#elulineblogi

Leenu vastab: mõni ei julge ise kringlitki osta, mis me sellest veel räägime..

SAMAL TEEMAL:
Avameelselt svingerdamisest
Meelis vastab küsimustele
VIDEO: Meelis ja Leenu vastavad küsimustele
Naljakas on lugeda kuidas kõik teised meist nii palju paremini teavad. Tekib tõesti tunne, et pole vaja vaeva nähagi selle kirjutamisega, sest on inimesi, kes jätkuvalt teavad paremini kui me ise, kus me käime ja mida me teeme, millal sellega alustasime jne. Aga kuna ma tahan teid ikka harida ka natuke, siis teeme kiirkoolituse:

Kes on svinger

Svingerlus on elustiil, kus suhtes inimesed vahetavad teineteise partnereid. Paarid, kes tegelevad svingimisega tõestavad sellega tihti, et nende suhe on erakordselt tugev. Nad on aru saanud, et on olemas armastus ja on olemas seks. Svingerid hoiavad need kaks asja võõraste partnerite puhul teineteisest lahus. Nad mõistavad, et armastada ühte inimest tugevalt, ei tähenda, et ei võiks teistega voodirõõme jagada.

Allikas: Libertine.Center


Kas imelik/kohatu vms peale pikka suhet ja ainult üksteisega seksimisit polnud seksida võõraga/kellegi teisega kui tavaliselt?

Kui aus olla, siis ma mõtlesin sellele enne, et… kuidas see saab nagu välja nägema? Aga sa ei oskagi seda endale visualiseerida, sest sa ei tea, mida sa sel hetkel tunned. Ma pigem mõtlesin, et issand, kuidas ma vaatan Meelist kellegi teisega. Aga selles situatsioonis olles ei olnud piinlik, imelik, veider. See oli lihtsalt teistmoodi seks kui tavaliselt.

Miks tahate veel sellega tegeleda? Kas ja mida see teie suhtele juurde andis?

Sest nii palju on proovimata. Ma tahaks valida Meelisele naise… Tema tahab mulle valida mehe. Ma ei välista uut paarivahetust, kui tekib klikk.

Mis see juurde andis? Ma armusin uuesti ja iga päev kaks nädalat pärast seda. Ma sõna-otseses mõttes olin ümber sündinud, restardi läbinud. Ma olin armunud ja armastasin iga keharakuga oma abikaasat veel rohkem kui varem. Seks temaga oli kaks korda päevas (varasema paari korda nädalas asemel) nagu pilvedel hõljumine. Ta oli igas asendis nii seksikas mu jaoks, et ma oleksin rabanud teda toidupoes riiulite vahel ja tänaval jalutades ja sõpradel külas olles, kodus rääkimata. See armumise tunne oli jäänud ilmselt tahaplaanile kuigi meil deite on olnud küll. See andis totaalse loomingulise impulsi – meil ilmus augustis iga päev postitus, mäletad?
Kas lihtsalt seksida siis oma partneriga on igav või miks otsida seksi väljaspoolt suhet?

Ma julgen arvata, et eks ajapikku saabki seksist harjumus. Ei ole enam seda kirge, seda “niidan su kohe siin ja praegu jalust, rebin riided seljast” tunnet. Ma ei saa öelda, et seks oleks olnud halb või mõttetu, aga ta lihtsalt oli. Vajaduse rahuldamine. Selles oli kirge kordades vähem kui pärast Berliinis käiku.

Kas sellepärast Eestis kellegagi ei kohtu, et kardate edaspidise suhtlemise/kokkupuute puhul millegi enama teket?

Kuule, mõni ei julge ise kringlitki osta, mis me sellest veel räägime, kui me Brigitte ja Roniga voodisse roniks :D

Megapikk kommentaar:

Kuidas on võimalik, et mõlemale meeldib väljavalitud paar ja mõlemale mõjub oma nö uus partner erutavalt? Suht raske leida või üldse näha sellist paari, kus mõlemad on pandavad. Ja arvestades, et igaühel oma maitse ka veel, tundub nagu leida nõel heinakuhja seest… Kas oleksite nõus svingerdama oma kaaslase meeleheaks ka siis kui enda “svingeripartner” eriti ei eruta?

Teine suht samal teemal kommentaar:

4 võõrast inimest kohtuvad ja selleks, et tekiks tahtmine seksida, peaks uus partner meeldima sel määral, et tahaks temaga seksida. Nt kui Meelisele meeldivad nõtked, saledad, kumerustega naised, seksikat keha on seksi ajal atraktiivne vaadata, aga teisele mehele ei meeldi üldse korpulentsed ja paksude kintsudega ja madala lameda rinnaga naised. Keegi peab neist neljast kompromissi tegema ja halastusseksi harrastama, samal ajal kui oma partner on visuaalselt vaimustuses oma uuest partnerist. Ma usun, et nii juhtub svingerdajatega päris tihti.

