#MyHitsAwards PÄRLID & ÄMBRID

Ma olen jälle pettunud. Ma ei tea, mida ma üldse ronin nendele üritustele ja näen vaeva ja ootan ja eeldan teistelt midagi, kui iga jumala kord on see sama jama. On umbes 1% inimesi, kes hindab korraldajat piisavalt, et endaga vaeva näha.

Nagu päriselt, ma ei saa aru. Kui kutsel on kirjas what the bling, siis kuidas sa ei suuda mitte midagi endale selga leida? Mul on niisamagi kapis neli kleiti, mida ma oleksin võinud selga panna. Tahtsime täiega ägedad välja näha ja valisime endale Gowri moemaja, kes meid riietas, et mitte olla liiga tavaline.

Kiire kommentaar ka minu kleidivaliku kohta, nägin juba nurinat, et mu pekised käed kraapisid silma ja ma uppusin sellesse kleiti?!

Jah, ma tean ise ka, millised mu käed on, ma ei ela peeglita kodus. Peegleid on ka mujal. Tean, tean. Aga mul ei olnud mitte midagi sobivat sinna peale panna. Mingi suvaline pintsak lihtsalt polnud see. Ja kuna midagi ei sobinud, võtsin riski ja läksin ilma. Ja ma olen rahul. Mu meelest olen ma püss!

Ja kleit on teadlikult “liiga pikk”, mitte, et ma sinna upuks. See on minu järgi tehtud täpselt mulle sobivaks, kuidas ma saaksin sinna üldse uppuda?

Ma arvasin alguses tõesti, et see Myhits on mingi mega glamuurne punasevaiba pidu, tegelikult oli see alakate kokkutulek, aga see selleks. Ma pidin ämbritest ja pärlitest kirjutama.

Ma tahtsin algul teha kümme parimat ja kümme halvimat, aga.. keeruliseks läheb, kui kohale tuli lihtsalt MASS keskmiste riietega.

Mu kõige lemmikum outfit oli seljas Genkal. Mulle tundub see tavaline print, kollase-pruuniga, mis jätab mulje nagu tal oleks kortsutatud kuldne paber seljas. Super. Megalaik!

Kõik fotod Erlend Staub

Kiidan neid, kes vaeva nägid ja midagi blingi suutsid välja otsida…

Kiidan neid, kes olid vaeva näinud, aga polnud bling

Galeriis oli kokku 255 pilti, kui need kümme välja sealt võtta, siis tegelikult võib öelda, et kõik ülejäänud olid lihtsalt mõttetud ja ei hakanud kuidagi silma. Suures plaanis polnud kedagi erilist.

Kolm ämbrit

Muidu alati glamuurne ja imeline ja särav (vaadake kasvõi ta Instat) Elina Netšajeva oli tulnud vist ratsavõistlustelt. Jah, tore, silmad on värvitud ja juuksed sabas, aga.. nagu päriselt?

See outfit jäi vähemalt silma, aga just sellepärast, et on KOHUTAV! Kui sul on nii lühike kael, siis ära kanna sellist asja. Pealegi pole need chokerid ammu enam moes. Mis karv? Mis jalanõud? On need püksid või kleit? No ühesõnaga, mulle ei meeldi ja minu silmis sellisele üritusele väga kehv valik.

Staarjuutuuberid, kes võiks või peaks olema kogu sellele lastekarjale eeskujuks, tulevad punase vaiba üritusele tennistega, suvekleidis ja.. Mis kuradi pitsasjad need on? Ainuke, kes siit eristub on Liina, kellel on meik sobivalt särgiga tehtud ja särk on glitter. Viis pluss. Näha on, et inimene on läbi mõelnud, mis ta teeb. Seelik muidugi on liiga lühike, aga see selleks. Teised kõik miinus viis.

Minu meelest on nad kõik mingi NYXiga üle valatud, kas tõesti polnud siis ühtki glitter värvi, millega vähemalt meik teha?

Erilised miinuspunktid saadaksin veel sellele sinise särgiga neiule, Sidnile, kes minu teada elab ja toimetab omadega Soomes, kus kindlasti on glitter valik kordi suurem kui meil siin Eestis. Väga kurb, et vaeva ei nähta.

