Ma ei tea mida teha – läheks tööle?

Ma leidsin ükspäev ühe töökuulutuse, mis täiega puudutas. See on midagi, mida ma pole varem teinud. Otseselt. Olen sellega kokku puutunud, aga töö on üsna nö vastutusrikas, aga milleks siis väljakutsed, eks?

Kuna Meelis on hetkel teadmata ajani haiguslehel (kirjutab ise sellest kunagi), siis pole meie päevad päris tavapärased. Meelis on küll rohkem olemas, mis tähendab mulle rohkem vaba aega, aga… See pole see. Tahaks ikkagi nö perega koos olla, midagi teha, olla..

Näiteks täna me meisterdasime koos Hedoni köögi kallal – seal olid kaasas mingid papist pakid – piim, makaronid, küpsised jne. Aga noh, papp ei pea väga vastu. Seega teipisime neid üheskoos, et need kauem vastu peaks. Üleüldse on Hedon köögis nagu kala, kogu aeg möllab seal kokata. Uksed kinni, lahti, nõud pessu jne.

Siis näiteks tegime täna kolmekesti süüa – mina tegin kotlette ja poisid tegid bataadi friikaid.

Ühesõnaga, päevad veerevad kolmekesti olles kiiremini õhtusse, teeme rohkem asju koos, käime, tripime… kui me kahekesti Hedoniga kodus oleme, tegutseme kuidagi vähem, ja kolmekesti ärkame ka hiljem :D Kui ma vanasti ärkasin hiljemalt kaheksa, kui Meelis tööle läks, siis nüüd… kui hommikul just arstiaega pole (nagu homme), põõname sujuvalt kümneni :) TERVE PEREGA! :D

Aga tulles tagasi töö juurde… Ma pole kaks ja pool aastat päevatööl käinud. Ma ei tea, kas ma oskaks seda, kas ma tahaks seda. Samas see töökuulutus on nii hingel. Tegemist on toitlustusvaldkonnaga.

Ja see äriplaan, mida Töötukassale esitama pean… See kuidagi seisab. Me olime kõik haiged jõulude-aastavahetuse vahepeal. Ei olnud üldse aega seda avadagi. Siis ükspäev kirjutasin seda to the max… 98% on valmis. Üleülehomme pean Töötukassas aru andma. Ah, sinna on aega…

Ah, see postitus on mingi täielik loba ja jura, aga.. Selliseid on ka vist vaja. Mulle üldse tundub, et siin blogis on üks reklaam teise otsa. Aga noh, ma tahan teile asju loosida :D Ja üldse see blogi… Mul on nagu sitaks aega, ja samas nagu üldse pole. Ja ma ei saa sunniviisiliselt kirjutada, mul peab tuju peale tulema, mul on sada mõtet korraga, seepärast on mul ka 13 mustandit siin blogis. Seega 13 postitust on veel kindlasti tulemas :D

Ühesõnaga, peaks vist tööle minema? Meelis nagunii hetkel kodus ja… jäägugi siis koju, ma vahetan ta nö välja vahepeal ja käin ise tööl siis… Ma ei tea. Hedon lasteaeda – nonono! Siis kui sünnat pidasime, ta flippis seal Emily mängutoas selle garderoobi peale nii ära – ju tuli lasteaed meelde. Pidime teda ikka hea veerand tundi maha rahustama, et me ei lähe ära ja siin saab mängida jne…

Ühesõnaga, ma nüüd hakkan CVd timmima ja saadan selle ära. Äkki sobingi. Ja äkki saangi tööle :)

25 thoughts on “Ma ei tea mida teha – läheks tööle?

 1. Nii äge, tahaks juba teada, mis tööga tegemist on :) Kas Hedon kodus hoidjaga ei saa olla? Sügisel võite ikka uuesti proovida lasteaeda, siis ta juba suurem ka ja ehk õnnestub. Ega Meelise tervis teie reisi ei mõjuta? Hoiame pöialt, et saate ikka toreda puhkuse.

