#elulineblogi

Me oleme tagasi!

Me oleme õnnelikult Londonist tagasi. Meil oli väga tore tripp. Meie võõrustajad olid superlahked ja armsad ja ägedad. Nemad ootavad meid juba tagasi ja meie tahame juba tagasi minna, aga ma kardan oma konto jääki vaadata.. Sest London ei ole odav.

Või noh, kui aus olla, siis poes on suht samad hinnad. Munad ja sink ja juust maksavad sama palju, lihtsalt palgad on erinevad. Täitsa joodava veini saab kätte viie naelaga. Shopata on kordades odavam kui meil. Primarkist saab 90 penniga plätud ja kuue naelaga teksad.

Kuna mul olid kapid niigi pilgeni täis, luban ma nüüd pühalikult, et sel aastal ma rohkem riideid ei osta! Nagu päriselt. Ma ostsin selleks, et hea hinnaga oli. Ja noh, ma olin suurema osa asju maha ka müünud, et nagu oli vaja veidi garderoobi uuendada, aga in general, mul enam ei mahu! Kapid on täis ja palju neid riideid ikka suvel vaja on.

Hedoni riidevarud said samuti täiendatud ja üldsegi, kui ma nüüd neid tema asju enne reisi sortisin, siis – ma ei osta ühtki asja ette. Olgu või miinus sada. Mõttetu.

https://www.instagram.com/p/BgjkPARgBpT/?taken-by=marimell.eu

Ma ostsin talle ette selle kollase POP komplekti, millega ta sai käia eelmisel sügisel korra (oli liiga suur), sel kevadel korra (varrukad liiga lühikesed). Ostan siis kui vaja, ja maksan palju maksan. See jee, skoorin odavalt kokku on tore, aga kõigepealt nad seisavad ja ootame, et selga läheks ja siis selgub, et ups, juba väike.

Tegelikult peaks selliseid shopingu reise tegemagi kuidagi hooaja algustes, ala oktoobris lähed ostad talvevarud ja kevadel ostad suvevarud. Lapsed kasvavad nii kiiresti, et pole pointi ette osta ja loota ma ei tea mida. No et ei kasva nii kiiresti või et ennustad, palju ta kasvab jne. No jumala mõttetu. Nagu ka meie kohvrid.

Meelisel oli sel korral laenuks naabripoisi kohver, kuna tahtsime maksimaalselt ikka osta ja meie Play luggage kohvrid on käsipagasimõõdust nats väiksemad. Seoses sellega tahamegi oma kohvrid välja vahetada. Play luggaged on head väiksed küll, aga shoppamiseks nad ei sobi. Käsipagasiga Taisse, ideaalsed.

Ja nüüd küsimus – millest te tahate, et me Londoni osas kirjutaks? Ma mõtlesin ise teha arvustuse Jamie restorani kohta ja kirjutada shopingukohtadest. Kas on veel midagi, mida teada tahaksite?

5 thoughts on “Me oleme tagasi!

  1. Näitaaa mida kokku ostsite, koos paljude piltidega ei pea muidugi kõike üksikult üles pildistama, vaid selline üldine postitus riietest ja hindadest näiteks.

  2. Kuidas ühistransport seal toimib ja on nippe sellega reisimiseks? Palju toit maksab kui kiirelt tänaval syya otsida?

Comments are closed.