marimelli üllatuspakid tulevad taas

Nagu juba tavaks on saanud, teen ma aasta lõpupoole erinevaid üllatuspakke – need on esiteks rahva poolt palavalt armastatud ja teiseks on need kasulikud, tagasiside põhjal olete leidnud endale sealt palju uusi lemmikuid ja mõnikord ka teiste jaoks kingitusi. Me teeme seda taas, aga.. vajan natuke teie abi!

Üks vinge üllatuspakk võiks sisaldada ikka midagi, mida te ise ka tahaksite. Ehk siis jah, ma üllatan teid hulga erinevate toodetega, aga äge oleks ju kui seal sees oleks ka midagi, mille ostule olete ise mõelnud, aga nüüd saaksite selle hoopis koos teiste toodetega endale.

Üllatuspakke teen ma ka aasta sees paar korda limiteeritud koguses – meile lihtsalt saadetakse koostöös palju tooteid, ma ei jõua kõike ära tarbida, siis on tore teha mitmest tootest koosnevaid pakke, mida teile üllatuseks saata. Mõtlesin sel korral aga küsida teilt, millistel meie varasematelt koostööpartneritelt te tahaks, et ma tooteid sinna küsiksin.

Blogist leiab näiteks koostöö postitused kõik ühest rubriigist – siit! Viimasel ajal on palju tellitud ka ainult Instagrami siseseid koostöid ja need leiate meie feedist – siit! Vaadake, meenutage, mis on teile meelde jäänud meie koostöödest ja pange julgelt kommentaaridesse, mida te kindlasti üllatuspakist leida sooviks. Kui me ei ole ka mõne firmaga koostööd teinud, siis pole probleemi – pange ikka kirja ja ma küsin neilt hea meelega koostöövõimalust, et teile nende tooteid tutvustada!

Meie seikleme nüüd LA poole ja teie laske näppudel käia ja jätke kommentaare, keda marimelli üllatusboxides näha tahate. Tagasi tulles oleme jälle töölainel ja hakkame pakke kokku orgunnima!

One thought on “marimelli üllatuspakid tulevad taas

  1. No see delimano vms pann mille sain on/oli mega. Hakkab vaikselt külge võtma ja pean uue poole vaatama hakkama. Dermosil on ka alati täppi panek. Kôik tooted on head

Comments are closed.