Pannkoogipidu oma hoovis

Ma arvan, et ma ei valeta, kui ma ütlen, et olen teinud oma elus sadu erinevaid koostöid ja umbes kümme on jätnud nii kustumatu mulje, et ostan ja tarbin neid ka ilma koostööta. Mul on kohe hea meel oma raha ägedatele inimestele anda ja mida aeg edasi, seda enam hindan ma ise maksmist koostöö asemel. Aga mõnikord juhtub nii, et koostööpartner lihtsalt teatab, et ta ei võta raha, sest ma olen vastu sama äge ja tema hea meelega annab oma tooteid/teenuseid meile niisama. Just nii juhtus mõni aeg tagasi…

Nagu te teate, ei suuda ma elada nii, et lennupiletid poleks kuskile ostetud ja hotellide valik pidevalt arvutis tabides avatud, et vabal hetkel tšekata. Samamoodi ei suuda ma elada, kui mõni pidu pole planeerimisel. Mul peab kogu aeg mingi plaan ja orgunn taustal jooksma, muidu pole mu jaoks põnev.

Suvel kui marimelli pidu oli tehtud, mõtlesin ma juba halloweeni peo peale, aga siis meenus, et suvi lõppeb ja kool algab.. ja ausalt, ma ei valeta, mulle jäi ette reklaam – telli meid enda peole!

(Proovige, korrutage praegu kõva häälega midagi kolm korda ja suure tõenäosusega saate varsti neid reklaamivilju oma sotsiaalmeedia feedides maitsta..)

Loomulikult oli selleks Kooker, kelle pannkooke oleme me aastaid söönud, tellinud, koostöös saanud, ise ostnud, promonud, söönud kümneid kordi ka neid tagimata jne. Nimelt oli neil kampaania, et rändpanniga kohaletulek suvel 50€ (noh, pluss pannkoogid ja moosid loomulikult, aga see kohaletuleku tasu oli soodsam!) – no ma olen ikka see säästuhunt, kes alati head hinda näeb!

Uurisin, et kas see kehtiks ka 1.09 ja palju meid on ja mis plaan on ja mis maksaks.. saime plaani paika, kutsed saadetud ja siis selgus, et nad saaksid hoopis treileriga tulla küpsetama. No mis saaks veel ägedam olla kui oma pannkoogipidu hoovis?!

Hedon ei ole väga tihti üllatunud ja kuigi ta teadis, et söögiks on Kookeri pannkoogid, siis ei osanud temagi arvata, et nende treila sedasi hoovi veereb. Ta jooksis tuppa: kas Kooker on täna meile tasuta? Talle tundus asi nii uhkena, et raudselt peab oma rahakotiraudu avama. Aga jah, need pannukad olid tasuta. Nagu ka kõik nende vaarikamoosid ja šokolaadikreemid ja kondenspiimad. Rääkimata uutest maitsetest, mida sai proovida.. ütleme nii, et omajagu!

Me saimegi suht esimestena maitsta uusi maitseid, mida teie vist juba saate ka Woltist tellida ehk siis muna-peekoni (hästi munased ja sobivad hommikusöögiks ideaalselt!), feta-spinati (ei ole vaja karta, need ei ole rohelised, kuigi võiksid :)), ja aasia-kana (loomulikult meie hoovis võidupannkoogid!). Uued kastmed on ka – basiilikukaste maitseb nagu pesto, mõnusalt särtsakas! Ja sinepikaste meeldis mulle väga. Meelise lemmikud on kaerakad ja Hedon armastab muidugi vaarika toormoosi ja kondenspiimaga! Valikut on!

Mul reaalselt on üks probleem Kookeriga – ma tellin alati üle. Ja ma tellin alati topelt kastmed – sest ma ei suuda otsustada, kumb on parem, kas küüslaugukaste või tšillimajo. Nüüd siis lisandus sinep, või basiilikukaste – ma ei suuda jälle otsustada. Keeruline, kui valik nii raskeks tehakse. Ja no laste lemmikud on ikka singi-juustu ja magusad Nutellaga. Neid söödi meil siin hoovis ikka omajagu!

Milline pakett endale valida? Selle saate otsustada oma rahakoti ja rahvaarvu järgi – valikus on nii kuumad pannkoogid kulleriga koju kui rändpanniga tulek, see foodtruck on kõige kallim, aga ma ütlen – investeeringut väärt kui lapsi palju. Nende jaoks on maailma äge seal “akna peal” kõõluda ja oma pannkooke oodata ja see elevus nende silmis, et omg, me saame süüa nii palju pannkooke kui tahame – see ausalt on seda väärt! Lisainfot leiab Kookeri kodulehelt.