Ühesõnaga, jääb mulje, nagu kõigil oligi pohhui. Mis kleit? Mis meik? Suva. Lähen teen 20 minti oma meet&greeti ja asi ants.

Kas vaatasite pilte? Kes silma hakkas, kes eriliselt äge välja nägi, kes üldse ei meeldinud?

42 Comments

 1. Ma arvan, et te olete vanad ja tänase päeva trende ei tajugi. Hetkel ongi mood selline ja viimase pildi tydrukud kôik kenad ja blingid omamoodi. Bling ei ole ainult glitter ja litter!

  1. Ma olen võibolla vana jah, aga “what the bling” ei tähenda mu jaoks kitlit ja tenniseid :D Ei tohiks kellegi jaoks tähendada.

  2. Ma olen nõus, et bling pole ainult sädelus, aga samamoodi olen nõus ka Marimelliga, et vahet pole kuidas blingi defineerida – viimasel pildil seda pole. Ilusad ja armsad on kõik tüdrukud küll, üldse ei vaidle.

   Blingi ei peagi edasi andma ainult sädeledes niiviisi, et vastutulijad pimedaks jäävad. Seda saab ka aksessuaaridega edasi anda. Ainult glitteritega kleit üksi jääb ka minu meelest lahjaks. Näiteks postituses välja toodud piltide põhjal oli minu meelest kõige rohkem teemas Elina Born.

   Aga ma olen see, kes terve nädalavahetuse võimalusel pidžaamas veedab ja kes üldse blingist midagi ei tea, nii et ma väga kõvasti igaks juhuks üldse ei kraaksu.

   Leenu käsivarred ka ei häirinud. Siin olenebki vähemalt minu jaoks palju ka inimese enda suhtumisest. Jah, pole kõige peenikesemad käsivarred, aga Leen teab seda ju isegi. Ja tal on ükskõik ja on rõõmus ning seda kiirgab ka pildilt ja muudab need käsivarred kuidagi…tähtsusetuks?

   Minul on ka just käsivarred probleemseks kohaks, aga mina ei suuda sellest üle olla ja väga põen oma käsi ning varrukateta pluuse naljalt ei kanna. Vot mina näeksin kindlasti sellise kleidiga välja selline, et kõikidel oleks valus vaadata, sest mu enda nägu reedaks ebamugavust ja ebakindlust.

  3. Täiesti nõus. Loodetavasti siis ollakse ka nii mõistvad, kui enda tütred ja poeg sellesse vanusesse jõuavad ja mõni “lihtsalt oma arvamusega” blogija nad ilmarahvale vaatamiseks üles paneb “ämbritena”, seejuures inetuid kommentaare jagab.

  1. Nii? Ma tean. Minu käsi polnud nii suur :) ja ma tean, et see käsi oli nö murekoht, aga mis teha kui mul ei sobinud sinna peale midagi..

 2. Te nägite ikka super ilusad välja, see kleit istus sulle valatult!!!
  Galeriid vaadates…wtfk….Paljud lapsed ka paremini riides kui täiskasvanud!Mõned leidnud kapist vähemalt veidi viisakama hõlsti aga mõni tädi tulnud suvalise sviitriga, üks lausa puuvillase üliigava tsärgi ja veel koledamatr teksadega. Ok kui blingis aru ei saa, otse kapipõhjast kleitki välja…mitte kodupluus.
  Need laste eeskujud…selle sinise pluusiga näitsiku emps vist üldse ei vaadanud, millega laps kodust välja tuli.

 3. Sa kommenteerisid siin postis vaid inimeste riietust. Saan aru, et te oletegi selle enda nö tööks võtnud. Aga enamus inimesi see siiski ei huvita, mida teised kannavad. Tahaks teada ka teie kogu ürituse muljeid

 4. Ma teisi pilte polegi näinud ja sellest üritusest kah midagi ei tea, aga siinolevatel Born üksi nägi väga hea välja. Meelis ka, tuleb tunnistada.
  Sina, Leenu, näeksid ka hea välja, kui sul poleks jätkuvalt oranž nägu ja kui su kleidil oleks varrukad. See pole vabandus, et sul pole midagi kleidile peale panna olnud. Kui sa tead, et see käelott on su murekoht, siis valid teistsorti hilbu. Sa eriti ei paista valivat, ega see pole esimene kord. Lasknud seal moemajas siis kleidile mingi varrukas peale monteerida, pole teab mis raketiteadus ometigi. Selle ühe foto järgi tundub, et kleidilõige pole ka päris vastav sinu kehakujule, aga ega väga viga ka pole.
  Mõnikord on lihtsalt kahju, et meespool varjutab stiilsuselt naispoolt, kuigi viimasel ajal pole see vahe enam nii märgatav

