marimell x Valio Eesti

Eelmisel nädalal tuli meile üliäge pakkumine Valio poolt, et kas oleme nõus mõneks päevaks nende Insta konto üle võtma. Me olime kahe suupoolega nõus, aga mõtlesime, et suht mainstream oleks kui lihtsalt ühel hetkel ilmuks Valio Insta kontole meie pilt või meie tehtud pilt “📸 @marimell.eu”. Läksime hoopis pildistama, et teha mingi lahe shoot..

Otsisime Facebookis taga fotograafi, kes tahaks kogemust. Ega me ei öelnud, et mis plaan meil täpselt on. Tahtsime teha endast pilte ja siis Valio jaoks mingeid nö reklaamfotosid, mida nemad saaks postitada, et “marimell võtab üle”.

Mõni aasta tagasi saatis Valio mulle ühe pakiga piimapokaalid ja teadsin, et need ma kaasa võtan. Kui samal päeval poes käisime haarasin igaks juhuks kaks pakki piima, sest mul tekkis idee.

Meelis oli kohe nõus, et ma ta piimaga üle valan. Hedon oli ainult hiljem pilte nähes mures.. “Mis sa tegid minu issiga?” Kui kuulis, et nalja, läks kappi piima võtma. “Ma tahan ka nalja teha!”

Igaljuhul saime me väga palju fotograafide soovitusi, aga kuna etteteatamisaeg oli suhteliselt väike, siis vabad olid vähesed. Appi tõttas Mari-Heleen aka MHK foto&disain, kes oli kohe käpp kaasa lööma, teadmata üldse, mis idee meil on. Etteruttavalt olgu öeldud, et ta arvas, et me tahame piknikustiilis pilte.. Hehe, me ronisime hoopis kuskile jäätmejaama, tõmbasime tossudelt korgid maha, ronisime kalju tippu ja surfasime rinnuni heinas…

Samal ajal kirjutas Meelisele ka üks meie kauaaegne sõber, ka Meelis, kellega lihtsalt pole ammu suhelnud, et ta võib ka tulla meid pildistama, et ei tea ainult, kuna on nii hobikas, kas meile sobib… Otsustasime siis, et ah, võtame kaks fotograafi, saamegi lihtsamini portreekaid ka teha, et üks ühega, teine teisega, siis vahetame.. Ja saab erinevate nurkade alt pilte jne.

Foto: Meelis Kadarpik

Kuna me veedame mõned päevad nüüd Aegnal, siis saatis Valio meile ka tooteid preemiaks… Ups, mu külmik on suht pilgeni täis! Ups vol2, et ma olin just poes käinud ja kohupiimakreeme, hapukoort, Violat, juustu jne ostnud :D Aga no mahub ära veel.

Ega muud polegi, et asi megalihtsaks teha, siis siin on Valio Insta konto, pange sellele follow, sest kolmapäevast reedeni saab seal head ja paremat meie poolt näha. Teeme sinna nii laive, storysid kui pilte ja tutvustame teile Aegna saart siit ja sealtpoolt, sest meid ootavad maailma parimad võõrustajad ja maailma mõnusaimad päevad!

https://www.instagram.com/p/BlSLiLmn4pb/?taken-by=valioeesti

7 Comments

  1. Piima näkku loopimine ja pähe valamine reklaamfotodeks? Tundub nii kehv kraam, et muuks ei kõlbagi.

  2. …ju siis pole nii hea kraam kui kallatakse jook lihtsalt maha või lausa pähe????? Geeniused…

    1. Kui tegemist oleks kuupäeva ületanud piimaga, siis oleks okei? Kui kraanist alla valad piima, siis on parem? Geenius!

  3. Mina näiteks ka ei saa reklaami sõnumist aru ja te võiks seletada selle sisu (just kus on need piimag üle kallamise pildid). Või need polegi reklaampildid vaid lihtsalt pildid, mille taga mingit sõnumit üldse olema ei peaks. Vahel võiks anda normaalseid selgitusi mitte niimoodi plärtsuda. Poleks ju vaja, piisaks pildi mõtte lahtiseletamisest ja ehk on see täitsa loogiline või nt kust selline mõte tuli üldse. edu.

    1. Ma ei tea, mis sügavat mõtet te taga ajate? Lihtsat tegime pilti, viskasime piima, thats it. Mingit muud pointi polegi.

    2. Kui Anu Saagim piimavanni võtab, siis mis selle sõnum on? Tervem ja pehmem nahk? Me “raiskasime” pool liitrit piima, aasta draama!

  4. Tõesti hull probleem see ühekordne pildistamine piimaga?! Viitsitakse ikka sääsest elevanti teha :)

Comments are closed.