Meelis kirjutab: Pattaya – kepp, koka ja mehepesu

Juba aastaid olin ma kuulnud seda, kuidas Pattaya on “all about sex“, ehk siis koht kus sinu metsikuimad unelmad saavad teoks. 2017 aasta sügise poole käis üks minu tuttav ka esimest korda Pattayal ja tema juttude järgi ei pidanud mind ees ootama midagi positiivset. Räpane, palju venelasi, vastik ilm, õudne rand ja mis kõike veel. Seega olime sel aastal minnes valmis kõige hullemaks.

Ometigi-ometigi, ei oodanud mind Pattayal mitte midagi seesugust. Ehk siis etteruttavalt olgu öeldud, et koht on puhas, ilm oli ilus, venelasi oli, aga neid on Phuketil veel rohkem. Kõige positiivsem külg Pattaya puhul on vast hinnatase. Kuigi tegemist on niiöelda kuurort linnaga, siis hinnad on seal ikka vägagi mõistlikud. Seda nii toidu kui majutuse osas. Taksosid on maa ja ilm ning kui hind ei sobi, leia järgmine masin ja kauple sealt omale parem diil.

Mis mind natukene üllatas ja milleks ma absoluutselt valmistunud ei olnud, olid vanurid. Tegelikkuses võibki öelda, et Pattaya on vanade inimeste koht. Selliste pensionäride koht, kes elavadki seal. On võtnud omale mingi korteri, paremal juhul ka kohaliku naise ning siis elavad oma koduriigi pensionist seal kenasti ära. Aga selliseid vanapapisid on seal sadu, kui mitte tuhandeid.

Ühel õhtul jalutades otsustasime keerata ära täiesti suvalisest tänavas ja teha hotelli juurde shortcut. Seal oli lihtsalt baaride viisi paare. Ehk siis hunnik vanamehi, nii kepiga kui ilma, istusid kuskil tänavaäärses baaris ja jõid noorte ettekandjatega õlut ja vaatasid, kes tänaval kõnnivad. Need mehed, kellele veel kolmas noorus lubas, toppisid ka oma käsi neidudel sinna kuhu sai. Küll püksi peale ja püksi sisse. Mina kirjeldaksin seda vaatepilti kui vanaisad lastelastega. No ei olnud selles mõttes ilus vaatepilt.

Järgnev tekst võib olla mõne inimese jaoks solvav või vulgaarne ning kirjeldatud on tegevusi, mis võib mõnel inimesel südame pahaks ajada või tekitada vastikustunnet.

Seega, kui sa tunned, et sa ei suuda sellist asja taluda, siis pane see leht kinni ja mine vaata telekat. Kui sa aga jätkad selle lugemist, siis tea, et ma olen sind hoiatanud ning hiljem ei ole mõtet kommentaarides tulla halama, et see kõik oli nii õudne ja miks ma pidin seda kirjutama. Ei, kallike, mina tahan seda kirjutada, sest liiga palju on neid küsimusi olnud selle ja tolle ja nende asjade kohta, aga sina ei pea seda lugema. Rõhutan veelkord. Järgnev tekst võib olla häiriv ning tekitada vastikustunnet mitmel tasandil. Kui sa tunned, et see ei ole midagi sinu jaoks, siis palun lahku või loe muid lugusid Tai reisi kohta.

Keppi saab ja kokaiini ka

Ehk siis tõesti-tõesti, mille iganes asja peale sina tuled, piisab vaid mainida, et sul on raha, leppida kokku hinnas ja läks minna. Kuskil kilomeeter enne Pattaya Walking Streeti on pikk promenaad. Päeva ajal jalutavad seal Hiina turistid keda paatidega mööda ilmat veetakse, õhtul aga asenduvad turistid vabakutseliste lõbutüdrukutega.

Neid on seal reaalselt kilomeetri jagu (kui mitte rohkem). Vaata sobiv neiu välja, astu ligi, ütle mida soovid, kui kauaks ja mis maksab. Kui hind ei sobi, siis loomulikult on ka kauplemine võimalik.

Öö hinnad on neil vahemikus 2000-5000 bahti (50-130eur). Eks see hind sõltub ka näost ja rahvusest. Oled ilus ja noor, on ka neiul sinuga võibolla toredam hullata ja see tagab ka soodsama hinna. Oled aga kole ja vana, siis loomulikult on hind kallim.

