Kuule, vali sekspesu endale..

#KOOSTÖÖ

Kui tihti teile öeldakse, et ole hea, vali sekspesu endale ja maksma ka ei pea. Ma olen tegelikult varem lust and love’i e-poest ka kirjutanud ja sel korral pöördusid nad ise mu poole ja pakkusidki, et kuule, vali sekspesu endale..

Mul on selle sekspesuga selline teema, et kõik näeb pildil parem välja kui minu seljas. Üldse mitte seepärast, et ma oleksin 20kg raskem kui tavaliselt piltidel olevad modellid, vaid mu keha on.. ebastandardne oleks vist kõige õigem sõna.

Ma ei saa kanda klassikalisi püksikuid, sest mulle ei meeldi selline “katrikatsilook”, no offence, mulle lihtsalt ei meeldi need kaenlaauguni venitatud mudelid ja mul ei oleks kõhunahka kuskile peita, et see ka apetiitne välja näeks. Seega, pean ma alati valima midagi.. tavalisemat. Nagu ma just mõni aeg tagasi kirjutasin, on mu lemmikud igasugused bodyd, eriti alt lahtised.

Mitte, et me Meelisega mingeid sõbrapäeva kinke oleks teinud, aga pakk jõudis üsna õigel hetkel kohale. Kuna meil on seda sekspesu ka juba omajagu tekkinud ja pesu kohta ma just ütlesin, et pigem eelistan bodysid, siis valisin sel korral hoopis meile mõlemale sootuks midagi muud..

Ma saan aru, et teie esimene mõte on see, et ma olen nagu sink võrgus sellega, aga mulle on alati meeldinud harnesse ka niisama kleitide peal kanda.. Lisaks oli meie pakki pistetud ka erinevaid “huvitava disainiga” kondoome ja muud vajalikku voodimängudeks.

Ja kuigi võib tõesti tunduda, et mina nendes nöörides ei ole apetiitne, siis.. Meelis nii ei arvanud. Nagu ma juba mingis postituses varem mainisin, ei seksi me kindlal päeval ja kellaajal. Ühel hommikul kui Meelis läks Hedonit lasteaeda viima ja Hedelin jäi pärast hommikust piima uuesti tukkuma, tõmbasin ma endale selle selga, panin peale hommikumantli ja olin nagu mega casual #mina siin telefoni skrollimas”, kui Meelis tagasi tuli.. Ütleme nii, et oli särtsakas hommik!

Meie pakis oli üks ülihea lõhnaga “erootiline massaažiõli” – aga seda proovides – miks ma ei või seda niisama kasutada pärast pesu? See muudab naha reaalselt siidiseks. Muuseas, tegemist on Kanada pereäriga, õli on 100% vegan ja ülilahedas plekkpudelis. Lõhnab mandliselt, jasmiiniselt ja värskelt nagu greip või laim. Nii, et.. isegi enne seksi massaaži tehes saab tuppa hea lõhna tekitada :)

Kusjuures, rääkides üldse mänguasjadest, siis..

Meil neid ülearu palju pole. Nii nagu mul seisavad tupekuulid koos vibradega kotis (millest viimased saavad korralikult vatti..), siis Meelise öökapil on jätkuvalt “putukapüüdja” ehk tenga muna, me oleme neid kõiki proovinud, aga jäänud ikkagi truuks.. ma tahaks öelda klassikalisele seksile ehk teineteisele. Kuigi tuleb tunnistada, et mõnikord on lihtsam “korraks üksinda ära käia”, eriti kui neid seksiaegu klappima ei saa, aga isu on :)

Ma praegu lappasin lust and love lehel ringi ja sattusin paari päris toreda toote otsa..

Portselanist dildo – seda on võimalik veega soojendada ja külmendada, et saaksid kogeda erilisi sensatsioone. Tundub igal juhul põnev.

Lambipirni masseerija – põnev disain ja kui ma lugesin seda tutvustust, siis jäi silma, et sellel on transpordi lukustus – seda oleks mul kunagi vaja olnud kui üks vibra käsipagasis põrises mis hirmus ja ma pihta ei saanud, mis see väriseb.. kuniks ta tühjaks sai ja mul ka pirn põlema lõi..

Kullast dildo – kui oled kulla armastaja, siis see on midagi sulle.

Kui me kunagi oma kodu ostame, siis selline diivan oleks päris äge disainielement magamistoas ja vähesed teaksid, milleks see tegelikult mõeldud on :)

Vali mida hing ihkab. Sooduskoodiga MARIMELL saab 15% allahindlust ka!

Kuidas teil need asjad lahendatud on? Millal seksite kui lapsi on rohkem kui üks? Ma mäletan, et juba aastaid tagasi oldi šokis, kuidas me seksime kui Hedon kodus on.. Miks ma pean siis seksima, kui laps kodus on? Mis mänguasjad teie öökapil vedelevad?

3 thoughts on “Kuule, vali sekspesu endale..

 1. Meil lapsi ei ole aga on väga memmekas kass .
  Aga seksime tavaliselt siis kui isu on või tuju.. reeglina peale tööd kui üksteise kaisus oleme . Öökapil on meil tavaline vibraator, sõrmevibraator, vibreeriv õli, peeniserõngas ja mõned huvitavad kondoomid. Siiski oleme jäänud rohkem klassika juurde ja naudime teineteist. Vahest aga on mänguasjad abiks kui ühel pole “laine” peal aga isu on, siis nendega saab aidata üksteist õigele lainele.
  Eelmises suhtes polnud ühtegi mänguasja ja voodielu oli igav- üks või kaks poosi. Mees sai, mina ei saanud ja ega lõpuks ka enam ei nautinud. Pigem tüütu kohustus, mis tuli ära teha. Tolles suhtes oleks mänguasju tahtnud küll aga ainult idee peale oli juba tüli majas .
  Nüüd on seks võrratu. Mänguasjad teevad kuidagi vabamaks kogu selle üksteise nautimise ja ma näiteks seda sõrmvibraatorit kasutan suhteliselt tihti mehele suuseksi tehes, sest siis on kontroll minu käes .

 2. Mul mees armastab kangesti seksi värki ajada nt kui kuhugi minna vaja on. Ükskõik kuhu.. poodi, sünnale, pulma, lasteaeda last viima vms.. No selle 20min ikka leiab, et lõbutseda(lapsed ajame multikaid vaatama, sööma, riietuma vms), isegi ämm on kodus enamus ajast aga õnneks teisel pool maja. Ise ma ka vastu pole(enamus ajast(kui kiire on))
  Päeval, õhtul v öösel ka nagu vahet pole. Valgusega meeldib meile mõlemale rohkem.
  Kahe lapsega pole meil seda seksiisu vähenenud karvavõrdki. Just hakkasime mänguasju ostma üksteisele “üllatuskinkidena”. Nt mehele ostsin alles mõnumuna ulakast kaunitarist, talle hullult meeldis. Dildo/vibra on mul endal öökapis ja mehel paar/kolm asja. Kondoomid on nt need, mis meile mõlemale ei meeldi, seega need nt no-go meil.

Comments are closed.