marimelli jõulupakk #2

Ma olen igal aastal teinud oma lugejatele erinevaid jõulupakke, sel aastal otsustasin igapäevase Dermosili loosi ja suure jõulupaki puhul teha hoopis mitu erinevat. Igal advendil läheb käima uus loos, kus peaauhinnaks midagi eriti magusat.

Juba ongi käes teine advent ja aeg käima lükata järjekordne loos, milleks on 500€ väärtuses Dermosili tooteid kogu perele!

See on ausalt hea diil, sest.. mulle nad saatsid jõuluks hiiglama suure paki ja mulle jagub neist asjadest küll aastaks. No juhuks kui ma ei luba Hedonil iga pesuskäiguga ühte pudelit kaasa võtta, sest siis kulub vannivahtu, dušigeeli ikka korralikest kogustes.

Mis mu pakis peitus siis?

Ja veel räigelt kraami – teie saate ilmselt veel suurema koguse! PS! Aasta lõpuni kehtib Dermosili veebipoes ka kood MARIMELL, millega on paki saatmine tasuta :)

Osalemiseks: minge Deromsili kodulehele, surfake välja oma lemmiktoode ja jätke link kommentaaridesse :) Loosimine siin samas kommentaarides juba nädala pärast! Uus loos toimub vahemikus 16-23.12.2018.

165 Comments

  1. Minu suureks üllatuseks on Dermosili valik ikka päris lai ja hinnad mega normaalsed. Mul oli millegi pärast kunagi ammu jäänud mulje, et tegu kalli firmaga aga näe polegi. Samuti on positiivne, et neil palju erinevaid tooteid, mul on kergelt karp lahti, kuidagi vale mulje eelnevalt jäänud sellest ettevõttest. Proovin kindlasti ise ka miskit järele, esimese pauguga tahaks kõike :)

    Sooviks ka siis loosimises osaleda, kui juba siia juhtusid, mulle jäi silma:
    https://www.dermosil.ee/ee/products/2029-aurora#description

  2. Ma ei ole väga ühestki loosist osavõtnud, kuna pole iial olnud usku võita. Pole seda “võidusoolikat” antud vist. Igatahes see loos jäi silma ja kohe tekkis ka tahmine. Dermosiililt tahaks kõike asju saada. Kuna olen suur saunataja ja vannitaja, siis kõik tooted mis nendega seostub võtan avadüli vastu. Hetkel valisin välja jalavannisoola https://www.dermosil.ee/ee/products/3888-jalavannisool
    Jalad on minu keha kõige tundlikum punk, seega peavad nad olema korras ja soojad :)

Comments are closed.