Aga kui sa ei taha naist vaid hoopis meest? Seal ei ole oluline milline oled sina, vaid milline on noormees, kellega sa soovid öö veeta. Noor ja treenitud kutt maksab 2000-4000 bahti. Kui aga valid mingi suvalise kiitsaka kõrendi, siis tema võid kätte saada lausa 500 bahtiga (13eur).

Aga ei tasu unustada, et kui võtad omale mehe või naise baarist, siis lisandub sellele hinnale ka “trahv”, et sa töötaja niiöelda töölt ära viid. Need hinnad on vahemikus 500-1000 bahti (13-25eur).

Kõik oleneb loomulikult sinust ja sellest, kellega sa hotelli tahad minna. Ning loomulikult on hotellis järgmine “trahv”, selle seest, et sa mõne kohaliku enda tuppa tood. Ei, neid ei huvita see, kas sul on kaheinimese tuba. Lisainimene on 500 bahti ja punkt.

Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et üks öö mõne daami või noorhärra seltsis võib sulle maksma minna 3000 bahti (ca 80 eur) ja pealegi.

Ma ei tea kas ma olen seda nägu või mitte, aga narkootikume pakuti mulle iga 50m tagant. “You want weed?” “You like mari?” olid need põhilised hõiked. Mõtlesin siis, et tavai, mis sa mulle hinnaks pakud? Ma muideks olin üllatunud, et need hinnad nii soodsad olid. Arvestades Tai ja narkootikumide karmi kontrolli ja karistusi. Üks gramm marihuaanat maksab 500-800 bahti (13-20eur). Gramm kokaiini maksab 2500-5000 bahti (65-130eur). Taaskord sõltuvad hinnad näost ja diileri tujust. Aga kaubelda saab alati.

Kes nüüd muidugi tunneb ilgemat kihku kokaiini järgi joosta, siis hoiatus teile puudrininad. Turistidele müüakse tegelikult tihtipeale õige asja pähe hoopis copyt ehk nagu suurem osa asju Taiski, kõik on same same but different. Ainus variant head kraami saada on see, kui võtad endale kohaliku kaasa, kes sulle kraami toob. Esiteks maandad oma riski saada eluaegne kui vahele jääd ning teiseks võid olla rohkem kindel, et saad õiget kraami. Ega siis diilerid “oma tüdrukule” saasta kaasa ei anna. Vot, selline väike narko ja kepi nipinurgake. Aga nüüd jätkame teistlaadi seksi lainel.

Mine pessu

Kui sa aga ei viitsi tänavalt meest või naist kaubelda, siis on ka teine ja puhtam alternatiiv. Mine pessu. Jah, lugesid õieti. Tegelikult on see pesu variant ka parem siis, kui pole võimalik oma “kaaslast” hotelli viia. Olgu selleks siis salapära sõprade ees või oma naise olemasolu.

Põhjuseid on kindlasti mitmeid. Pattayl on selleks päris mitu “salongi.” Tegelikult on see happy end väljend kohalike jaoks natukene solvav ja pigem võrdne odava pornoga. Aga eesti keeli öeldes, kui sa tahad oma paugu lahti saada, tasub sul otsida hoopis selliseid salonge, kus on kirjas: “soapy massage” või “body to body” massage.

See on ilmselge indikaator, et sealt lahkud sa rahulolevalt. Mida see endast kujutab?

Salonge on mitmeid, kuid tooksin siinkohal esile kolm sellist tuntumat ja ühe kallima. Ega see kallim ei erine rohkem kui hing, aga see on lihtsalt suunatud Vene klientidele ja koha nimi on Rasputin. Sisu on neil sama ja kogu see tüdrukute valimine ja ka teenus, aga lihtsalt hind on vähe krõbedam. Aga sellest hiljem.

Sabai Dee Body Massage ja Honey 2 massage – kaks erinevat salongi mis pakuvad ühte ja sama teenust ehk mehepesu ning ka hind on neil suht samas kategoorias.