  1. No töö on toitlustusalane. Hedon hoidjaga koju – meie hoidjal on päevatöö ka. Igal ajal ka ei saa hoida + milleks siis tööl käia, kui kõik raha hoidjale anda. Aga eks näis jah. Ja eks proovime uuesti kindlasti. Lihtsalt ma ei tea, see hüstra nüüd sünna ajal oli… kurb. Tal ikka tõsine trauma sellest lasteaiast. Ja Meelise tervislik olukord – arstid soovitavad reisile minna.

 2. Proovida tasub alati. Eriti kui pole midagi kaotada- kui ei meeldi, võib alati tööotsast lahti öelda ja jälle koju jääda :) Edu!

 3. Toitlustus sulle sobib ja ma ei imestaks kui sa saaksid selle töö endale.
  Ma hoian sulle pöialt ja edu! Ma loodan et sul läheb hästi ja anna teada siis kui õige hetk.

 4. Loodan, et sa ei kandideerinud Ühe hotelli toitlustusjuhiks, sest seal on karauul.

  1. Oooo, kas tegu võib olla uue Tallinki avatava NOK NOK vms tai söögikohaga? See oleks küll vinge. Ja Tallinki töötaja boonused on ikka päris magusad.

 5. Muidugi mine tööle. Saad ise teise hingamise ja, mis ehk veelgi olulisem, saab ka Meelis. Kui palju täiskasvanud tööl käivad mehed ikka kodus saavad olla? Eesti mehed üldiselt puhkavad ju alles hauas. Olgugi, et haiguslehel, aga eks ka isa ja lapse vahel tekib hoopis teistsugune tunnetus kui ta kodus on. Sina sellise sõjardina võiksid vahelduseks minna end teostama, energiat paistab sul olevat. Ma ei mõtle siin midagi negatiivset. Ja käite reisil ära, Meelis on kodus ja sina tööl, mõnikord piisabki lihtsalt töölt eemalolekust, et see aitaks terveks saada või vähemalt haigusega elamist õppida. Ühesõnaga, go for it!

 6. Kas Hedoni puhul see ei toimiks, kui saaks mõne tuttava lapse/sõbraga ühte lastekasse? Et oleks keegi ‘oma,’ kes aitaks harjuda?

  1. Või suure lasteaia asemel siiski väiksem lastehoid, mis samas odavam, kui igapäevane lapsehoidja?

 7. Ma ei tea, kuidas seda nimetatakse, kas kodune lastehoid? Hoidja on ametlikult registreeritud ja paberitega.
  Igatahes minu tüdruk käis tema kodus, seal on umbes 3-5 last korraga. Natuke kallim küll, kui lasteaed aga saaks vo samm sammult harjutada nö lasteaia reziimi Hedonile?
  Kui tahad võin kontakti jagada

  1. Minul on ka jagada ühe toreda lastehoiu kontakti, Suleke- asub Nõmme teel.
   Hoiab oma kodus, lapsi vähe. Minu laps hakjlkas harjutama aasta tagasi jaanuaris ja siis oli selline seis, et peale tema ei olnudki rohkem lapsi sel hetkel – teised olid haiged. Saigi rahulikult hoidjaga harjuda :)

  2. 400€ kuu :S veits kirves. Nojah, alati on võimalus teda ainult paariks päevaks viia…

  3. Minul käis 3x nädalas. Kuna ametlik koht, siis arve oli 240 eurot ja linnalt sain 140 eur tagasi. 100 eurot on minu arvates ok. 400 muidugi ei maksaks :)

 8. väga hea, et otsustasid siiski kandideerida vaatamata sellele, et pole seda tööd kunagi teinud. Üldiselt mehed kandideerivad siis, kui nad vastavad ühele tingimusele ja naised jätavad kandideerimata siis, kui ei vasta ühele tingimusele. Ehk siis tuleb olla nagu mees ja kandideerida :D hoian täiega pöidlaid! :D

  1. Ma olen seda nagu kaudselt teinud… Aga konkreetselt sellel ametikohal ma pole olnud :) Eks näis.

Comments are closed.