#kokandus

Meie kohvikus on mõeldud ka beebidele

Üks lugeja küsis, kas beebidele ka süüa on meie laupäevasel Uue Maailma Festivali kodukohvikus. Ma ausalt öeldes polnud sellele mõelnud, aga.. mõeldud-tehtud!

goodgout_marimell

Tarin oma söögitooli välja, saate oma beebi sinna istuma panna (koristage enda järelt tool ära palun!) ja teda sööta erinevate Good Gout’i püreede ja porgandimaitseliste riisikookidega. Ühtlasi avastasin kirjeldusi kopeerides, et nüüd on meil ametlikult midagi ka taimetoitlastele :)

Beebide menüü:

Ökoloogiline kõrvitsapüree 120g
Koostis: ökoloogiline kõrvits 68,5%, vesi. Pole lisatud suhkrut ega soola. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lisaaineid, gluteeni, muna, piima. Sobib taimetoitlastele.

Ökoloogiline porgandipüree 120g
Koostis: ökoloogilised porgandid 64%, vesi. Pole lisatud suhkrut ega soola. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lisaaineid, gluteeni, muna, piima. Sobib taimetoitlastele.

Ökoloogiline õunapüree 120g
Koostis: ökoloogiline õun 99,9%, ökoloogiline sidrunimahla kontsentraat. Pole lisatud suhkrut ega soola. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lisaaineid, gluteeni, muna, piima. Sobib taimetoitlastele.

Õunapüree jogurti ja pruuni riisiga (Hedoni lemmik!)
Ökoloogiline õunapüree jogurti ja pruuni riisiga. Beebidele peale 6. elukuud 90 g.
Koostis: ökoloogiline jogurt 55%, ökoloogiline õunapüree 35%, vesi, ökoloogiline pruun riis 4%, ökoloogiline sidrunimahl kontsentraadist. Ei ole lisatud soola ja suhkrut. Ei sisalda säilitusaineid, hüdrogeenitud rasvu, kunstlikke värv- ja lõhnaaineid, muna. Sobib taimetoitlastele.

Ökoloogiline banaanipüree 120g
Koostis: ökoloogiline banaan 85%, vesi 14,9%, ökoloogiline sidrunimahla kontsentraat. Pole lisatud suhkrut ega soola. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lisaaineid, gluteeni, muna, piima. Sobib taimetoitlastele.

Ökoloogiline mangopüree 120g
Koostis: ökoloogiline mango 99,9%, ökoloogiline sidrunimahla kontsentraat. Pole lisatud suhkrut ega soola. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lisaaineid, gluteeni, muna, piima. Sobib taimetoitlastele.

Ökoloogilised porgandimaitselised riisisnäkid 40 g
Koostis: ökoloogiline pruun riis 84,6%, ökoloogiline porgandimahla kontsentraat 15,4%, vitamiin B1. Ei ole lisatud soola ja suhkrut. Ei sisalda säilitusaineid, hüdrogeenitud rasvu, kustlikke värv- ja lõhnaaineid, muna.

40kraadist vett saame ka piima jaoks keeta :)

Kohviku tegemistel saab silma peal hoida siin – viimased uudised, pildid jne postitan sinna!

13 thoughts on “Meie kohvikus on mõeldud ka beebidele

 1. Sa oled ikka nii hüper-super tegelane. Keegi vaid küsib midagi ja sina juba teostad no ausalt “mütsmaha” mul ei jätku lihtsalt kiidusõnu!

 2. Nii tubli organiseerija. Sellise kohvikuga peaksid ikka korralikult teenima, kui see oleks teistlaadi üritus!

  Aga väga tubli oled ja palju palju maiustajaid ja ilusat ilma Laupäevaks!

 3. No tõesti super planeering. Midagi pole vist kahe silma vahele jäetud .. Väga põhjalik :) Eduuu !!

 4. Kujutan ette seda beebidehordi Sinu kohvikusse, pane aga varmalt vaim selleks valmis! Vahva, et viitsid!

  1. Ma vist ise ei kujuta ettegi kuidas ma toidust tühjaks paari tunniga jooksen! :D

  2. Pane kohe silt valmis nagu kampaania aegadel poodides, et sooduspakkumine kehtib nii kaua kuniks kaupa jätkub! Sina tee SILT, kohvik avatud nii kaua kuni kõik otsas :) ! Juurdehankimise/tegemise võimalus puudub!

 5. Hakkasid pelmeene tegema? tee mõni ilma küüslauguta ka eks :D Kindlasti suratakse seda alati kuskile ja nii ma jäängi söömata allergia tõttu.

 6. Mööda punast vaipa kõnnitud :D Kohhhuuutavalt hea on see küpsise magustoit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mõnus oli ja Teie pere on nii armas ja mõnus. Meelis hoidis poega nii armastusega, et kui selliseid isasid siin maailmas rohkem oleks , poleks nii kurje inimesi kui praegu. Kõik hakkab lapsepõlvest. Tänud !

Comments are closed.