#elulineblogi

Meelis ja Leenu vastavad: mis juhtub kui avastad, et teine mees on parem?

SAMAL TEEMAL:
Avameelselt svingerdamisest
Meelis vastab küsimustele
Leenu vastab küsimusteleSortisin “kiigeküsimustele” vastates välja need küsimused, mis olid justkui meile mõlemale suunatud ja suvalises järjekorras vastasime neile hoopis videos. Panen siia lühidalt kirja, mis me vastasime, aga täpsema vastuse saab ilmselt ikka videot vaadates. Minupoolne küsimus ka ikka: kumma idee see oli?

Sõprade ajendil hakkasime sellest rääkima.. Kaks aastat hiljem sellest jõudsime alles tegudeni.

Kirjutad, et piirid tuleb enne paika panna. mu meelest ei saa nii olukorda nautida, kui kogu aeg pead mingit piiri jälgima, iga liigutust kontrollima, et kas see või too on ok teha abikaasa meelest. et pigem kui juba, siis juba!

Piirid sellessuhtes, et kas teeme kõike koos või eraldi ja mida võib ja mida mitte.

Kas saite asjale keskenduda või piilusite üksteid tihti? Kui jah, siis kumb silma rohkem peal hoidis? Ma arvan, et Meelis jälgis Leenu tegevust rohkem pealt, kui vastupidi :D

Ei piilunud väga.


Kas svingerdamiseks on vaja alkoholi või ei oma see teie jaoks tähtsust? Mõtlen, et kas alkoholi all on ehk piirid veel rohkem läinud.

Meie soovitus: pokaalike vahukat enne ja suurem pidu pärast seksi. Alkohol ei ava mingeid piire tegelikult :)

Kas olete malluka ja kardoga ka seda harrastanud? ma kusagilt nagu oleks lugenud, et nad kunagi vist ka proovisid?

Ei.

Kas võõraga seks oli hea? Kas orgasmi saite?

Seks oli ok. Orgasmil ja orgasmil on vahe – ei saanud.

Mis olid need reeglid, mida te nö teha ei tohtinud võõraga seksides ?

Meie ainus reegel oli, et me ei lähe klubis laiali, st erinevatesse tubadesse.

Kas teie puhul võõra partneriga suudelmine on ok

Jah.


Aga suuseks.

Jah.

Kas kõrvuti seksimine erutas, oli see täpselt selline nagu te fantaasias ette kujutasite.

Meil polnud mingit fantaasiat selles osas, läksime lihtsalt peole avatud meelega, saab mis saab…

Kas saite orgasmi paaride vahetusel, miskipärast arvan, et esmakordselt, eriti, kui taoline seks on uuel levelil ja poole silmaga jälgid tahestahtmata oma partneri tegevust. Samas voodis neljakesi seksides puutuvad tahestahtmata kehad mingil määral kokku.

Meie kehad ei puutunud eriti kokku. Korraks viskasime ikka pilke teineteisele, aga mingit passimist ei olnud. Orgasmi ei saanud.

Samas voodis seksides, nagu teil oli, aga kui teine paar lõpetab kiiremini, mida nad siis teevad, ootavad kuniks teine paar ohkimise saatel ka asjaga ühele poole saab.

Mina näiteks läksin veini tooma :) Mida sina tavaliselt pärast seksi teed?


Aga mis siis ikkagi saab, kui kummalegi ikkagi saabub avastus, et seks võib olla ikka PALJU parem, kui su enda mees/naine on seni suutnud sulle pakkuda? 

Aga võibki olla ju. Seks oma mehega on ka ükskord parem, teinekord keskpärane, kolmas kord taevas, neljas kord liiga kiire, viies kord liiga pikk, kuues kord tuled kaheksa korda tunnis.. Kõik oleneb mida ja kuidas teha, mitte kellega.

