#elulineblogi

Meeldetuletus kõikidele loosihuvilistele

Vaid viis päeva on veel käimas erinevad loosimised, tasub ikka osa võtta ja mitte unustada, et auhinnafond on üsna kopsakas.

12272605_1225673087449876_442146368_n

Esiteks on jätkuvalt käimas Dermoshopi loos, kus iga päev saab inimene endale ise kingituse valida. Palun jälgige ka seda, kas olete võitnud ning võidu korral andke mulle endast märku. Hiljemalt kui 27.12 laekunud võitjate andmeid ma kahjuks arvestada ei saa. Kes ilma see ilma, aga just siis saadan ma ära viimased võitjate kontaktid ning Dermoshop saadab teile kingid kulleriga otse koju. Rohkem infot siit!

Teiseks on käimas ka marimelli jõululoos, kus kingipakis tooteid ligi 800 euro väärtuses. Üks pakike tõelisele naisele, kuid miks mitte ka mehele, kes oma naispere üllatada sooviks. Mu südame on tõsiselt soojaks teinud see, et nii mõnigi kommenteerija ütleb, et saaks selle paki oma sõbrannade/pereliikmete vahel ära jagada. Rohkem infot siit!

Kolmandaks, kes soovib uuele aastale vastu minna valgete hammastega, siis koostöös Marise Ilutoaga loosin ma välja ühe fotovalgenduse hammastele :) Rohkem infot siit!

Ahjaa, ja kui olete jõulukingituste ostmisega hiljapeale jäänud, siis ma tegin ükskord ühe soovituste postituse, paljudest kohtadest jõuab veel tellida või poodi kohale minna ja jõulukingid äragi pakkida. Rohkem infot siit!

Kuidas siis seisud on, kas loosides osalete? Sõpradele ka ikka häid võimalusi jagate? Ja kuidas nende kingitustega on? Kas kõik on olemas ja pakitud, või olete pigem viimaseminutimehed?

15 thoughts on “Meeldetuletus kõikidele loosihuvilistele

 1. Tere! Osaleksin hea meelega, aga vanainimesena nii rumal – ei saa aru, mis Instagram on – kuidas konto luua jne. :(

  1. Osaleda saab ka ilma instagramita :) Jõulupaki võitja tuleb blogikommentaaridest.

 2. Mina küsiks hoopis seda, et kui mul instagrami pole, kas siis tohib ka loosist osa võtta?

  Ilusat jõulukuud teie perele! :)

  Ahjaa, meil kõik kingid juba olemas ja pakitud, ei teagi kuidas see aasta nii tubli sai oldud :D

 3. Kaua dermoshopist need pakid muidu tulevad? Mina saatsin 10. detsembril oma kontaktid ja siiamaani pole veel midagi kuulda olnud. :(

  1. Ma saadan korra nädalas võitjate andmeid, eks nad järjest tulevad. Hiljemalt aasta lõpuks on kõik pakid ilmselt kohal :)

 4. Ma kirjutasin ka Teile meilile seoses Dermoshopi võiduga, juba tegelikult 02.detsember saatsin andmed, nagu aru sain, et iga uue nädala algul saadetakse välja või kuidas? :)

  1. Kui sa meilile kirjutasid, siis ma ilmselt ka vastasin. Saadan andmeid jooksvalt. See kui kiirelt Dermoshop edasi tegutseb, ma ei oska ennustada. Praeguse seisuga olen edastanud esimese kahe nädala võitjad. Kogu nimekirja saadan ära 28.12 hommikul ja siis peaksid kindlasti ka kõik pakid välja minema.

 5. Tundub, et praeguse seisuga jään eelmiste aastate klassika juurde :D

  Kelle jäljed valgel lumel,
  keda näevad lapsed unes.
  Kes siin istus-kes siin astus
  linnukesed teavad vastust.

Comments are closed.