Kui tihti teie loosidest osa võtate ja võidate?

PS! Sellel kaanepildil Hedon reaalselt loeb. “Mis mahl see on? Mis siin sees on?” küsis ta ja asus innukalt uurima.

Inimestele ikka meeldib võita ja minul on nii hea meel, kui firmad pakuvad mulle asju, mida loosida, sest saan siis kellelegi headmeelt valmistada :) Ütlen kohe ära, et detsembris… nagu ikka marimelli jõululoos, aga sel korral natuke teistmoodi kui varem :) stay tuned, loosimine toimub sel korral blogis!

Aga hetkel on meil mitu loosimist käimas jälle ja mõtlesin need siin ka välja tuua. Inimeste feedid on nii infot täis, et kõigile ilmselt ei jää silma.

Käisime eile Loodusväe kokkamisõhtul ja nad saatsid kodus ootavale ja kerges palavikus ja köhas olevale Hedonile isadepäeva kombo, mis neil müügis on. PS! koodiga marimell saab kuni isadepäevani 10% kõikidelt toodetelt e-poes alla :)

Saab valida kas isa ja üks laps, isa ja kaks last jne. Igaljuhul oli seal pakis isale mahl ja pähklid, lapsele mahl ja “kohuke”. Hedon sõi pool ära, siis ütles, et rohkem ei taha. Ju oli liiga väekas ta jaoks :) Igal juhul, loosin Instagramis välja kolm komplekti kõikide vastajate vahel, kes annavad kommentaarides teada, mida nemad oma isale sel aastal kinkida plaanivad :) Noh, et teised ka ideid saaks, mida kinkida.

Teiseks on hetkel veel käimas pime-giveaway ehk panime kokku kümme pakki kodus olnud erinevatest toodetest ja loosime neid suvalisel hetkel välja. Hetkel on ainult üks loositud, seega.. võimalust veel on.

https://www.instagram.com/p/BpkNUI7gFga/

Ja siis, esmaspäeval teen ära ka LEGO loosimise, kus keegi saab oma lapsele võita rongikomplekti, mis SÕIDAB ja on megatuus ja ma ei tea, Hedon reaalselt mitte millegi muuga päevad läbi mängida ei viitsi, aga sellega.. Tunnist tundi, ehitab ja siis vaatab kuidas rong sõidab, ehitab natuke veel ja jälle vaatab. Ideaalne jõulukingiks (kes võidab, see saab säästa kohe omajagu raha!).

https://www.instagram.com/p/BpcX6xCAsvW/

Kui tihti teie loosidest osa võtate ja võidate? Kas olete mõnes marimelli loosis võitnud? Mida?

12 Comments

 1. Ütleme nii, et võtan osa siis kui auhind tundub vajalik või kui tean, et saan kellegile selle auhinnaga rõõmu teha. Lihtsalt niisam lampi ei näe mõtet osa võtta.
  Viimane võit oli sinu blogi kaudu. Need vestluskaardid/mängukaardid. Väga meeldiv üllatus kui kirja sain, olin juba unustanud, et üldse mingi loos on
  Ootan huviga millal nad meile koju jõuavad, et saaks pimedaid sügisõhtuid sisustada :)
  Nii, et tänks, et teed ja viitsid jamada (:

 2. Instagrammerite ega blogijate loosimistes pole kunagi osalenud ja ei kutsu nagu ka. Mitte et ma eriline rikkur oleks aga need asjad on kõik sellised, et kui midagi tõesti tahaks, saan ka ise endale osta.
  Kuigi tegelikult olen vist üsna õnneliku käega, sest nendel ülivähestel kordadel, kui üldse mingitest loosimistest osa olen võtnud, ma suht alati ka võidan :D Ehk siis lapsena kunagi 25eeki lotoga ja barbie riided etv lasteekraani kaudu. Ja korra võtsin täiesti spontaanselt osa ühest raadiomängust, kus võitsin kontserdipiletid – toodi kulleriga koju (ajal, kui see polnud üldse tavaline) ja üllatusena oli lisaks pudel kvaliteetset vahuveini. Seega teiste suhtes on ehk ainult aus, et eemale hoian :)

  Täna täiskasvanuna olen tarbijana hästi valiv, mingi tasuta tilulilu ei ahvatle ning ajal, kui ümberringi on niigi palju mõttetut ületarbimist, siis olen eriti kriitiline igasuguste pimepakkide suhtes.

 3. Ma võtan loosist osa, kui kingitus pakub huvi :) kui mul seda vaja ei ole siis tavaliselt ei osale kah. Kahjuks ühtegi marimelli loosi veel ei ole võitnud :(

 4. Võtaks hea meelega osa,aga kahjuks toimuvad kõik loosid facebookis ja instagramis,neid aga mul ei ole.Ja kui olengi kuskil loosis osalenud,siis võitnud küll ei ole.

 5. Minul oli eelmine aasta väga huvitav kogemus, lugesin teie blogi ja oli ka kas isadepäev või jõulude eelne aeg ning juttu oli rahakottidest ja tootjast nimega VonBaer. Kohe googeldasin ja uurisin selle kohta, tundusid ilusad ja põnevad tooted, nii panin minagi selle listi, et just seda sooviks kaaslasele kinkida.
  VonBaeri fb leht tegi ka loosimängu, millest muidugi osa võtsin. Ja ma VÕITSIN! Imeline ja imeline kink ja just õigel ajal!
  Mul oli kaaslasele tegelikult mitu kinki, juhtus lihtsalt. Talle ma seda ei öelnud, aga plaanisin meie kodus jõuluvana mängida ning vanemate juures samuti. Kink ilusti pakitud ja kaasa võetud. Kodus andsin esimese kingi üle, ta oli megarõõmus (see oli sportlase tervisekontroll)! Minu vanemate juures oli lihtsalt jõuluistumine, kinkideta. VonBaeri toote plaanisin tema vanemate juures kinkida. Jõuluhommikul kaaslase emaga rääkides uurisin maad, mis jõuluvana pojale toob? Ja vastuseks oli RAHAKOTT! Mul pidi süda saapasäärde vajuma ja oma kinki ma otsustasin sellel hetkel mitte üle anda. Hetkel kingitus endiselt riidekapis peidus ja ootamas, sel aastal plaanin KINDLASTI selle üle anda!

 6. Mina olen facebookis päris usin loosidest osavõtja ja olen palju kordi ka võitnud. Just võitsin ka marimelli loosis – fonterego vestluskaardid siis. Kätte pole veel saanud, aga loodetavasti varsti.

 7. Mina võtan osa loosimismängudest reaalselt ainult siis, kui auhind mulle huvi pakub Niisama jagamise ja lihtsalt võitmise pärast ma seda ei tee. Küll aga pole õnn mulle mitte ühtegi korda naeratanud ju lihtsalt ei vea

 8. Osalen harva, mõned korrad aastas võibolla. Tavaliselt siis kui väljaloositav asi mulle väga-väga huvi pakub. Ja isegi siis teinekord otsustan mitte osaleda, sest kui ei võida, olen tükk aega õnnetu :( Seni ei ole õnnestunud mitte ühegi blogiloosi kaudu midagi võita.
  Osalen ainult blogides toimuvates loosides, FB ja Instagrami loosid jäävad minust puutumata. FBs käin harva ja ei taha seal ka lihtsalt läbustada (kõik loosid on üles ehitatud “jaga, kommenteeri, täägi” jne). Instagrami kontot mul ei olegi.

 9. Sama lugu,kuna pole fb kontot ega ka instat siis osaleda ei saa ja pole ka kunagi võitnud mitte üheski auhinnamängus:(

Comments are closed.