Kristallid, mis muutsid mu elu

Eks see uskumuste asi on alati kahetine, ühed usuvad, teised mitte ja kolmandad, arvavad, et kõik on peas kinni.

No näiteks, tahad ilgelt last saada, proovid ja katsetad ja ei miskit, lõpuks kui nö loobud, et ju pole ette nähtud, oled plaksti rase. Nähtud. Oli see siis peas kinni, oli see siis juhus või oli see ette määratud, et rasedust just siis tuleb. Keegi ei tea.

See on sama nagu see suitsetamine või joomine. Allen Carri meetodil olen mina suitsetamisest loobunud, ei tea mina, mida see Henry täpselt tegi, aga ma arvan, et see on umbes midagi sarnast, mida sulle tehakse Wismaris, kui sa endale alkoholivastase ampulli lased panna. Ma arvan, et sulle võib-olla ei süstitagi midagi, aga see psühholoogiline tekst mida sealjuures sulle toodetakse, panebki sind uskuma, et kui enne aastat jood, siis sured või no aitab sind ainult rotimürk vastumürgiks vms.

Mu isal kunagi on see ampull olnud, ja sellest ajast ma mäletan, et ta tõesti aasta aega ei joonud, aga nii kui aasta täis sai, keeras pudelil korgi maha ja kui ka alguses polnud tsükkel garanteeritud, siis mingi aja pärast istus ta jälle Wismaris tilga all ja nuttis, et aidake elule. Ja siis pandi uus ampull ja nii see jant kestis.

Kui mina kaks aastat tagasi Henry juures käisin, siis ma ausaõna astusin sealt välja tundega, nagu ma poleks kunagi oma elus suitsetanud. See lihtsalt ei kuulunud enam mu ellu. Ilmselt mu isa tundis samamoodi, aga teadis, et.. aasta pärast saab jälle. Ehk elaski selle teadmisega aasta üle, ei tea mina.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mingi paar kuud tagasi kinkis Meelis mulle käevõru.

2s8a5718

Mäekristallist. Ma algul väga ei süvenenud, käis tema Hedoniga kuskil trippimas ja tagasitulles tõid. Ma olin wau, nii nunnu.

Tegelikkuses ei saanud ma aga paar päeva hiljem aru, et kui sõbrannad külla tulid, ma ei tahtnud nendega veini juua. Ma valasin küll endale klaasikese, aga see oli nagu vale. Mul polnud veiniisu. Mul ja ei olnud veiniisu, selle peale vangutavad kõik mind tundvad inimesed pead, mismõttes ei ole veini isu.

Kui ma ükspäev sõbranna juurde läksin, kaasas mahl, siis ta oli – whattt, rase vä? Ma mingi, eii.. Eile läks liiga paljuks. Aga kõik ongi harjunud, et ma olen alati pokaal käes.

Jumal, kui lappama see tekst läheb. Kuhu ma jõuda tahan, on see, et mingil hetkel ma sain aru, et see ei ole niisama käevõru, sellel peab olema mingi veinijoomist takistav loits või midagi sellist. Pinnisin siis Meelist ja uurisin ja guugeldasin neid kristalle ja…

Kui Meelis selle ostis, siis ta „loitsis“ (mida sellega tehakse? programmeeritakse?) selle ära, et ma jooks vähem veini. Mul oli vanasti kombeks ikka igal õhtul klaasike-kaks võtta, et hea uni tuleks… Ja no mul pole sellist veiniisu enam. Kui ma varem jõin seitse päeva nädalas veini, siis nüüd joon maksimaalselt kolmel õhtul, oleneb kas keegi käib veiniga külas või ei. Niisama üksinda ma seda unerohuks enam ei võta.

Ja siis ma süvenesin nendesse kristallidesse vähe rohkem. Tellisin endale ise ühe tähtkujuga sobiva ja teise maohaiguste vastu.

2s8a5724

Pärast oppi ma olen ikkagi tarbinud omep7’t, et see mao vähe paremas tasakaalus hoiaks ja haavanditel tekkida ei laseks. Ja kui ma oma käevõrud kätte sain ja need jooksva vee all programmeerisin, tundsin end nats imelikult, aga… Ma ei ole sellest ajast peale maorohtu võtnud ja mu magu ei anna lambi hetkedel tunda, et mul on vaja rohtu võtta. See ei valuta, ei tekita mingeid kõrvetisi ja muid piinu.