Samm sammult…

Astud uksest sisse ja koheselt tervitab sind kas härra või proua. Loomulikult ollakse viisakad ja küsitakse, et kuidas saame aidata või mida te soovite, sest võib tõesti juhtuda, et mõni eksib sellisesse salongi ära ja tahab näiteks jalamassaži.

Olles selgitanud oma soove, viiakse sind edasi järgmisesse ruumi, mina nimetaks seda akvaariumiks. Klaasist seina taga istub hunnik tüdrukuid, kelle vahel siis pead sina oma valiku tegema. Ehk siis vali välja neiu, kes sind pesema ja masseerima hakkab.

Pane tähele, et naistel on käepeal sinised ja punased paelad. Üldiselt viitab see sellele, et punaste pealtega naised on vanemad olijad ning sinistega uued tulijad või nooremad. Seega kui soovid kogemustega naist, siis vali punane ning kui noort liha, siis võta sinine.

Siinkohal taaskord väike nipp. Vaata hoolega tüdrukuid ning ära võta kõige ilusamat. Tihtipeale juhtub nii, et enne sind on seda sama tüdrukut võtnud veel neli meest ja ta on selleks ajaks juba väsinud. Seega ei ole temal jaksu sinuga tegeled ja ka sina ei naudi seda. Vali pigem keegi, kes loob silmsideme ja naeratab. See tähendab seda, et ta on alles tööle tulnud ja viitsib veel kontakti luua.

Palju on seal ka selliseid, kes lihtsalt istuvad ja tiksuvad ning lausa väldivad silmsidet. Nad teevad seda põhjusega. Aga olles valinud välja tütarlapse, ütled sa emandale või isandale tema numbri ja sul palutakse istuda, kuni tüdruk end valmis seab.

Loomulikult pakutakse sulle juua mis sujuvalt su arvele juurde pannakse. Õlle hinnad on vahemikus 300-500 bahti. Seejärel tuuakse tüdruk saali ning teid tutvustakse, misjärel on aeg siirduda pessu. Seda sõna otseses mõttes.

Ees ootab tuba, kus on voodi, vann või duššinurk ning madrats. Selline suur millega vabalt ka niiöelda basseinis hulpida saab. Kõigepealt siirdute koos pessu, kus siis neiu sind ise puhtaks peseb, pöörates erilis rõhku sinu alumisele piirkonnale. Kui pesu on tehtud, liigute te edasi kas voodisse või madratsile (selle lepite te enne kokku). Voodis või madratsil tehakse sulle ka massaaži, selleks sa ju sinna tulid. Kui valid voodi, siis saad õlimassaaži kui madratsi, siis seebimassaaži.  Ehk siis sind hõõrutakse duššigelliga kokku ja neiu hakkab end üles alla sinu peal niiöelda libistama ja liuglema. Siinkohal tuleb nüüd kasuks see, kui valisid naise, kellel on suuremad rinnad :D

See tegevus kestab kuskil 20-30 minutit ning siis järgeb see, mille järgi sa tegelikult tuled. Laual on kenasti olemas kondoomid ja libestid ning nüüd on sinu valik kas ja kuidas sa tahad, et see kõik lõppeb. Käega, suuga või vaginaalselt, voodis, madratsil, vannis, duši all..

Kui sa neiule jootraha tahad jätta, siis pärast pesu oleks selleks kõige õigem hetk. Kui ei taha, siis tänad teda kenasti ning lähed tagasi saali. Seal ootab sind juba niiöelda administraator, kes uurib teenuse kvaliteedi kohta ning esitab sulle seejärel arve. Kusjuures osades kohtades pidavat olema ka nii, et maksad kohe alguses ära ja alles siis lähed edasi. Aga ilmselt on asi ka kokkuleppes.

Ennist mainisin ma kohta Rasputin, mis on siis kallim koht. Seal on sellise meelelahutuse hinnad 5000-8000 bahti ehk 125-210 eurot. Kuid Sabai Dee ja Honey 2 hinnad on oluliselt soodsamad. Nende mõlema hinnatase on samaväärne. Rahuldava mehepesu eest küsitakse seal 2500-4500 bahti ehk 65-120 eurot.