Või näiteks sel teisel mehel on puseriti kollased hambad ja äärmiselt totakas naer, või on kehatüübilt valge ja kõhetu ja tal on peenikesed, peaaegu läbipaistvad sõrmed või poolkiilakas aga seda varjatakse pikema totra tukaga, mis on õhuke ja seksimise ajal liigub nagu tolmuhari. Kuid üldjoontes svingerdamine on mu meelest turvaline, kui seda harrastada tahetakse, sest enivei, vähemalt 1 kolmest peab harrastama halastusseksi. Väga kahtlen, et kõik neli inimest on koheselt nii vaimustuses ma uuest sekspartnerist.

Vot, siin vist ongi asi selles, et me ei seksi välimusega, vaid inimestega. See meie paar oli keskmine saksa paar. Ilust kordades kaugemal kui meie. Aga sul kas tekib inimestega klikk või ei. Ja see klikk ei tule tema juuksevärvist, nahatoonist, jalanumbrist või haridustasemest. Meie nägime neid seal klubis meist möödumas, vaatasime teineteisele otsa sellise kavala pilguga “mhm, nemad võiks ju küll sobida..” ja sinna see jäi. Nägime neid hiljem uuesti ja lihtsalt liitusime nendega :)

Võimalik, et me Meelisega ka teame ja tunneme teineteist piisavalt, et teada, kes on meie jaoks no-go ja äkki meil on sarnane maitse siis. Ma ei tea. Aga üldiselt jah, see on ikka klikipõhine, kas tekib huvi või ei. Kas on see miski paaris või ei.

Svingerdamise üks põhipunkte on see: kui üks ütleb ei, siis see tähendab ei. See tähendab, et kui ühele meist midagi ei meeldi, siis teine ei saa solvuda või jalgu trampida. Nii lihtsalt on ja teise arvamust tuleb aktsepteerida. Isegi kui see sulle ei meeldi.


Kas te olete hiljem selle konkreetse paariga suhelnud ?

Ei.

Kui vanad nad olid ?

Arvan, et meievanused või paar aastat peale.

Olen lugenud, et svingerdajad seksivad väljavalitud paaridega siiski eraldi tubades. Kas peabki nii, et ühes voodis ja teine pool jälgib/vaatab või saab eraldi ka?

See on kokkulepete ehk reeglite küsimus. Inimesed ja nende huvid on erinevad. Üks mis kindel, sellistel pidudel või sellistes klubides, ei pea üldse seksima kui sa ei taha. Sind võibolla erutabki see, kui saad teisi seda tegemas vaadata. On neid, kes võtavad endale kolmandaks mehe, on neid, kes eelistavad naist. On neid, kes tahavad teha asju suuremas kambas ja neid, kes tahavad seksida kõrvuti ja neid kes tahavad seda teha eraldi. Selles tuleb muidugi eelnevalt omavahel kokku leppida, et mis on go ja mis no-go.

Kirjutasid et kohtumine svingerdajatega lõppes õhtusöögiga, seksini ei jõudnud, kelle poolt see tõke tuli. Oletan, et svingerdajad tahavad, et nendega kellega seksivad, oleks partner siiski seksuaalselt atraktiivne.

Kas sa hüppad kõigiga voodisse keda kohtad või kes sulle atraktiivne tundub? Meie sel hetkel lihtsalt ei soovinud edasi minna nendega. See oli meie ühine soov. Ma just küsisin Meeliselt, et kuule, miks me edasi ei läinud, et kumb meist seda ütles. Ja ta vastas samuti – meie ju otsustasime, et jätame selle järgmise päeva kohtumise ära.

Seksuaalne atraktiivsus – see on sama lai mõiste kui mis värvi on armastus.

Teadlaste hinnangul tajuvad naised kohe kas tegu on südametemurdjaga või ei, sest seda väidetavalt reedab nina suurus. Mida suurem nina, seda kõrgemale viib see testosterooni taseme. Või mingi teine uuring ütleb, et naistele mõjub see kui mehed kuulavad muusikat. Või neil on sarnasus nende vennaga või mehe süüdlaslik pilk või kui mees on megaego.

Ehk siis, see mis sulle on seksuaalselt atraktiivne, võib olla minu jaoks totaalne killer ja see, mis mind käima ajab, võib sulle tunduda täiesti utoopilisena. Ja nagu ma ka varem kirjutasin, kogu selle kompoti juures on oluline SEE MISKI.


