marimell FOTO – kinkekaardid, stuudiopühapäevad, välipildistamised

Ma pole oma meelest terve sajand kirjutand pildistamisest. Kuna sügis on käes, siis oleks õige aeg meelde tuletada, et Meelis teeb vabal ajal pilti ka.

Esiteks, on mul alles mõned kinkekaardid, mis kehtivad selle aasta lõpuni. Seega, on need saadaval soodushinnaga :)

12637339_10208589890854547_901579986_o
tunnine stuudiopildistamine – 59€ (tavahind 79€) |  kahetunnine stuudiopildstamine – 99€ (tavahind 149€) |  pooleteisetunnine välipildistamine – 59€ (tavahind 111€)

Nagu ikka, on jälle tulemas stuudiopühapäevad. Neid on sel aastal plaanis täpselt kolm ja siis saab samamoodi tulla pildistama erihinnaga – meie lugejatele on 59€ tund. Kui need kuupäevad ei sobi, on hinnaks 79€ tund ja pikemad sessioonid kokkuleppel.

oktoobri_stuudiokas

Ei tasu unustada, et Meelis võib pildistada ka sinu sünnipäeva- või firmapidu, tüdrukuteõhtut, pulmi, millegi avamist (miks mitte sulgemist), teha sinust kõhuga pilte, perega pilte, jõuluteemalisi pilte (jõulustuudio on juba tegemisel!), aktipilte, sõbrapilte jne. Ühesõnaga, käi idee välja, kui aeg sobib, teeme ära.

Igasugune fotodeteemaline lisainfo: foto(at)marimell.eu

PS! Kõik kes seda Facebookis jagavad, osalevad ka tasuta fotosessiooni loosimises. Fotosessioone loosime jaanuaris. Kaks inimest saavad pildistama tulla :)

 

 

10 thoughts on “marimell FOTO – kinkekaardid, stuudiopühapäevad, välipildistamised

 1. ma olen isegi mõelnud korrad kaks-kolm pildistamise peale, aga ma sooviksin kuskilt näha, milliseid pilte olete varem teinud. On teil äkki fotoalbum netis, tehtud töödest.

 2. Kas kuskil korralikku portfooliot ei ole? Kas pildistada saab nii, et pildid jäävad hiljem tõesti ainult mulle (ehk fotograaf ei pane neid kuhugi üles – ei sots.meediasse ega mujale) ? Kui kinkekaart soetada, siis on võimalik pildistada ka Tartus või siiski vaid Tallinnas?
  Väga palju küsimusi, aga neid oleks enne ju hea teada :)

  1. Kokkuleppel saab kõike, kui inimene ei soovi piltide avaldamist või soovib, et me need kohe pärast üleandmist kustutaks vms… küsimused postkasti kui konkreetne soov on :)

  2. Ja porfooliot erilist ei ole tõesti. Facebookis on erinevaid näiteid tehtud töödest :)

 3. Ma soovitaks ikkagi porfoolio teha. Ilmselt pildimaterjali, mida sinna panna, on ju palju ja ma ise olen selline, et ma ei viitsi kunagi vaadata läbi kellegi Facebooki seinasid ja albumeid ning sealt midagi otsida. Jube hea oleks, kui siin postituses oleks link ja sealt näeks juba, millise stiiliga tegemist on. Kuigi Marimelli lehel vist on album isegi olemas, siis väga tihti sinna vist uut materjali ei lisandu?

 4. Tsekkisin ka eile Meelise instagrami portfoolio mõttes – mõned üksikud pildid ainult, mis tema poolt tehtud fotoshuutide käigus. Mingit kindlat stiili sealt välja ei kangastunud.
  sama facebooki piltidega, need üksikud fotod teiste fotodega segamini.
  Kui keeruline on teha eraldi instagrami konto/facebooki grupp?

Comments are closed.