2s8a5729

Kristalle peaks puhastama iga päev, iga kuu vms, oleneb kas ja mis kristallid ja kas kannad neid kotis või käel jne. Igaljuhul, mina neid eriti üle ei programmeeri ja täiskuud aknal ei oota. Kui ma käsi pesen, siis ma lasen neil vee all olla ja mõtlen lihtsalt üle, mis ma tahan, et nad minu heaks nö teeks. Ala, et ma jooks vähem veini ja et magu ei valutaks ja elu oleks ilus :) Ja no toimib!

Samamoodi ostis Meelis tookord Hedonile mingi laste-seti, mis peaks tagama hea une, kaitsma neid igapäevaelus ja aitavad keskendumis- ja õppimisvõimet tugevdada.

2s8a5706

Ainuke, mida ma märkasin, pärast komplekti lisandumist lapse mänguasja kasti, oli see, et uni oli magusam ja ta ei kukkunud enam voodist välja :)

Lisaks on meil kapis üks „külluse“ komplekt, mis peaks aitama kõiges, see pole ainult mingi „et raha tuleks“ komplekt, vaid aitab külluseenergial suurendada kõike head, mis meie elus on – õnn, armastus, rõõm, raha, edu, eneseusk jne

2s8a5714

Meelis ostis endale ka mingi käevõru. Valis vist tähtkuju järgi. Ja see on ka põhjus, miks ma tegelikult täna sellest blogin. Ta ütles täna hommikul, et see läks katki. Hakkasin siis guugeldama, et mida värki.. Ja järelikult sai selle käevõru eesmärk täidetud, et ta lahkus.

Kas teie usute nendesse kristallidesse, kannate ise taskus, kotis või mõnd ehet?

27 thoughts on “Kristallid, mis muutsid mu elu

 1. Mina usun!
  Ise kannan igapäevaselt Amburi (kaitse) ning rodoniidi, mäekristalli ja roosa kvartsiga käeketti.
  Vahel eksib käele veel dieeti soodustav käekett :D
  Rahakoti vahel on ka üks kivike, mille nime ei suuda kuidagi meenutada.
  Aga eks nende kividega on nagu ravimiga, kui usud, et aitab, siis aitab ja kui mitte, siis pole midagi teha :)

 2. Nii palju kui olen näiteks enda tähtkujule sobivaid kive uurinud, siis erinevad allikad annavad erinevaid tulemusi. Umbes et ühe allika kohaselt on tegu mulle sobiva kiviga ja teise allika kohaselt pole üldse sobiv. See natuke hoiab tagasi rohkem süvenemast. Igal juhul väga hea postitus ja kuna ma kivide väesse usun, siis tekkis kohe jälle huvi selle teema vastu.

  1. Mine lihtsalt kuskile kristallipoodi ja vaata ja katsu kive, kui üks kõnetab, siis osta see. Kive ei tulegi osta niiväga teadmiste järgi vaid tunnetuse järgi.

 3. Iga õhtu jõid veini varem? Meelist järelikult häiris see.. kas sul alkoholisõltuvus? :)
  Mis veiniga end magama tavaliselt jood?

  1. Igal õhtul lõõgastusin jah veiniga. Lemmikud on Saksa rieslingud ja roosa BG :)
   Oled sa enne näinud sõltlast, kes ise sellest aru saaks, et ta abi vajab? Ilmselt häiriks ka mind kui Meelis igal õhtul kuuspaki hakkama paneks :D Vägemalt nüüd teda enam nii väga ei häiri mu unevein, sest seda on kordades harvem :)

 4. Endal on tiigrisilma kivi ja mäekristalliga kõrvarõngad. Kivi ostsin Meccas. Kui ma kivi kätte võtsin, siis oli see soe (mõtlesin veel, et nad meelega ruumi soojendavad, et inimesed ostaksid rohkem kive! :D), teised olid külmad ja öeldakse et kui kivi on soe, siis see on sinu kivi :) Ma usun, et mingi jõud nendes kristallides ja kivides ikka on ja Sinu kogemuse põhjal ei pea isegi nendest teadik olema, et nad aitaksid :) Lähiajal sooviks veel osta ehteid ja kive ning külastada kristallikoda :D