Mis elamuse sa said, oli see hea, halb, harjumatu, kas jälgisid Meelist või keskendusid oma tegevusele?

Tead, see oli nagu esimene seks, kogenematu. Sa ei oska midagi oodata, sa ei oska päris täpselt käituda, kõik tundub uus ja imelik. Kuidas olla, kuidas teha, mida öelda, kas üldse öelda.

Kui ma novembris esimest korda sellisesse klubisse läksin, siis olin suht ahastuses, mida ma selga panen (dresscode oli sexy lingerie; väike must kleit on tavaliselt lubatud, aga mitte alati!), läksingi kleidiga ja tundsin end selles hästi, sest olin kaetud. Teist korda klubisse minnes läksingi pesus, sest sain aru, et mitte kedagi ei koti mu mingi kõhuvolt või lühikesed jalad. Täna võiksin ma astuda sina klubisse sisse, end lahti riietada ja alasti baarist veini küsida, sest reaalselt, kedagi ei kotigi. See ei ole mingi missivõistlus kuhu sa lähed, see on.. ma ei tea, ma ei taha kõlada mingi eneseotsingu guruna, aga pigem koht kus energiad kohtuvad.

Rannas käime me bikiinides, eks? Seal on see okei. Miks siis pesus klubisse minek imelikumana tundub? Katab pesu sama palju/vähe kui bikiinid. Pealegi, tunnen mina end pesus seitse korda seksikamalt kui bikiinides. Meelis ütleb ka et, pigem eelistab mind näha pesus, kui bikiinides.

Elamusest ma juba kirjutasin – ma sain reaalselt sellest õhtust sellise seksuaalse laengu, mida ma mäletan tõesti meie algusaegadel või siis kui Austraalias elades pikemalt lahus olime töö tõttu, siis oli kohtudes selline kirg ja tung nagu pärast seda klubis käiku.

Ma vaatasin tõesti Meelist, sest ta oli juhuslikult mu kõrval, aga ma ei jälginud teda pingsalt, et mitu taganttõuget ta täpselt teeb. Ma käisin vahepeal isegi all baaris meile selle teise mehega veini toomas :)


Meelis on kõiges süüdi

Kelle poolt see svingerdamise soov tuli. Sa oled päris mitmel korral maininud, et Meelis on jõudnud faasi, et tahab kogeda uusi seksteemalisi ekstreemsusi, kuna ta oli väga noor kui sinuga kokku hakkas.

Eriti viimase kahe aasta jooksul oled hakanud tahtlikult või tahtmatult mainima, et vahet pole, kus Meelis käib või on, peaasi et hommikuks oma koju tuleks. Ja kui siiani on tulnud oma koju, siis on sinu jaoks hästi. Kõlab selliselt, nagu sa oleks alla andnud. Peaasi et ta sind maha ei jätaks.

Seda on viimasel ajal ka näha, kuidas sa Leen meeleheitlikult palju pingutad, tema sünnipäeva reisiga näed vaeva, siis härra teatab, et tahab veel lisakingitusi, parfüümi ka, sest ainult reisist ei piisanud. Teete saksa reise, sest seal saab svingerdada. Keerled tema ümber, igatepidi ümmardad, täida härra soove, proovid pakkuda talle igal ajal kahekesi koos olemise deite.

Pärnusse tahtsid kaasa minna, Meelis eelistab siiski üksi minna. Jääb mulje, et sa poolpeenega sätid end nii muuseas kaasa, kuna sa tunned Meelist piisavalt hästi ja tead, et ta on võimeline ükskõik kus, vahet pole, käigu pealt, mis iganes kohas, harrastama võõraga seksi.

Meelis on välimuselt parajalt kiimase olekuga ja talle meeldib inimesi jälgida, kui mingi suvaline seksikiisu teele satub, siis teeb probleemivabalt kähkuka ära. Kas äkki teiepoolne svingerdamise idee on hoopiski selles, et Leenu saaks ka oma seksi võõraga ära tehtud. Kuna Leen ei ole seksuaalselt kuigi atraktiivne (puhtalt minu nägemus), muidugi seda juhul, kui svingerdaja mees jumaldab jämedaid kintse ja madalat lamedat rinda, siis muidugi arusaadav. Aga ikkagi, õhku jääb küsimus, et kelle idee see algselt oli. Kumb teist rohkem ja tihedamini seksi vajab, kas Leen või Meelis. Oleks päris põnev lugeda vastuseid.