Nagu ma ütlesin, siis sõltub hind sellest, millist teenust sa täpselt soovid ning kas oled kohapeal ka mingeid jooke tarbinud. Huvitav fakt on aga see, et kuigi neil on ukse peal kirjas, et me ei teeninda joobes kliente, siis… raha ei haise. Nägin isiklikult kuidas täiesti umbjoobes mees salongi sisse astus. Tegelikult on sellist kõige lihtsam “teenindada”, viskad ta kuhugi madratsile pikali, natuke aega mudidi siit sealt ja siis esitad topelt arve, sest ega see tüüp nagunii midagi aru ei saa. Ilmselt jääb üldse magama.

Kui kauaks peaks Pattayale minema?

Kaks nädalat oleks seal ikkagi liiga palju. Mõtled küll siin Eestis olles, et misasja, igapäev käin kuskil hooramas ja joomas. Ega ikka ei käi küll. Kaheksandal päeval ütled, et tavai ma olen nüüd tühjaks lüpstud. Nii rahast kui seemnevedelikust ja siis on see hetk kui sul on vaja puhkust. Paaridele soovitangi kohapeal olla 3-5 päeva. Saate käidud ja randa vaadatud ning ehk ka Coral Islandile mindud, kuid vaevalt keegi viitsib 14 päeva jutti mingit seksi eest ja tagant saada. Seda nii kaudses kui otseses mõttes.

Kas ma läheks sinna tagasi?

Jah, läheksin, aga kindlasti mingiks lühikeseks perioodiks. Maksimaalselt neli päeva, ma arvan. Pole seal midagi nii erilist teha. Ilmselt on asi ka selles, et minu süda on ikkagi Phuketil ja sinna minnes on alati tunne nagu läheks suvilasse. Loodetavasti olen mina kunagi see sama pensionär, kellest mõni noormees blogib, et issand mingi vanapäss istus oma mooriga rõdul ja ainult vahtisid noori inimesi. Aga mul ei ole selle vastu midagi. Me Leenuga heameelega vananeme nii. Käime nats väljas ja siis passime noori.

Nüüd aga küsimused teile? Kas see on petmine kui mees sellises massaažis käib? Oled Pattayal käinud, kas nõustud minu väidetega või mitte? Mis sulle meeldib või ei meeldi Pattaya juures? Kas pärast seda lugu tahad sina, kes sa ei ole Pattayal käinud, sinna üldse minna?

PS! Kuna Facebook ei mängi meiega enam samas tiimis, siis on aeg edasi liikuda. Kui te tahate meie tegemistega kursis olla, peate meie Facebooki gruppi tulema :) LINK

34 thoughts on “Meelis kirjutab: Pattaya – kepp, koka ja mehepesu

 1. Taas kirjutad asjadest millest aimu pole,Tai ja muudes riikides pakutakse,erinevaid nimetatuid ained,ainult selleks,et koheselt ka tabada üks lihtsameelne eurooplane ja sellega täita üks teatud plaan !!!!

  1. Mis see plaan siis on? Kõik eurooplased Tai vanglatesse panna, niiet neil oma rahva jaoks enam ruumi pole?

  2. Mind pani ka see kulmu kergitama, et nii kergelt soovitatakse minna ostma odavat narkotsi ja veel Tais. Julm naiivsus ikka. Arvaks et reisivad inimesed teavad ikka asjadest rohkem. Kui käisin Balil siis pakuti ka igal pool Kutas õhtul peotänavatel narksi. Loomulikult on see diilerite ja politsei kokkumäng. Seal ju julm korruptsioon ja lollid ning naiivsed turistid antakse kohe politseile kätte. Hakka ennast siis välja ostma nende käest. Sellist asja nagu narko ostmist tuleks igal võimalikult juhul vältida sellistes riikides.

  3. Kes ostma läks? Pakuti, küsisime hinda.. Keegi pole ostnud ega midagi tarbinud. Ma peaks peast soe olema, kui ma Tais narkoga tegeleks.

 2. Uudishimulik küsimus. Kuidas Sa nii täpselt kirjeldada oskad seda, mis seal pesus toimub? :) :)

 3. Noh seegi asi. Meelis julgeb Tais kapist välja tulla. Varsti julgeb ka kodumaal “mehe” tegusid teha ja saab lugeda tema memuaare, milline mees tal tilli pesi ja nosis.
  Hakkab looma.