Kui teisel mehel on suurem riist ja sa avastad et see sobib sulle ikka palju rohkem? Edaspidi oma mehe väiksemat vaadates tabab iga kord pettumuselaine.. Või mees tunnetab et appi, miks küll minu naisel nii tihke tuss, nii pringid rinnad vms ei ole, miks mina pean sellisega leppima? Mina arvan küll, et selline asi võib suhte hoopis ära rikkuda.

Suht sama vastus mis eelmine, suur riist ei ole mingi näitaja, et seks on parem. Oleneb mida selle riistaga teha. Ja mis siis sellest on kui seks kellegi teisega on parem? Või meeldib rohkem? See annab ju tõuke enda igapäevase seksiga rohkem tegeleda ja parema tulemuse nimel pingutada :)


Eks igale oma aga ma ei näe seda svingerdamise fenomeni, ilmselt olen liiga põhimõtteline inimene. Kui mees/naine juba selliseid asju tahab, siis teine pool pole enam tema jaoks atraktiivne ja siis hakatakse selle sekselu vürtsitamise jutuga pihta, hea kattevari. 

Tsiteerin Raidot, sest ma ei oskaks paremini vastata. Raido ja Ave on need, kelle loo ilmumise järel ka ise otsustasime “kapist välja tulla” ja oma mõtted sel teemal kirja panna.

“Vahel küsitakse meilt, et see on ju petmine – kuidas te nii teha saate?! Aga sellepärast ju teemegi, et ei petaks ega läheks laiali,” kinnitab Raido. “Või et kas suhtest on miskit puudu? Vastupidi, see elustiil annab uskumatult palju juurde. Ma ei usu never ever, et pärast 10 aastat kooselu on seks sama mis algusaastatel. Kuidagi peab seda vürtsitama. Selleks ei pea tingimata kedagi uut kaasama, võib ka sekspoes käia, aga sellele peab eelnema temaatiline vestlus.”


36 thoughts on “Meelis ja Leenu vastavad: mis juhtub kui avastad, et teine mees on parem?

 1. Hey Armsad Marimellid

  Vaatasin teie videot svingerdamise teemal. Ja seda videot vaadates tabasin ma end mõttelt et teil on täiesti õigus suhtes rääkimise osas ( loogiline et ka teistes teemades) aga mul lihtsalt vaadates enda suhet, et tänu sellele et ka meie oleme oma mehega meeletult avameelsed ja alati suhtleme ja mõtleme koos asju välja, et teha huvitavaks meie suhet on see meid palju lähedamaks teinud. Kuna meil on kaks pisikest last ja meil ei ole sellist võimalust et lapsi kellegile anda et saaks olla kodus nö ainult kahekesi siis on ainuke raske moment selles et ei saa kodus end 100% vabalt tunda. Kuid kui see võimalus tekib siis omg fantaasia kohe lendu :)
  Svingerdamisega ei ole me kokku küll puutunud, aga teid vaadates ja teid kuulates tundub et see on üks mõnus koht kus kunagi võib olla tasub isegi proovida :)
  Aga olen teile meeletult tänulik, et olete nii armas paar kes on samuti avameelne ja äkki avate paljude teiste naiste/meeste silmi, et suhtes on väga oluline rääkida ja arutleda asjade üle mis puudutab mõlemat osapoolt :)

  Palju armastust, lõbu ja naudinguid teile ❤️

 2. See tsitaat, mis sa siia panid: kui selleks, et mitte laiali minna ja petta, on vaja teiste inimestega seksida, siis miks sellist suhet üldse hoida? Kui teineteisest ei piisa, siis miks on vaja koos olla?
  Täpselt samamoodi selle tsitaadi teine pool: kas suhtest on midagi puudu, sellele vastab, et vastupidi, see elustiil ANNAB VÄGA PALJU JUURDE.
  Järelikult hakataksegi seda elustiili viljelema sellepärast, et enne seda ON suhtes midagi puudu ja see siis annab juurde.