Ohsajumal, kus siin oli praegu vastamise materjali. Eraldi postituse saaks ilmselt.

Sellised asjad, et lähme svingima, ei tule üleöö. Me ei ole kunagi teinud saladust sellest, mis kellelegi meeldib, kas pealt või tagant, kas kiiremini või aeglasemalt, kas keelekas või näputöö, kas kaks meest oleks teema või ei.. Need on meie enne und jutud juba aastaid. Me räägime teineteisega. Ja üks teema viib teiseni ja teine kolmandani ja mingil hetkel oli teemas, et läheks.. Olime Berliinis (eelmise aasta novembris) ja Meelis ütles, et kuule, ühes klubis on selline pidu, kas lähme vaatame üle? Näe, tuli välja – Meelise idee oli :D Aga enne seda olime sellele teemal pikalt rääkinud.

Kogu su ülejäänud mull on tegelikult nii ajuvaba, aga ilmselt mitte piisavalt, et ma seda kommenteerida tahan.

Mulle tundub sinu jutu põhjal, et umbes kaks aastat tagasi, me siis sellest svingerdamise värgist lähemalt omavahel rääkima hakkasimegi. Mäletan ühte postitust siin blogis – kust maalt hakkab petmine – see ongi ilmunud kaks ja pool aastat tagasi. Sa ei pannudki mööda.

Seal on tõesti sellest samast teemast juttu ja ilmselt oligi see siis see aeg, kui me Meelisega oma unejutuks neil teemadel oleme arutanud ja aru saanud, et meie suhe on jõudnud nii kindlasse punkti, et mingi suvaline seks seda ei mõjutaks.

See ümmardamise jutt tundub mulle naljakas. Ma olen talle alati kingitusi teinud, üllatussünnasid korraldanud, meile reise orgunninud. Kogu meie koosoldud aja. Juba 11 aastat.

Svingerdamine ei ole mingi „idee, kus üks partneritest saaks seksi võõraga ära teha“. See on ühine huvi, sellele on eelnenud nagu näha, aastate pikkune diskussioon, et jõuda sellise vabaduseni oma suhtes, luua reeglid mis teineteisele sobivad, saada aru, et kui ühele miski ei sobi, tähendab see cancelit paari jaoks jne.


Kumb meist rohkem seksi vajab?

Oleneb päevast, tänan küsimast :)

Nüüd on vastanud nii Meelis kui ka mina, aga tulemas on ka kolmas ja viimane osa meie “kiigesaagale”. Peagi avaldame marimell Youtube’s video, kus vastame koos küsimustele mille puhul me tundsime, et need justkui oleks suunatud meile mõlemale. Stay tuned!9 thoughts on “Leenu vastab: mõni ei julge ise kringlitki osta, mis me sellest veel räägime..

 1. Läinud hiljuti lahku oma peikast siis oskan öelda ainult seda, et tahaks vaid loota, et saan ka endale kunagi nii tugeva suhte nagu teil :) Mitte et ma õudsalt tahaks svingerdamas käia aga see tunne et “suhe on nii kindel et paljas seks kellegi teisega seda ei kōigutaks” tundub nii turvaline ja hea alustaladel suhe, mida tahaks ausalt kunagi ise kogeda.. olen siiani päris õnnetu oma kolme eksiga olnud, sest kõik nad on olnud kuidagi ebakindlad ja mina rohkem see vaba hing, et teen/käin mis ja kus tahan. Ei ole kellegagi tulnud seda tunnet et vot tema kõrvale tahaks elupäevade lõpuni jääda ja seetõttu olen ka need suhted kõik ära lõpetanud. Niiet teie suhe tundub mulle vägev eeskuju ja loodan väga, et see klišee “kõigi jaoks on kuskil keegi” peab paika :)

 2. Nüüd on küll- sääsest elevant tehtud. Kirjutada pole teil sellest teemast mitte midagi. ))

 3. Oot, saan ma õigesti aru, et eelmine aasta käisite Berliinis, siis otseselt asjaks ei läind aga kui te selle aasta juulis käisite, siis juhtuski reaalne seks?
  Põnev põnev :)

 4. Kujutan ette,kuidas seda küsimust Meeliselt küsisid :D :D
  “Meelis,üks lugeja arvab,et sa oled piisavalt kiimalise olekuga,et mõni moor teelt maha rabada,kas nõustud?”
  Ei,aga tõesõna,kuidas ta sellele tähelepanekule reageeris? :D

 5. Kui sulle see svingerdamine meeldis, siis miks sul seal Berliinis eluisu kadus?
  Midagi mainisid kuskilt alla hüppamisest.

Comments are closed.