  1. +1
   Nagu Sa kommenteerid seda neiut, kelle kael on liiga lühike selle outfiti jaoks, siis ma ütleksin samamoodi, et Su käsivarred on liiga paksud selle kleidi jaoks. LISAKS- Sina ju lasid selle kleidi teha täpselt enda järgi, seega… ???!!!

  2. No ja nagu ma olen juba korduvalt öelnud – maitse asi. Mulle ei meeldi üks, sulle teine. Kõik ei saagi kõigile meeldida, siis oleks midagi valesti :D

 5. Sa ikka mega moeguru Ma ei saa aru üldse miks sa arvad ennast pädev olevat teiste riietust hindama kui ise ei oska vabsee riietuda. Ja jumal tänatud et Meelis seda jubedat hunnikut glitterit endale selga ei pannud, muidu oleksite mõlemad õudsad välja näinud.

 6. Sirvisin pilte ja pean nõustuma, et enamus vaeva polnud näinud.

  Mari-Leeni kleit ei sobinud just varukate puudumise tõttu. Mäletan, et Sul oli kunagi kuldne-must litritega kleit (ehk M.Sikkali oma) ja vot too kleit sobib Sulle.

  Mellisel vinge outfit välja arvatud pluus, mis on nagu kelneril. Loodan, et jätab pintsaku endale.

  Nimekaim Liina nägi lahe välja, va meik ja soeng.

  Meeldis Marie-Lisett Tauts oli armas, natuke blingi ja lahe soeng.

  Kelly Sildaru on alati stiilne, tal vist alati Iris Janveri kleidid ja väga mööda ei pane.

  Halvimaid polegi välja tuua, sest enamus polnud pingutanud.

 7. Tegelikult eelnevale kommentaarile tooksin välja need jubedad H&M x Moschino tobedad dressid nt Maian ja Arop. Saan aru, et neil oli reedel PR üritus, aga kohe dressidega üritusele no ma ei tea.

  1. Nõus. Dressidega rahvas oli kõige hullem. Mulle väga meeldib nende youtuberite (viimasel pildil) riietus, need tennised sobisid mega hästi Mariale 5+. Sinu kleidi kohta nii palju, et see lõige ei sobi üldse sulle ning kleidi pikkus on vale sinu jaoks kahjuks!

 8. teie nägite megad välja, super outfitid mõlemal!!! ja üliilus kleit, leenu :)
  kahju, et paljud ei viitsinud vaeva näha…mulle jäi elu24 galeriid vaadates silma veel lauri pedaja pruut, kes oli reaalselt kampsuniga tulnud:D nagu miks siis üldse punasele vaibale veel poseerima minna, kui täiesti tavaliste igapäevaste riietega peole tullakse, piinlik!!

 9. Selles osas nõustun, et ma ootasin ka mingit glamuurset üritust. Ja mida ma nägin? Saalitäis lapsi, dressid, tossud.
  Aga pidu ise tundus vinge.

 10. Mega stiilsed nägite välja. Sa oled nii enesekindel siin pildil, et ei pane midagi muud tähelegi.

  Ja kurb tõesti, et vaeva ei nähta.

  Mulle meeldib teie juures see, et te lähete alati täie ettevalmistusega üritustele.

  Ja tore, et see postitustesari on tagasi.

 11. Ma ei saa üldse aru, miks te sinna läksite? Kui seal on youtuberite meet&greet, siis juba ette teada, et suurem osa osalejatest on alaealised. Üleüldse tundub juba algusest peale see üritus väga lambine.

 12. Ainus àmber oli sel yritusel Meelise pluus. Oi jummel kui jube see seljas kõik tal kokku nägi miks ei oleks voinud all olla lihtne yhevärviline pluus?? No nii ylepakutud taas ja yldmulje lihtsalt odav ja maitsetu.
  Leenu oli ok isegi seekord.

