LOOSIMINE: vali toode ise!

Mõni aeg tagasi kirjutas mulle üks Läti mööblifirma Yappy (link!), kes Eestis kanda kinnitamas ja pakkus mulle koostööd, et valigu ma aga mida hing ihkab nende tuttuuest veebipoest – siit!

Kuna mul on kõik vajalik olemas, uut beebit tulemas pole, suuremat korterit ka mitte, siis ütlesin, et väga vahva, aga ma parema meelega loosiks välja midagi oma lugejatele. Ja nad olid nõus.

Ettevõte YappyKids on asutatud Lätis. Ettevõte pakub enda poolt väljatöötatud lastemööblit Baltimaades. Lastemööbli disain on välja töötatud koostöös meie klientidega, võttes arvesse klientide ja turu kõiki vajadusi.

Nad ise ütlevad, et nende edu tagab see, et tootes on ühendatud ohutus, kvaliteet ja funktsionaalsus.

Mulle tegelikult väga nende disainid meeldivad, mitte, et nad jalgratta oleksid leiutanud, aga näiteks see voodipesu (link!) on täiega ilus ja ma praegu mõtlen, et vist peaks tellima :) ja näiteks kummutite puhul mulle meeldib, et need on ümarate äärtega (link!), ma mäletan veel liiga hästi kuidas meie kutt oma pead vastu lauaäärt peksis, pidevalt oli otsaesine sinine – üks paranes, teine tuli asemele.

yappy_dresserweb

Meil endal on peaaegu samasugune voodi (link!), küll teise firma oma, aga suht sarnane ja meie kiidame :) uni on seal hea. A, praegu vaatasin, et sellel voodil käib võre juppideks ja üles-alla, meie omal ei käi, aga samas, ma ei teagi, on see parem või ei.

yappy_lale_gultina_white

yappy_lale_gultina_white3

yappy_lale_gultina_white2

No igal sajal juhul, mis ma tühja kiidan, minge kodukale (siia!) ja surfake kõik läbi ja leidke omale toode, mida hing ihkab – kirjutage kommentaar, miks just teie ja mis toodet soovite. Ärge unustage oma emaili, et ma teid võidust teavitada saaksin. Viisakusest visake laik ka Yappy FB lehele (siin!) ja kahe nädala pärast selgub õnnelik võitja, kellele Yappy saadab tema valitud toote otse koju!

171 Comments

 1. Kuna beebipoiss eeldatavasti novembris sündimas siis enamus asju juba valmis varutud, muidu oleks ka voodi või kummuti valinud:)

  Olen aga siis tagasihoidlik ja valiks näiteks voodipesu, sest seda ju ikka kulub:
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/voodipesu/yappy-playyard-voodipesu.html
  Meeldis ka puidust kast, millega saaksin kas enda või lapse voodi alla paar asja peita:)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-natural.html

 2. :) käisin ja vaatasin ja imestasin kui ilusaid asju ikka tehakse :)
  Igatahes ootame värske abikaasaga oma pisikest pojakest, kes sünnib jaanuari lõpus , siiani oleme suhteliselt edasi lükanud neid beebishopingud, kuid nüüd vaikselt tuleb nagu juba samme hakata seadma poodidesse ja üks imeilus kummutike kuhu väikese printsi riided sisse panna oleks äärmiselt asjakohane ja mis oleks parim kui kordki elus midagi ilusat ja vajalikku võita :D :)

 3. Veebruaris on sündimas esimene laps ja tükkaega oleme olnud voodi ja kummuti otsingul :) Täna hommikul just mõtlesin, et peaks Lätti minema mööblit vaatama :)
  Lehel ringi vaadates leidsin endale komplekti ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/aktsioon/aktsioon-natural-yappyla:le-beebivoodi-ja-yappyowl-kummut.html ) mida sooviksin , värvus on neutraalne, mis sobib nii poisile kui tüdrukule ( beebi arvas UH- et ei ole vaja näidata kumb on :) )

 4. Meie sooviks seda voodit väga, kuna meie peagi 3a neiu keeldub oma võrevoodis magamast, öeldes et see on beebidele. Seetõttu on see loos nii õigel ajal :) on küll väga mõnus tütre kaisus magada, eriti kuna ma töö tõttu temast 2 nädalat pean eemal olema kuus, ent hea meelega tahaks oma voodit tagasi.