 4. Kui kallim sellest teadlik on, siis ei saa selle kohta küll petmine öelda. Oleneb ju täiesti, mis reeglid või piirid paarikene oma suhtes paika on pannud. Üldjuhul arvan, et kehtib nn vaikiv kokkulepe, et kui ei ole öeldud teisiti, on siiski tegu monogaamse suhtega ja kolmandaga happy endi peale välja minnes on tegu petmisega. Samas tean mitmeid (ka abielus) paare, kes nii koos kui eraldi mitmete partneritega voodit jagavad. Polüamuristid. Ning osadel see toimib, aga osad lähevad suure draama saatel lahku. Oluline selle puhul näib olevat avatud kaartidega suhtlus.

  1. Praeguses eluetapis eelistan monogaamset suhet. Samas ma ei saa ju 100% kindlusega öelda, et me oma kallimaga elu lõpuni koos ja monogaamsed oleme. Eelistan ausust – see ilmselt on kõige täpsem vastus. Oleme oma kallimaga kokku leppinud, et oleme monogaamses suhtes ning kui elu peaks mängima teisiti, siis on oluline partnerile sellest ka teada anda. Siis vaatab, kuidas ja kas edasi. Olen olnud ka polüamuurses suhtes, et mõlemal oli mitmeid partnereid peale põhipartneri ja ka sellises suhtes, kus mehel armuke oli ning mõlema suhte suureks komistuskiviks oligi see, et ei mängitud avatud kaartidega.

 5. Minu arvamus on, et kui tegu on paari omavahelise kokkuleppega, st naine on oma mehe sellistest käikudest teadlik ning teda see ei häiri, siis pole loomulikult tegu petmisega. Järelikult teie suhte puhul siis nii ongi (eeldan kirjutatu põhjal, et tegu on isikliku kogemusega)!
  Ise ma aga pole kaugeltki nii vabameelne ja kindlasti ma oma abikaasa poolt sellise teenuse kasutamist ei aktsepteeriks ning häiriks see mind väga! Seega minuga suhtes olles saaks sellist asja mees teha vaid salaja, samal ajal minu tõekspidamisi mitte austades ja mulle haiget tehes – sellisel juhul oleks kindlasti minu jaoks tegu petmisega!

 6. “solvav või vulgaarne, südant pahaks ajav, häiriv, mitmel tasandil vastikustunnet tekitav..”
  Jäin kõike seda lubatut elevusega ootama, aga oodatut ei tulnudki! #pettunud

 7. Vähemalt olete mõistlikud lapsevanemad, et oma last se*ireisidele kaasa ei võta, kuigi Hedon tundub mõnus reisisell.

 8. Ma usun, et teie suhtes ei ole midagi petmine. Nii vabameelsed ja tšillid olete ju väidetavalt.
  Aga tekkis ka küsimus, kus Meelis kõigest nii täpselt teab? Sõber rääkis?
  Või sellest ajalugu vaikib?

 9. Teab nii täpselt, sest kirjutab enda kogemusest ju. Miks nad muidu seal tais koguaeg käivad.
  A kellega möllasid seal? Meeste või naistega? Või mõlemaga? ;) annan oma panuse meeste peale

 10. Kas te peate oma lugejaid idiootideks? :D „Internet on infot täis, hindu saab küsida ka tarbimata“ hahahahahah, kuule, Meelis, aitab naljast!

  1. No, ju sa siis oled idioot, kui arvad, et selleks, et selline lugu kirjutada, peab ilmselgelt teenust tarbima. Ei pea :)

  2. Aga milleks siis selline lugu üldse kirjutada kui pole oma kogemus? Miks te oma teistest reisielamustest kirjutate- toidust, parimatest shoppamiskohtadest, vaatamisväärsustest, hindadest jne- kõigest saab ju lugeja tegelikult internetist ise ka info kätte :)
   Minu arust oleks just põnev kui te oma isiklikest kogemustest kirjutate- niisama maailmas toimuva kohta googeldada võib ju igaüks ilma teie blogi lugematagi.

 11. Naine andis teada selle artiklikese kohta ja ütles, et see pani mõtlema, äkki teeks mulle sellise reisi sünnipäevakingiks!
  Ootan sünnipäeva, eks näis :P

Comments are closed.