  1. Minu meelest ikkagi kaks erinevat asja, et kas petetakse salaja või siis otsustab paar koos vürtsitada oma sekselu.
   Kohe iga asja pärast ei peaks abielu laiali minema. Tänapäeval inimesed lahitavad liiga kergesti, ei otsi piisavalt lahendusi. Kui nende suhtele teeb svingerlus head, siis tore on.
   Inimesed on erinevad.

 3. Kas Mari-Leen sulle halb tunne ei jäänud, et te kumbki orgasmi ei saanud selle partneriga ja samal ajal kui veini läksid tooma siis see sinu partner rahuldas end seal..justkui sinuga seks polnudki piisavalt erutav ja hea, et pidi veel pihku lööma hakkama?

 4. Vastate mitmel korral et orgasme ei saanud. Ei saanud aga imselt siiski naispool, ma ei kujuta ette kuidas ja mis hetkel siis vahekord nö lõppenuks loetakse kui kumbki orgasmini ei jõuagi? Kirjutasid et sina oma paarilisega lõpetasid ja läksite veini tooma, aga Meelis jätkas. See tähendab ju, et sinu paariline ikkagi sai orgasmi ja Meelis ka enne ei lõpetanud kui lahti läks? Kas sellistes vahekordades jääbki siis naispool alati nö kaotajaks? Siis ju ikkagi asi rohkem selles et mees tahab võõraid panna, ja selle tahtmise “legaliseerimiseks” lepib sellega või noh, on nõus sellega, et annab selleks ajaks oma naise kellegi teise käsutusse. Ma ei tea, ei tundu võrdne see mäng..

  1. Sa saad iga kord seksides orgasmi?
   Seksi saab lõpetada ka suvalisel hetkel mu meelest :) ei pea alati pauguga lõppema!

  2. Kui pauguga lõppema ei pea, miks see mees siis pihku veel lõi? Ma ei tea, minu jaoks küll täiesti absurdne et seks lõppeb lihtsalt mingil suvalisel ajal et ok, aitab küll siis..? :D

  3. No see mees juba tuli ju.. Ja niisama mudis ja mõnules seal hiljem. Ja seks võib vabalt orgasmita lõppeda. Sa vist pole selleni lihtsalt jõunud :)

 5. Mis te arvate, kas Mallukal on hea meel, et te nüüd kõikidele meelde tuletasite et nad paaride vahetust või grupikat on teinud?

 6. Küsimus Meelisele.
  Kas sa ikka võtaksid svingerlusest osa, kui oleksid vastupidiselt praegusele näiteks 1-2 minuti mees?
  Mul nagu mulje jäänud, et ainult hea varustusega mehed käivad sellistes kohtades.

 7. Olete väga tublid, et olete nii kainelt ja mõistlikult seda teemat kirjeldanud. Olen teiega täiesti nõus: peaasi on teineteisega rääkida, ning kui kaugele see viib – on juba täiesti teine lugu. See ei pruugi olla svingerdamine (keegi ei väida ju, et kõik õnnelikud paarid peavad tingimata svingerdama, sugugi mitte!) – tähtis on osata artikuleerida oma soovie ja kuulata oma partnerit, ning selle kaudu saab jõuda kokkulepeni, kuidas oma kooselu edasi ehitada. Telepaate ega selgeltnägijaid paarides tavaliselt ei ole, kuigi muinasjutudes räägitaksegi, et kes armastab, see mõistab oma partnerit kohe ja ilma sõnadeta. Sittagi ta mõistab :) Mõnikord tuleb väga ohtralt ja korduvalt rääkida, et arusaamiseni jõuda.

  Olen ka sellega nõus, et mõõdukas, korralik svingerdamine, selline mis te olete kirjeldanud, pigem ei ole noorte teema. Erandeid muidugi on, aga tavaliselt kuni 30-35 aastani inimesed siiski kipuvad olema nö “ekstremistid” ning nende maailmapilt on enamasti must-valge :) Ainult hiljem nad õpivad nägema oma partneris elusat inimest, mitte mingit ideaali – ning ainult siis tekivad võimalused, millest ennem ei julgetudki mõelda (svingerdamine kaasa arvatud, aga jälle – ei pruugi).

