#meeliskirjutab

Meelis kirjutab: milline on sinu talisman?

Ma mõtlesin tegelikult päris pikalt, et kuidas ma seda lugu alustan või kuidas ma selle üleüldse üles ehitan. Milline oleks pealkiri ja sissejuhatus ning kuidas teema areneks.

Olgugi, et ma ei ole numbritega väga hea, siis ometigi on minu huviks ja tegelikult kohustuseks jälgida ka blogis erinevaid numbreid ehk siis statistikat. Mõnede lugude puhul tean ma kindlalt, et see “müüb” ennast ise, kuid mõned lood ei lähe kohe üldse kaubaks. Tihti sõltub lugevus ka päevast ning kellaajast, kuid enamasti siiski teemast millest kirjutan.

Olles teadlik, et marimell.eu blogi lugeja on enamasti naine, siis tean kuidas lähevad “kaubaks” teemad, mis on ennekõike suunatud naistele. Olgu selleks siis riided, kreemid, lapsed jne. Ei taha küll steretüüpne olla, aga enamasti see nii kipub olema. Minu point on enamasti siin pakkuda sellistele naiselikele teemadele vaheldust ja pakkuda muudlaadi lugemist. Ei ole ju mul endal pointi hakata uut ja eraldiseisvat blogi pidama, kui on olemas täiesti toimiv abikaasa oma :D

Öeldakse ju, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, seega on sellel korral vähe juttu, kuid palju pilte.

Let’s go!

Nagu piltidelt näha võisite, siis testisin ma jällegi Renault’d, kuid sellel korral nende niiöelda äriklassi autot ehk Talisman’i. Minul isiklikult assostsieerus kohe selle auto nimega talisman ehk siis ese, mis on omab mingit teatud sorti maagilist jõudu. Kas poleks mitte lahe öelda, et minu Talisman ongi minu talisman?

Kes tahab auto kohta detailsemat infot lugeda, läheb ABC Motors kodukale ja peaks sealt omale sobiva rubriigi otsima, ma ei ole siin mingi autoajakirjanik, kes sellest infost teile lihtsalt kopipeisti teeks, et mitu kuubikut ja mis sissepritsed ja väljalasked jne :) Kuigi seda vist paljud ootavad, aga nagu Leenu ütles: I don’t give a … mingist hobujõust kui ma autot ostma hakkan. Valin selle mis meeldib ja siis lasen mõnel sõbral kes autodest ja hobujõududest midagi jagab, öelda, kas see autot tehniliselt on okei või ei! Proovisõidu saate broneerida siit!

Uute sõitudeni!

PS. Sellel hetkel, kui see lugu avaldub istun mina lennukis ja lendan Poola. Nimelt toimub seal uue Renault Clio esitlus. Praegu on plaan kogu tripist ja elamusest ka video teha. Sekka ka mõned pildid ning blogipostitus ongi valmis.

8 thoughts on “Meelis kirjutab: milline on sinu talisman?

 1. Kuidas see järsku abikaasa blogi on, alles oli, et marimell on teie kahe nimed kokku?

  1. No algaselt hakkasin ju mina siin blogima, siis Meelis mõtles, et kirjutab ka. Aga jah, marimell tuleb meie nimedest.

 2. Mulle nii meeldivad su autopostitused. Pole klassikalised kui kiirelt sajani läheb ja kui kiirelt möödasõitu saab sooritada.

  Ma olen nagu Leenu, olen kaks oma autot välja valinud välimuse järgi ja siis palunud alles isal ja vennal vaadata üle muud näitajad. Mulle on mõlemad sobilikud olnud!

 3. Samas kui te sellised arvustajad olete, et “autodest midagi ei tea”, siis milleks üldse need “arvustused”? Sama kui ilublogijad arvustaksid puudrit ainult selle pakendi järgi, et oo ilus pakend, kena värv, käes hea hoida. Aga tegelikku sisu sealt kätte ei saa. Ei tahagi ju auto kohta väga tehnilisi andmeid nagu need kodulehtedel välja on toodud. Pigem, et te inimkeeli arvustaksite ja selgitaksite, kas teie jaoks need näitajad nt piisavad vms, valikuid on väga palju, millest rääkida.

  Soovitusena tahaks öelda, et kui blogijad tahate olla, siis panustage natuke kvaliteeti ka (mitte ärge tootke ainult kvantiteeti) – enamus teie postitusi on nii pealiskaudsed ja asjatundmatud (nii mõnegi teema osas piisaks tund-kaks googledamist, et te juba asjatundlikuma mulje jätaksite, mitte ei tunduks suvalised huupi lahmijad.

 4. Kas sa tegid selle posti Leenule või lugejatele? Ok, auto näeb kena välja, aga minu silmis on see reklaam kasutu. Kui ma hakkan juba mingit autojuttu lugema, siis ausalt, ei viitsi hakata ise veel infot otsima a) lisavarustus b) kütuseliik c) ohutusnõuete testi tulemused d) hinnaklass jne.
  Keegi ei tahagi lugeta lõika ja kleebi stiilis autoarvustusi vaid oma sõnadega kirja pandut. Nt kas 2ne moto 135 kw on sinu jaoks selle auto vääriline või ootasid midagi enamat.(liht suvaline näide, ei viitsind otsida, kas sellise mootoriga ongi üldse seda autot)
  Ja keda need hobujõud üldse kotivad?

Comments are closed.