 5. Mina soetasin omale Väikesest Inglist esmalt päikesekivikestest imeilusa käevõru ja siis veel unakiidist ka, no nad lihtsalt tõmbasid kohe ja sobivad mulle igati.
  Jah. Niisugust armastuse voolu mu elus varem pole olnud.
  Unakiid peaks aitama ka halbade harjumuste vastu, ehk siis seesama veiniteema… Noh, sellega on nii, et kui ma ikka tahan, siis ma seda veinikest ka tarbin, aga pärast pea ei valuta ja tegelt tarbin ka tõesti palju vähem, isegi mitte igal nädalal. :)
  Äkki siis aitab…või aitab see kivide kohta käiv teade lihtsalt neid samu punkte meil oma elus teadvustada. :)

 6. Peaks vist ka neid uskuma hakkama. Eks ma omamoodi usungi, aga kaugelt vaadates. Kaks kristalli olen endale ka ostnud. Erinevatel põhjustel ja mõlemad on oma eesmärgi ka täitnud. Tuleb ainult välja, et ma tahtsin valesid asju. Ikka juhtub :)

 7. Mina usun, et inimese usk on üks tõeliselt suure jõuga ja kindlasti need kristallid koos selle inimese enda usuga veel võimendavad seda, sest see nagu aitab kaasa ja motiveerib midagi head lootma :) Minul endal kotis kaasas üks poolvääriskivike, roheline, aga nime ei mäleta ja kõrvarõngad ka olemas, ametüst vist oli :D Ma olen tegelikult ise hakanud üldse viimasel ajal kuidagi palju positiivsemalt mõtlema ja tundma rõõmu väikestest asjadest ja nimelt suht hiljuti võtsin ma kasutusele ühe “mõtteviisi” mida ma lugesin ühest raamatust, raamat ka seotud siis oma unistuste täitumisega, lihtsalt palju reaalsem kui “The secret” raamat, rohkem jalad maa peal teema ja kusjuures mulle tundub, et see mõtteviis on hakanud mõju avaldama. Päris tõsiselt :) Ja näiteks olen ma suutnud oma mingi megasita enesetunde suhteliselt kiiresti asendada mõtete muutmisega, et lihtsalt nii halb on olla. Noh mul hiljuti oli ka üks suur pettumus millest üle saamine veidike aega võtab(täpsemalt siis õnnetu armumine ja vastu ei saanud), vahepeal on ikka nii lappama läinud, et olen ikka töinanud nagu väike laps üksinda olles ja siis mingi aeg olen ikka üritanud oma tuju heaks mõelda ja enesetunne tõepoolest nagu muutub paremaks. Eks inimese mõtted suures osas tema tuju ja enesetunde ju loovadki ja kindlasti need kristallid ja abivahendid on ainult head ja suureks abiks.

 8. Oo jaa! Nagu ikka – kõik algas ühest kivist, aga nüüd on mul kõike: lihtsalt kive käekotis, suuremaid geoode öökapil, pendleid, käevõrusid… Ja need tõesti aitavad!
  Uskumisest rääkides. Vennal oli probleem rahaga, aga kividesse (meesterahvas ikkagi) ei uskunud. Viisin talle ühe kristalli ja ütlesin, et varsti rahaline seis paraneb. Nii läkski, hakkas järsku saama erinevaid tellimusi ja tuli erinevaid tööotsi, kuigi varem täitsa surnud seis. Nii et ei peagi uskuma – mõjuvad ikka!

 9. Absoluutselt ei usu. Samasugune umbluu nagu horoskoobid, aga platseeboefekt on neil arvatavasti küll. Miks muidu paljud tunnetavad nende “väge.” ;)

 10. Ooh, mu mehele oleks vaja seda joo-vähem-õlut kristalli. Aga ma ei kujuta ette, kuidas teda käevõru kandma panna :D

  1. Ta ei pea käevõru kandma, piisab kui ta seda taskus kannab. Piisab ka võtmehoidjast, niisama kivist vms

  2. Räägi lähemalt. Kust saada näiteks võtmehoidja ja mismoodi seda ära loitsuda? Ise saab ka selle voodoo peale panna?

  3. Meil on mäekristalliga võtmehoidja – link!
   Ise “loitsid” jah. Voolava veel all, või tulega, leiad sealt kodukalt õpetuse kuidas :)

 11. Minu 5 aastane poeg tuli ühel päeval koju kristalliga, mille oli mulle koos vanaemaga ostnud. Väidetavalt oli poeg müüjalt palunud kivi, millel on rahustav toime. Seega on mul üks rahustav kristall! :)

