#koostöö

#jõulukingiidee 10 – naisele, kel on kõik olemas

„Kui naine ütleb, et ei soovi kingiks mitte midagi, mõtleb ta tavaliselt – kingi ehteid.“ Nii kirjutas WildWoman mõni aeg tagasi enda Facebookis ja noh… eks seal on vist tõetera sees. Naistel lihtsalt ON mingi geneetiline nõrkus ilusate väikeste säravate asjade suhtes.

Kui sa kingisaaja maitset veidigi tead ei saa ilus ehe tuua muud emotsiooni kui imetlust. Ja sõbrannade-sugulaste puhul ikka ju umbes tead, kas ta valib pigem suuremad-efektsemad või tagasihoidlikumad asjad, kas ta tahab hõbedat või kulda, mis värve ta kannab… Või kui ei tea, saad mingi neutraalsema ehte kasuks otsustada.

Või siis kinkida midagi ajatut – näiteks autoriehe. WildWomanis on Eesti disain täiesti olemas, terve ehteseeria, mille seast leiab metsikumat kui ka tagasihoidlikumat, kuidas parasjagu vaja on.

Või siis peita ehte sisse ära mõni sõnum või soov. Igal kristallil on ju enda tähendus. Saad siis selle järgi vaadata, mida sõbranna ellu saata soovid, või siis lihtsalt vali miski, mis tundub temaga sobivat või on näiteks tähtkuju järgi tema kivi…

Ühesõnaga, et mitte juttu liiga pikaks ajada, valisin mõned asjad välja, mida ise võiksin kinkida. Vaata ja kommenteeri, kuidas sulle meeldiks.

Ja tegelikult võid ka ise endale jõulukingi valida! Selleks mine lihtsalt WildWomani lehele, otsi üles hõbeehted, vali enda lemmik välja ning pane selle link kommentaari. 16. detsembril loosib WildWoman siit ühe õnneliku, kelle jõulusoovi täide viib.

PALJU ÕNNE MAARJALE, KES VALIS ENDALE IMELISED HÕBEKÕRVARÕNGAD!

Mina valiksin kingituseks sellised

(Hindadest, muide, saab marimelli koodiga 10% alla!)

Sõbrannale – sellisele, kes on pigem õrnem tüüp, selline malbe ja armas

Särav ja lihtne roosa kvartsiga ripats, kett ka juurde, kokku 79€

Sümboliseerib armastust, emalikkust, naiselikkust, siirust, soojust

Tähtkujud: Jäär, Sõnn, Kaalud

Sõbrannale, kes on julge, temperamentne, naiselik

Granaadiga kõrvarõngad, milles üks on ühtmoodi ja teine teistmoodi. WildWomani enda disain. Hind 85€

Sümboliseerib kirge, seksi, naiselikku väge, elujõudu

Tähtkujud: Lõvi, Kaljukits, Veevalaja

Sõbrannale, kes on ärimutt või no selline kontoriinimene

Sinise topaasiga hõbekõrvarõngad. Need on ka WildWomani enda disain ja sellised „minimal“, aga samas efektsed. Olen neid ise ka proovinud, seega julgen soovitada – on kerged ja mugavad! Hind 125€

Sümboliseerib kommunikatsiooni, suhtlemist, mõtteselgust, sihikindlust

Tähtkujud: Jäär, Neitsi, Ambur

Emale või sellisele emalikule naisele

Kaks varianti, natukene odavam ja natukene kallim…

Ametriinist kee – peaaegu nagu klassikaline pärlikee, aga ei ole! Värvilised ametriini kivikesed mõjuvad lõbusalt, säravad natuke ning on üldse sellised… ootamatud. Veebipoes on 90 cm pikkus, mis maksab 125 €. Saab mitu tiiru ümber kaela panna.