  Samas oli rõõm lugeda, et enamik neist, kes teie maailmavaateid ei jaga, ikkagi “ei mõista teid hukka”. See äratab lootust :)

 8. Kõrvu jäi kõlama, et lisaks n+m paarile võiks olla valikus ka m+m v n+n paarid. Kas defineerite endid ka kui biseksuaalsed inimesed?

  1. Ma ei tea, kust see sulle kõlama jäi, ma enda teada pole isegi sellisest valikust rääkinud, et lisaks meelisele veel kaks meest võtta :) jutuks oli MULLE kaks meest, see tähendab üks lisamees :D

 9. Lähtudes eelmisest kommentaarist siis kas olete mõelnud endist kui bi huvidega inimestest?

  1. Leenu: ma ei ole kunagi salanud, et olen naisega (suhtes) olnud, ju ma siis olen sinu mõistes bi(-huviga). Meelisel sarnased kogemused puuduvad ja ta pigem on klassikaline mees, kes eelistab naisi :)

 10. sina pole ei lesbi ega bi vaid vaid segaduses väärastunud olend, terve linn räägib, et meesmarimell on gei, sul on lihtsalt luulud;D

  1. Ma tahaks näha, millele see terve linn tugineb? Sellele, et ta käib geiklubides? Sellele, et ta kannab roosat? Sellele, et ta kannab enda eest hoolt? Näidake mulle ühte meest, kes temaga olnud on ja ma olen nõus uskuma, et ta on bihuviline :D

  2. S-i susistab pidevalt ja käib eurovisioonil, Rootsis käib üksi ja sul häirekellad ei löö?milleks elada svingiva jõuluvanaga, kes sind laivides pidevalt mõnitab, hakka normaalseks, lõpeta ropendamine ja kellegi normaalse ikka leiad?

  3. Kui inimene susistab essi, siis ta on gei? Käib eurovisioonil on kohe homo? Sa ei käi kunagi üksinda reisil? Ma käisin üksi Türgis, mis see veel tähendab?
   Palun üks näide mõnitusest ka :)

  4. kristalliusk ainult sogab igapäevaelu, jõuluvana tuleb püsivale tööle klohmida, marimellid oma majja oleks ju teema, lõputu remondi ja sisustusblogi, hetkel on ainult valio promo

  5. Sul vist on natuke halvasti see enesetunne? Vajad abi? Proovi leida, praegu tundub, et niisama lahmid s*tta suust välja :D

 11. Kas nendes klubides on sellised keskmise välimusega inimesed, või oli ka väga silmatorkavalt kenasid?

  1. Ma olen nö kahes klubis käinud. Ühes oli stiilipidu, paljud olid maskidega. Aga sellised keskmised. Teises olid minu jaoks pigem liiga vanad, aga üks mees oli megahot :) Aga pigem keskmised. Need ongi ju inimesed meie keskelt. Pole meil ka tänavapildis mingeid silmatorkavalt kenasid ja teistest peajagu üle inimesi :) Me ei käinud missivõistluse lava taga :D

 12. Finally, keegi räägib sellest vabalt avalikult! Oleme mehega paar aastat ikka aegajalt seda teemat arutanud ja kuulub minu bucketlisti see kogemus, et tahaks proovida vähemalt kord elus!
  Privaatsemast peost on rohkem infot, mis siin Eestis toimub?

  Teie videot kommenteeriks nii palju, et Te olete ju väga ilusad inimesed ja siin kohal nõustun Meelisega, et inimese personality peab ka ikkagi meeldima. Ei kujutaks ette, kes nii enesekindla ja seksika paariga nagu Teie, seda proovida ei tahaks. Peale selle teema avalikustamist olete Teie ka kindlasti paar keda unejuttude ajal arutatakse

Comments are closed.