 12. Meie usume!
  Minu elukaaslasel on juba teist korda lümfisüsteemikasvaja, ning ostsime ka endale sobivad kristallid, elukaaslasele kaelaripatsi ja käevõru sodaliidist, mis aktiveerib lümfide talitust ja endale mäekristalli kaelakee, et positiivne meel säiliks ja ei annaks alla! :)
  Mina täiiega tunnen, et ma olen palju positiivsem ja mõtlen ainult häid mõtteid :)
  Elukaaslane samuti usub, et kristallid aitavad tal terveks saada. Kuigi ta oli alati ehete vastane, et misassja mehed ja käevõrud jne, aga nüüd talle endale väga meeldivad need ehted! :)

 13. Minu elu on aidanud korda seada usk kividesse. Isegi korda hakkasin hoidma rohkem, enam ei ole asjade hullustust ja ebavajalikest asjadest vabanen kõhklusteta.
  Hetkel kannan igapäevaselt käel granaati ja kuukivi-see kombo on aidanud peale beebi sündi hoida mehega häid suhteid.
  Ka meie beebi tuli peale kristallide avastamist. Nimelt olime mehega aastaid seda meelt, et ühiseid lapsi ei soovi, kui peale paari kuud, kui voodi alla tegin nö armastuse karbikese, mis sisaldab mäekristalli, rodokrosiiti, granaati, kuukivi, punast japsist ja tiigrisilma, hakkas meie peas arenema mõte ühisest lapsest. Jah võibolla oleks ka ilma nende kivikestega elu seda teed läinud, kuid ometi, kui 3 aastat tagasi hakkasin kive koju ostma, hakkas ka meie suhte ja elu kvaliteet tõusma.
  Lisaks hematiidi taskus kandmine on aidanud mul lahti saada tobedast kombest klatšida ;)
  Ning alkoholi lembusest ja ka stressist vabanemiseks on veel ideaalne kristall ametüst. Lisaks on veel see ülimalt kaunis.
  Ohh oleks palju veel kividest rääkida.
  Soovitan soojalt külastada LaTene kodulehte ja nad asja avasid ka poe Tallinnas.
  Enamus kive pärineb Tene poest Kuressaarest ja olen käinud ka tema kristalli teemalistel ühisseanssidel, usun et ka Tallinnas nüüd hakkavad need toimuma ja soovitan tõesti.
  Täitsa normaalse inimese muljet ma vist nüüd küll enam ei jäta
  Aga no tõesti minu elu ja mõttemaailm on nii palju muutunud peale seda, kui kristallid oma ellu avastasin ☺

 14. Minul on päris palju kristalle kodus. Olen alati uskunud, et kui soovid kõva häälega välja öelda või kirja panna, siis Universum kuuleb ja need lähevad täide. Aga alates eelmisest suvest, kui ma oma esimese kristallikese ostsin ja ta ära puhastasin ja väikse loitsu peale lugesin, on mul eriti hästi läinud. Sellest ajast saati olen ma päris palju kristallikesi ostnud, mitte teadlikult aga lihtsalt vahel tunnen, et NÜÜD on aeg uueks kiviks. Lähen siis turule, vaatan neid ja katsun ja väljavalitutega koju jõudes hakkan alles siis uurima, mis kivid need on ja milleks nad head/vajalikud on. Siis pesen nad voolava soolavee all ära, loen oma soovid peale ning panen nad koju riiulitele kaunistuseks. Kord kuus umbes pesen neid uuesti voolava veega ja tänan neid või siis panen täiskuu ajaks laadima.

  Igapäevaselt on mul sõrmes sõrmus moonstonega. Selle leidsin ma väga spontaanselt, ma ei ole viimased 15 aastat kandnud ühtegi ehet, ei kõrvarõngaid ega sõrmuseid, kaelakette. Selle sõrmuse ma lihtsalt leidsin (või leidis tema minu) ja juba aastakese on ta mul alati sõrmes olnud, peale selle, et ta näeb meeletult ilus ja naiselik välja, on ta minu jaoks nagu talisman. Ma Jumalasse ega muusse religiooni ei usu, ma usungi, et sõnadel ja mõtetel on väga ning ma vahel räägin ka oma inglitega, sest tean, et nad on olemas. :)

 15. Kas kannad käevõrusid nö 24/7 või võtad näiteks ööseks ära? Et kui tihedalt näiteks kanda oleks soovitatav?

Comments are closed.