Lähme pildistama! Veel saadaval viimased ajad augustis!

Nagu te teate, siis Meelis teeb pilti, tulge pildistama! Teeme blogilugejatele eriti soodsa suvise pakkumise ja ühtlasi… Kes juulis-augustis pildistama tulevad, nende vahel loosime välja tasuta sessiooni talveperioodiks – hea jõulupilte tulla tegema vms. Teise tasuta pildistamise loosime välja nende vahel, kes seda postitust Facebookis jagavad.

marimelligapildistama

49€ eest saab tund aega pilte teha, tule koos lapsega, kallimaga, perega, vanaemaga, koeraga… Kellega soovid, võid kutsuda Meelise ka tüdrukuteõhtut, sünnipäeva vms pildistama. Kehtib ikka hind 49€/h. Kui tegemist on Tallinnast väljas üritusega, siis jõuame kindlasti kokkuleppele. Veel on mõned vabad ajad augustis!

Et aeg broneerida kirjuta foto (@) marimellpr.com

Võimalik teha ka stuudios pilte, kuid antud pakkumine kehtib hetkel välipildistamistele.

Ja nagu eelpool mainitud, mine meie Facebooki lehele ja jaga postitust sõpradega ja osaled loosis, kus anname ära tasuta fotosessiooni. Samuti saab üks õnnelik broneerija tasuta fotosessiooni lisaks!

5 thoughts on “Lähme pildistama! Veel saadaval viimased ajad augustis!

  1. Hei!
    Natuke teisest teemast küsimus, aga mäletan, et sul oli üks postitus valgest sügavkülmast võetud kalast, mis oli vist paneeritud vms. Kuidagi ei leia üles seda retsepti, ehk saad aidata?

    1. Ei :) kampaania on juba käinud mõnda aega, lihtsalt ma polnud sellest bloginud…

Comments are closed.