Sümboliseerib: tasakaal, teadlikkus, tarkus, rahu, selgus, optimism

Tähtkujud: Jäär, Kaksikud, Lõvi, Kaalud, Skorpion, Ambur, Kalad

Jaspisega käekett – üleüldse on käekett kuidagi selline asi, et seda ei raatsi endale osta. See konkreetne käekett on aga WildWomani ainueksemplar ning selle teeb eriliseks kivi, mis on erakordselt ägeda ja keeruka mustriga. Hind 185€

Sümboliseerib: tasakaalu, rahu, naiselikkust, loovust, kaitset

Tähtkujud: Lõvi, Neitsi, Skorpion, Kaljukits, Jäär, Kaksikud

Tädile või neile, kes oskavad hinnata käsitööd

Peridooga hõberipats, mis on tehtud pikkade hõbedatöötlemise traditsioonidega Balil. Balilt tulevad väga paljud WildWomani ehted ning tavaliselt on need just sellised, nagu see ripats – luksuslikud, nikerdustega, pigem massiivsed ja jõulised. Käsitööfännid oskavad seda peent mustrit kindlasti imetleda.

Sümboliseerib: harmoonilisust, häid suhteid, positiivsust, küllust, eneseusaldust

Tähtkujud: Lõvi, Neitsi, Skorpion, Kaljukits

Kolleegile vms naisterahvale, keda võib-olla nii hästi ei tunne

Mingi efektne kiviga hõberipats, vastavalt vajadusele ja rahakotile kas ketiga või ilma. Minu valik on see labradoriidiga ripats ja selle juurde lühike kett. Valik sai selline, kuna ripats ei ole hullult silmapaistev ja kallis, aga kivi on ilus. Pildil tundub ta lihtsalt sinine, aga tegelikult mängib ta valguse käes ning on iga nurga alt natuke erinev, nii et näeb kingitusena efektne välja. Hind koos ketiga 100€.

Sümboliseerib: müstikat, silmaga nähtamatut, kaitset, eneseusku

Tähtkujud: Lõvi, Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad

Ära unusta siis enda lemmiku linki siia kirja panna, sest üks õnnelik saab enda valitud ehte jõuluks endale :)

#KOOSTÖÖ

72 thoughts on “#jõulukingiidee 10 – naisele, kel on kõik olemas

 1. Jäid kohe silma need kõrvarõngad: https://wildwoman.ee/sinise-topaasiga-hobekorvarongad-wme012bt
  Meeldib nii disain kui ka haakusid kohe mitmed märksõnad: ärimutt (:D); suhtlust pean väga tähtsaks igas suhtes; peika, kellega jaanuaris kokku kolin, töötab kommunikatsioonialal; minimalism – olen sellel aastal seda elustiili endas juurutanud (lemmik podcast on The Minimalists); tähtkujult olen Neitsi. Tundub, et need kõrvarõngad on mulle loodud :)

 2. https://wildwoman.ee/vaiksem-roosa-kvartsiga-ripats-p1302 Nii kui ma seda ehet nägin, kõnetas see koheselt mind, et see sobiks ideaalselt mu emale :) Ja nüüd vaatan, et tähtkuju sobivuselt sobib jäärale, seega läks see valik päris täppi. Võidu korral hakkakski see kee just mu ema kaela ehtima, kuna sellised õrnad, aga samas väljapaistvad ehted on täpselt tema teema :)

 3. Minu lemmikuks osutusid need :) https://wildwoman.ee/kuukiviga-korvarongad-e27224kk
  Esiteks sellepärast, et need on ilusad.
  Teiseks sellepärast, et need sobivad minu tähtkujule.
  Kuna meie peres täiskasvanud ei saa kinke kuna mu mees ütleb et tal pole midagi vaja ja mulle ta midagi ei oska osta siis oleksin õnnelik küll kui võit minu kõrvadesse potsataks

 4. Mul on tõesti nagu kõik olemas tegelikult võikdin panna siia ka mitu linki, aga hetkel jätan siiski selle-https://wildwoman.ee/granaadiga-hobekorvarongad-e10617gr

Comments are closed.