 5. Meie peagi sündivale(TA 01.12) beebitüdruku tuppa oleks ideaalne valge kummut. Voodi ja kõik muu on juba olemas, aga ei ole veel leidnud endale meeldivat kummutit ja see kummut on imeilus

 6. Sooviks Yappy BlueSakura voodipesu. ☺ Miks ma seda soovin, sest sellel voodipesul on uhke disain. ☺

 7. Tere :)
  Mina valisin yappy.ee-st välja sellise vahva toote välja nagu see http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-natural.html ja seda täpselt sellepärst , kuna lastel on ühine tuba ( tüdruk 6 aastane ja poiss 3 aastane) ja mänguasjad on koguaeg mööda tuba laiali , siis see aitkas nii emmet ( koguaeg kaagutamast , et lapsed paneksid asjad ära ) ja ka lapsi ( lapsed saaks kenasti asjad sinna kasti panna ja tuba saaks väga kiiresti korda ) Ning kõik oleksid rõõmsad ja emmed närvid korras ;)

 8. Tere. Minule meeldiks väga YappyLa:le beebivoodi – minu poeg sai selgeks viimaks “jalad ees” diivanilt mahatulemise ja selles voodis saaks ta ka ilusti oma õpitut rakendada. Meie praegusel võrekal külg alla või eest ära kahjuks ei käi.
  Näpud ja varbad ristis igatahes :)

 9. Uskumatu, et tehakse selliseid loosimisi.Nagu naelapea pihta.Nimelt pisem poeg magab mul juba 1.8a minu kaisus ja kuna on plaan kolida oma korterisse ja poisid oma tuppa panna siis just väiksemal puudub voodi kus end kenasti välja puhata ja kauneid unenägusid kogeda.Toode mille kodulehelt valisin on http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html.
  Ma juba vaimusilmas kujutaksin ette kuidas see sinna tuppa imeliselt sobib.
  Päikest :)

 10. Palun meile see valge beebivoodi! :) http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Meie pisipoja sünnib novembri lõpus ja siiani pole talle leidnud sobivat võrevoodit. Aga see voodi on niiiiiiiiiiii ilus ja sobiks meie koju ideaalselt! Ja mulle meeldib, et see pole mingi pehme männipuit, vaid kvaliteetne materjal ning ka viimistluses on kasutatud mittetoksilisi värve.
  See valge mähkimisalus on ka väga ülistiilne, aga voodit oleks rohkem vaja :)

 11. Kuna meie pere saab lisa ühe beebi võrra kevadel, siis leidin, et just YappyOwl white praktiline kummut oleks väga suureks abimeheks meie perele

 12. Oo, mina võtaksin sealt võrevoodi, mis link Sul ka siin olemas on. Laps sünnib novemberis ja voodit veel ei ole.

 13. Uus beebivoodi kuluks küll ära…kuna beebi tulekul ja eelmine veel minu arust väike(1a 3k) suurema lapse voodi jaox, siis super oleks võita see ilus valge kumerustega võrevoodi:-Dootan põnevusega loosimist,ehk õnn naeratab;-)

 14. Oleme just hetkel beebivoodi otsingul, kuna veebruaris sünnib meie perre esimene beebipoiss! :) YappyLa:le valge beebivoodi hakkas kohe väga meeldima! :)

 15. Meie perel on puudu just YappyGrow noortevoodi toonis Natural. Väike preili aina kasvab ja peagi ongi võrevoodi väike. Ühtlasi on õhkõrn lootus, et uue ja uhke voodiga muutub ka lapse arvamus magama minemisest – ta küll läheb aga jorina, mossitamise ja mõnikord mõne pisaraga nagu saadetakse teda kuristiku äärele,et sealt alla hüpata. Uues suures voodis saaks ju pisikest vennat ka mõnikord kaisutada.

 16. Just eile tutvusin selle lehega ja vaatasin ,et vau kui ilus voodi ja nüüd nagu dejavu sina ka samal lainel Meie 5kuusel printsessil voodi veel puudub,kuna renoveerimise tõttu elame pead ja jalad koos ning voodi ei mahu. Aga kindlasti leiaks issi kiiremini sellele lahenduse kui voodi oleks olemas juba…siis ei jääks muud üle Mis oleks veel parem kui see,et printsess saaks minna oma tuppa koos oma imeilusa voodiga

 17. Just õigel ajal, nimelt kinkisime oma neiu võrevoodi ära ja nüüd oleks vaja talle uut. Ja preilile sobiks imeliselt-Yappy Grow noortevoodu, white. Sellel on nii ilusti ääed, mis tagavad, et ta end maha ei keera :)

Comments are closed.