Meelis arvustab: nii ilus, et ei raatsi karbist välja võtta

Mäletate, mul oli kunagi augustis sünnipäev ja Leenu korraldas väikese üllatuspeo laevas. Ja kingitusi sain ka. Kes ei mäleta, meenutuseks lugu sünnipäevast siin!

Üheks kingitusteks oli siis raseerija.ee poest MÜHLE habemeajamis…. eee žilett või on see raseerija? No igaljuhul sobis see ideaalselt kokku puidust lipsuga, mille ka Leenu kinkis ja koos moodustasid nad päris hea kombo.

Täna tahangi rääkida sellest MÜHLE raseerijast.

2S8A2515

Kuigi sünnipäev oli juba augustis, siis karbist välja olen ma seda võtnud ainult kaks korda. Esimene kord siis kui kingitusena avasin ja teisel korral siis kui ma seda pildistama läksin. Kuigi üldiselt on ju uute asjadega nii, et kohe kui kätte saad, siis tahaks hakata kasutama, aga sellega nii ei olnud.

See MÜHLE raseerija lihtsalt näeb niiiiiiiiiiii fäänsi välja, et ma ei tahtnud seda märjaks teha ja kulutama hakata. Aga kuna Leenu ikka uuris ja puuris, et noh, kuidas on – jaga muljeid, siis… ma nüüd jagan. Ehkki jah, süda tilkus verd, kui ma selle karbist ja nendest krõbisevatest paberitest välja võtsin.

Alustuseks olgu öeldud, et see raseerija ei ole selline tüüpiline, mida igast poest võib leida vaid hoopis retrom ja elegantsem. Ja raskem. Ikka tunned, et midagi on käes. Aga taaskord liigume välimuse juurde… No see näeb välja selline “olen suure panga direktor ja ajan siis habet raseerija”. Igaühele see loomulikult ei sobi ja tegelikult ei sobi see ka meie vannituppa, kuna see on meil üpris pisike ja see raseerija vajaks eraldi kraanikaussi, kus äärel olla. See lihtsalt näeb nii kunstiline välja nagu mingi nipsasjake. Või no igaljuhul vajaks see minu silmis kaks korda suuremat ja fäänsimat vannituba kui meil on.

Olen kunagi sarnast asja proovinud, aga see pärinest tõesti aastast 1986 ja oli üpris robustne ning ebamugav. Ka selle MÜHLE raseerijaga olin ettevaatlik, et noh ikkagi raske ja äkki lõikan sisse. Ei lõiganud ja siin tuligi see raskus mängu. Tunnetus on käes kohe kuidagi teistsugune. Lisaks oli mul kaasas ka habemeajamisseep, mis loomulikult käis ühte uhkesse kausikesse. Pintsel märjaks, paar tiiru seebi peal ja siis nahale. Ja see seep…. see ei olnud mingi pesuseep või see tüüpiline “sports” aroom, mis nende poe pudelitel. Selle seebi lõhn oli hoopis midagi eksklusiivsemat.

2S8A2505

No ütleme nii, et karvkatte lõikas ta maha nagu enamuses raseerijaid aga selle MÜHLE puhul ongi just oluline see protseduur ja eelkõige aeg, mille sa võtad, kui habet ajad. Tunned ennast ausalt nagu mingi staar.

Seega minu soovitus: MÜHLE raseerija on ideaalne kingitus isadele isadepäevaks, kuid miks mitte kingitus mehele jõuludeks või sünnipäevaks. Üks asi on selle raseerimisomadus, kuid minu arust palju olulisem on selle raseerija välimus ja kuidas see sinu vannitoas välja näeb.

8 thoughts on “Meelis arvustab: nii ilus, et ei raatsi karbist välja võtta

  1. Mu mees ostis ise endale sellise, kui nad søbraga sattusid rååkima ja ta on mega vaimustuses. Ja kusjuures palju odavam tuleb selline uhke asi, kui koguaeg neid plastik junne osta :D
    Julgen soovitada…
    Kuigi naisele jååb vannitoa nautimis aega våhemaks, sest mees on peegli ees ja måkerdab :D

  2. Raseerija.ee lingitud on ju! Kas tõesti oli nii raske kirjutada seda vastust, et peab nähvama kohe?! Kui jäi vale mulje siis minu viga, aga nii palju jääb silma sellist ülbet haukumist tühja koha pealt.

Comments are closed.