  1. Maitse asi. Nagu mulle ei meeldi mõni kleit, ei meeldi sulle Meelise särk. Meie meelest polnud ülepakutud. Kvaliteetne kraam ja tegelikult lihtsalt klassika :)

 13. Ma ei saa küll aru, mis neil käevartel viga on. No vaatasin veelkord pildi üle, täiesti ok.

 14. Meelise ülikond oli ok, pluusiga koos oli ikka nagu kloun. Sinu kleit oli lihtsalt kuidagi vale, no ei ole sa mingi pikk ja sihvakas inimene ja vot ei saa ka selliseid riideid kanda, mis nende puhul toimiksid. Käsivarred on täielik no comments. Pildil pole küll näha aga kas sul pole isegi kingi jalas ? Kontsaga päris kingi ma mõtlen, tundub nagu mingid lambised kaunad oleks jalga aetud, et pikk kleit ja keegi ei näe.

  Kui ürituse promona saadetakse laiali ketse, siis see on mu meelest päris hea vihje, et mis sorti üritus tulemas on… ja nagu näha, siis kets ja tennis olidki coolid ja teie puhul kukkus jälle nii välja nagu ikka. Pingutasite nii, et veri ninast väljas ja no ei ole cool, ei ole.

 15. See on väga koomiline kuidas üht spordisaalis toimuvat lastepidu kaks täiskasvanud inimest nii tõsiselt võtab.
  Suurhall polegi koht, kuhu maruviisakalt riidesse panna. Kutsel polnud ju black tie märget. Olge mõistlikud. Inimesed panevad selga, mis nende meelest on bling ja spordihallis puhas dress seda just ongi.

 16. Minu arust teie riietus on t2iega wooow…pyssid olete..v2ga vinged olete…teised nagu jah..tavalised..saadrt ei vaadanud aga ootasin blogi

 17. Vaata see outfit, mille kohta kirjutasid nii: See outfit jäi vähemalt silma, aga just sellepärast, et on KOHUTAV! Kui sul on nii lühike kael, siis ära kanna sellist asja. Pealegi pole need chokerid ammu enam moes. Mis karv? Mis jalanõud? On need püksid või kleit?

  See tüdruk võiks täpselt samamoodi vastata, nagu sa ise vastasid. Et ta teab ise ka, milline ta kael on ja ta ei ela peeglita kodus. Aga tal ei olnud mitte midagi sobivat sinna peale panna. Mingi suvaline pintsak lihtsalt polnud see. Ja kuna midagi ei sobinud, võttis riski ja pani selle. Ja on rahul. Enda meelest on ta püss!

  Sinu jaoks see vabandus kehtib. Teised aga näevad välja KOHUTAVAD :D Wtf?

  Üks pilt Su galeriist meenutab kangesti blinkivat sushirulli :D

 18. Kuidassa ise liigitaksid enda outfiti eelmise aasta tallinn fashion weekil? See, mis kergelt halli kardinat meenutas.

  Ämber või pärl?

  1. TFW ja MyHitsil oli justkui vahe, eriti kui seal oli dresscode! Ja ma ei toonud siin välja suvalist rahvast, kes tuli 13aastastega meet&greeti tegema, vaid nendest, kes said kutse!

 19. No ütleme nii, et osad, kes ei olnud siis riietatud nii väga blingi olid siiski palju ilusamalt riides, kui teie. Jajaa, nüüd ütled, et jahh maitse asi. Teisi võib kritiseerida aga kui teie poole peaks mingi kriitikanool lendama, siis on valus.

  Ega tuntus või koostöö või selga õmmeldud kleit ei tähenda alati stiili. Ja justnimelt kui on selga õmmeldud kleit, peaks ta istuma perfektselt. Sellega on küll näha, et kiirelt kokku klopsitud. Pigem oleksite võinud minna tavalise kleidi/pükste-triiksärgiga ja näha ilusad välja kui, et otsida ja pingutada nädal aega ja lõpuks näete välja ikka nagu…

  1. Võib ikka meie kohta ka öelda. Eks minulgi ämbreid ette tulnud ja ega kõik ei saagi kõigile meeldida. Mul ei ole valus kui keegi ütleb, et ma olen paks või mu käed on pekised, ma jätkuvalt veel näen end peeglist :)

   Ja ma ei kritiseeri teisi, ma avaldan arvamust oma maitse kohta :D

Comments are closed.