Kui Violast endast rääkida, siis mulle meeldib selle sulajuustu tekstuur, ta on hästi pehme ja selline vedel, kasutan väga tihti toitudes, eriti Hedonile pastat tehes või isegi tatart keetes panen sisse, et tuleks mõnus kreemine. Olen ka kanakastmesse lisanud. Mu enda lemmikud on paprika ja kukeseene oma. Kõige vähem meeldivad mulle forte oma (minu jaoks liiga intensiivne) ja maitserohelisega (minu jaoks on liiga kuivatatud maitsetaime maitse, samas on see Meelise lemmik). Ja nagu pildilt näha, siis Hedonile sobis ka maasikaga süüa:

Eile oli suur Viola pidu ka, kus sai Kadri Kruusi stuudios endale meelepäraseid käepaelu teha, kuna mul on kõik värvid olemas, siis panustasin sellele, et lasen Hedonil teha. Ta tegi oma lasteaia bestikatele ja loomulikult õpetajatele. Lastele saatis pakiautomaati, sest kohapeal olid Omniva karbid, mis sai kerge vaevaga ära täita ja teele panna.

Ma pean ausalt tunnistama, et nii meeleolukat ja sisutihedat influkate üritust pole ma ammu väisanud. Mega-megatore oli. Sai süüa, sai juua, sai meisterdada. Ja ma pean mainima, et mu Zacki kleit sobis ideaalselt sinna punasele Viola peole :)

Jutt läks lappama, aga küsimus, mis pärast seda videot tuli, oli see, et kas mul Viola karbikaasi üle ka jääb.. Ma alguses mõtlesin, et korjan need kokku ja saadangi sellele soovijale, aga märkamatult olen ma neid ikka ära visanud ja kui aus olla, siis saime me esimese portsu Violasid dieedi ajal ja.. Hedon on vast paar karpi selle ajaga ära söönud. Mul veel jagub. Niiet kui keegi päriselt tahab, siis kirjutage. Saab. Aga koos sisuga :) Ehk siis kui sa päriselt tahad kümmet kaant, mida saad hiljem käeehte vastu vahetada, jäta endast blogi kommentaaridesse märk maha!

#KOOSTÖÖ

63 thoughts on “Kõige naljakam lugejakiri..

Comments are closed.